The Arcade Rabbit
The Arcade Rabbit

The Arcade Rabbit 1.2.0 APK indir (Ücretsiz Ödüller) 2022


The Arcade Rabbit'te yer alan yeni dünyaya hoş geldiniz ve düşmanlarınıza karşı sıkı bir şekilde savaşmalısınız. Bu yeni bir formda bir oyundur; oyuncular gizemli hapishaneleri keşfetmek için kahramanlarını kontrol edecekler. Bu hapishanede mahsur ka

Android Android Aksiyon
4 ( 258 puan )
Fiyat: $0
İsim The Arcade Rabbit
Yapımcı OneMore Game Studio
Tür Aksiyon
Boyut 63M
Versiyon 1.2.0
MOD Ücretsiz Ödüller
Orjinal Google Play
The Arcade Rabbit is the most famous version in the The Arcade Rabbit series of publisher OneMore Game Studio
Mod Version 1.2.0

İndir (63M)

The Arcade Rabbit’te yer alan yeni dünyaya hoş geldiniz ve düşmanlarınıza karşı sıkı bir şekilde savaşmalısınız. Bu yeni bir formda bir oyundur; oyuncular gizemli hapishaneleri keşfetmek için kahramanlarını kontrol edecekler. Bu hapishanede mahsur kalan kahramanlar da dahil olmak üzere serbest bırakılmamış değerli eşyalar bulunmaktadır. Tüm yeteneklerinizi gösterin ve arkadaşlarınızı bu korkunç hapishanelerden kurtarın.

Atari Tavşanı

GİZEMLİ HAPİSİNİ KEŞFEDİN

Bu oyunda yapmanız gereken gizemli hapishaneyi keşfetmek. Her maceranın arkadaşlara ihtiyacı olacak ve keşfetmeden önce güçlü bir ekip hazırlamanız gerekiyor. Daha da ilginç olanı, insanların haritada yönlendirilen doğru rotayı takip etmeleri ve daha heyecan verici şeylerden yararlanmalarıdır. Sizi bu anlamlı maceralara getiren bu cazibe merkezleri sayesinde.

Atari Tavşanı

İblisleri mağlup et

Gizemli hapishaneyi keşfetme yolunda iblislerle karşılaşacaksınız. Bu iblisler sahip olduğunuz her şeyi almaya çalışıyor ve sizi öldürmek istiyorlar. Bu yüzden ekibiniz bu korkunç şeytanlara saldırmak ve onları yok etmek için birlikte çalışmalı. Bizi ele geçirecekler ve onlara saldırmak için tüm silahlarımızı kullanmamız gerekiyor. Ne kadar çok yok edersek, o kadar fazla güç ve enerji alacağız. Ayrıca The Arcade Rabbit’in getirdiği değerli ödülü almak için sonuna kadar hayatta kalmalıyız.

Atari Tavşanı

ARKADAŞLARINI KURTAR

Bu korkunç hapishanede arkadaşlarınızı kurtarmak da en iyisi olacaktır. Bu demir kapıları açmak için tüm gücünüzü kullanın ve arkadaşınızı dışarı çıkarın. Ne kadar çok insan kurtarırsanız, grup o kadar güçlü olur. Değerli eşyaları alma fırsatını da yakalamanız yardımcı olacaktır. Bu eşya bir silah olabilir, bir güç olabilir veya değerli bir harita olabilir. Gücünüzü bir sonraki seviyeye taşımak için fırsatlara da hazırlıklı olmalısınız.

Atari Tavşanı

ÖZELLİKLERİ

  • Hem ürkütücü hem de gizemli ama bilmeniz gereken birçok heyecan verici şeye sahip bir hapishane dünyasını keşfedin.
  • Tüm şeytanlarla savaşın ve size saldırmaya çalışırlarsa onları devirin.
  • Silahlar, eşyalar veya güçlendirmeler dahil olmak üzere o hapishanedeki her şeyi toplayın.
  • Kapana kısılmış arkadaşlarınızı bulun ve sizinle birlikte iblislerle savaşmalarına yardım edin.
  • Tüm tehditlere direnmek ve dünyayı güzelleştirmek için yeterli güce sahip bir kahraman olun.


İndir (63M)

Artık indirmeye hazırsınız The Arcade Rabbit ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir