The Amazing Spider-Man
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man v1.2.3e APK (Tam versiyon) indir

The Amazing Spider-Man APK, Android için aynı adlı filmden etkilenen bir rol yapma aksiyon çevrimiçi oyunudur. Şu anda, bu video oyunu tamamen Bing Enjoy'dan alınmıştır. Ancak, bu video oyununu tercih ederseniz, Yakala seçeneğimizi tıklayarak yine de

Android Android Aksiyon
4 ( 138 puan )
Fiyat: $0
İsim The Amazing Spider-Man
Yapımcı Beemoov Games
Tür Aksiyon
Boyut 550.43 M
Versiyon 1.2.3e
MOD Tam versiyon
Orjinal Google Play
The Amazing Spider-Man is the most famous version in the The Amazing Spider-Man series of publisher Beemoov Games
Mod Version 1.2.3e

The Amazing Spider-Man APK, Android için aynı adlı filmden etkilenen bir rol yapma aksiyon çevrimiçi oyunudur. Şu anda, bu video oyunu tamamen Bing Enjoy’dan alınmıştır. Ancak, bu video oyununu tercih ederseniz, Yakala seçeneğimizi tıklayarak yine de kolayca karşılaşabilirsiniz!

The Amazing Spider-Man

İnanılmaz Örümcek Adam APK

Marvel Comics tarafından yayınlanan çizgi roman serisinin veya belki de Yenilmezler serisinin hayranıysanız. Elbette komik örümcek adam Petter Parker’ı unutmayacaksınız. Bir laboratuvar örümceği tarafından ısırıldığında örümcek adam olur. Kasabayı korumak için örümceğin süper güçlerini edinin. Şehirde bir kahraman olmanızı sağlamak için bir örümcek adama dönüşmek ister misiniz? Eğer öyleyse, The Amazing Spider-Man tam size göre bir oyun.

Genel oyun, pek çok tercih edilen çevrimiçi oyun hizmeti ve ürününe sahip bir kuruluş olan Gameloft tarafından oluşturuldu. Şimdi de Örümcek Adam’ın çizgi roman ve filmlerdeki muhteşem gelişimi sayesinde. Gameloft ayrıca PS, Xbox, Pc,… ve Android için The Amazing Spider-Man oyun şovunu geliştiriyor. Oyunu telefonunuza yakın bir yerde deneyimleyeceksiniz. Artık hantal bir bilgisayar veya çevrimiçi oyun sistemi taşımanıza gerek yok.

Açık dünyayı keşfetmeye istekli

İnanılmaz Örümcek Adam APK

Şehri korumak için bir örümcek adama dönüştü. Söylemeye gerek yok, şehri atlayacaksınız. New York City, entegre bilgi ile son derece büyük. Söylemeye gerek yok, yabancı da ortalıkta yaygın görünüyordu. Göreviniz her zaman örümcek ağınızı ilerletmek, kötü adamları yok etmek için büyük yapıları geçmek.

Ortalıkta dolaşıp onları doğrudan aşağı indirirseniz, ortaya çıkan pek çok insan var, bu oldukça sıkıcı. Video oyununun aslında baş harfini takip eden bir konusu var. Çok sayıda farklı figürün yardımıyla görevleri tamamlayın. Black Cat, Screwball gibi kötü rakiplerle yavaş yavaş yüzleşebilir…

Karakterler ve beceriler

İnanılmaz Örümcek Adam APK

Örümcek adamla ilişkilendirilen çevikliği seven, hızlı ve hassas vuruş yapan bir birey olabilirsiniz. Veya belki de enerji aşığı olma eğilimindesiniz, bir yumruk rakibi yere seriyor. Ya da muhtemelen bir suikastçı oyuncu, rakibe sessizce yaklaşın ve onu tek başına alt edin. Yukarıdaki tüm oyun stilleri, çevrimiçi oyun içinde uygulanabilir olma eğilimindedir. Yepyeni örümcek adam kıyafetlerinin kilidini açmanıza yardımcı olan eksiksiz görevler. Tercih ettiğiniz dövüş stiline göre hepsini değiştirin. Çatışmada başarısız olursanız, düşmanın zayıf noktalarına giden başka giysiler kullanmayı unutmayın. Sonunda kar.

3B düzenler

2012 yılından beri telefonda dolaşan bir casino oyunudur. Oyun çizimlerinin güzel olduğunu söyleyemeyiz. Ancak, aynı anda dağıtılan oyunların yanına kurulursa, bu video oyunu saygın görüntü kalitesine sahip olmaya devam eder. Hızlı filmler, genel oyun içeriği hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olmak için genellikle hikayenin merkezine yerleştirilir. Ayrıca, uçsuz bucaksız şehir özenle inşa edilmiştir, ne kadar hızlı uçarsanız uçun, genel oyun yine de son derece sorunsuz çalışır.

The Amazing Spider-Man APK formu

Bugün The Amazing Spider-Man aslında çok daha iyi grafik kalitesiyle piyasaya çıktı. Bununla birlikte, tam hikayeyi kullanan ilk sürüm, bilgisayar sisteminiz kesinlikle çok etkili olmadığında oldukça makul bir seçenektir. Aynı zamanda hareket etmeye zorlanmaktan ve uzak durmaktan, yenilemek için çok nakit paraya sahip olmak için dövün.

The Amazing Spider-Man, 2012’de Android’de yayınlandı ve bugün Google Play mağazasından kaldırıldı. Ancak bu oyunu Android cihazında deneyimlemek isteyen oyunseverler, sunduğumuz APK dosyası aracılığıyla tamamen yükleyip karşılaşabilirler.

The Amazing Spider-Man APK yükle

The Amazing Spider-Man APK‘sini Android işletim sistemine yüklemek için aşağıdaki birkaç ipucunu izlemelisiniz.

  1. Şu anda “ The Amazing Spider-Man.rar ” dosyasını indirin.
  2. Veri klasörünü Android/OBB’ye yerleştirin.
  3. APK yükleyin ve deneyimleyin.

Android işletim sistemi için İnanılmaz Örümcek Adam APK’sını indirin

Video oyununun kurulumu veya deneyimi sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız. gönderinin altındaki yorumlar bölümünde bize bildirmek için iki kez düşünmeyin.


İndir (550.43 M)

Artık indirmeye hazırsınız The Amazing Spider-Man ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBeemoov Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir