Text Or Die
Text Or Die

Text or Die v5.0.1_1439 MOD APK (Tümünün Kilidi Açıldı/Reklamsız) indir 2022


Sohbet etmeyi, keşfetmeyi ve komik bulmacaları çözmeyi seven biriyseniz, eğlence anlarında sizin için doğru seçim Text or Die'dan başkası değil. Bu beyin savaşında, en hızlı ve en doğru cevapları verebilmek için düşünmede esneklik ve çevikliğe yüksek

Android Android Klasik
4 ( 647 puan )
Fiyat: $0
İsim Text or Die
Yapımcı Rollic Games
Tür Klasik
Boyut 60MB
Versiyon 5.0.1_1439
MOD Tümünün Kilidi Açıldı/Reklamsız
Orjinal Google Play
Text or Die is the most famous version in the Text or Die series of publisher Rollic Games
Mod Version 5.0.1_1439
Total installs 5,000,000+
  • Dükkandaki tüm eşyaların kilidini aç
  • Reklamlar kaldırıldı


İndir (60MB)

Sohbet etmeyi, keşfetmeyi ve komik bulmacaları çözmeyi seven biriyseniz, eğlence anlarında sizin için doğru seçim Text or Die’dan başkası değil. Bu beyin savaşında, en hızlı ve en doğru cevapları verebilmek için düşünmede esneklik ve çevikliğe yüksek bir gereksinim vardır. Okyanusun ortasındaki bu özel sıralamada yarışmanız için size daha birçok arkadaş getireceğiz.

Metin ya da Öl Metin ya da Öl

RAHATLAMA KULESİ

Her şeyden önce, oyuncunun gözlerinin önünde beliren, yükseklikleri eşit olmayan mavi ve kırmızı şamandıraların varlığıdır. Bu şamandıralar sudan çıkmak için cankurtaran halatınız. Bu gerçek anlamın yanında bir başka özelliği de vardır. Yani her şamandıra belirli bir harfi temsil edecek, anlamlı bir satır oluşturacak ve bu da aradığınız açlık cümlesine cevap olacaktır.

Etrafınızda genellikle dünyanın farklı yerlerinden 4 ila 5 oyuncu bulunur. Herkes Metin ya da Öl’ün bilmecelerini fethetmek için burada toplanır. Ekranda ortadaki mavi oyuncunun kendisini temsil ettiği mavi ve kırmızı şamandıralar olacaktır; kalan kırmızılar sizin rakipleriniz. En yüksek yüksekliğe sahip merkez olabilir misin?

Metin ya da Öl Metin ya da Öl

KÖPEK KÖPÜĞÜNÜN AÇLIĞIYLA KARŞILAŞIN

Oyuncu ve arkadaşları serin mavi okyanusta yüzüyor. İlk bakışta insanların pikniğe ya da seyahate çıktığı bir sahne gibi görünse de arkasında çok az kişinin bildiği üzücü bir hikaye var. Siz de içindeyseniz, pazarlamacıya heyecan verici bir hikaye anlatacağız. Hikaye şu ki, o denizin altında yiyecek eksikliğinden aç olan dev köpekbalıkları var ve fırsat verilirse hemen yemeleri için bir hedef haline gelebilirsiniz.

BULMACALARI HIZLI VE DOĞRU BİR ŞEKİLDE ÇÖZÜN

Bu hikaye, sizin ve rakiplerinizin vücudunuzun suya düşmesini önlemek için mümkün olan her şeyi yapması için acil bir görev belirler. Text or Die, oyuncuyu topu etkili bir şekilde çok yüksek bir seviyeye yükseltmek için bir bulmaca görevine sokar. Özellikle bulmacayı hızlı bir şekilde çözmeniz gerekiyor çünkü kurtarma kuleniz zaman geçtikçe yavaş yavaş dibe çöküyor.

Bulmacaları mümkün olduğunca uzun süre çözerseniz çok daha iyi olacaksınız. Cevap uzadıkça kule orantılı olarak büyüyebilir ve önemli ölçüde artabilir. Özellikle her cevaptan sonra, oyuncu cevabı bildikten sonra diğer oyunculara göre sıralamanızı da biliyor. Köpekbalığı meraklı gözlerden ve yemekten kaçınmak için lütfen hayatınızı rakibinizden daha uzun süre koruyun.

Metin ya da Öl Metin ya da Öl

SINIRLI İPUCU KOLEKSİYONU

Başlangıçta, Metin veya Öl, oyuncuların yavaş yavaş adapte olmalarına ve oyuna ve bulmacalar hakkında düşünmeye alışmalarına izin vermek için size oldukça basit sorular verecektir. Bununla birlikte, daha yüksek seviyelere çıkıldıkça, bulmacanın zorluk seviyesi de önemli ölçüde artar, bu da cevabı bulmak için iki kez düşünmenizi sağlar. Bu dünyadaki bilgi sınırsızdır, bu nedenle oyuncular bazı bulmacalarda kaçınılmaz olarak zorluklarla karşılaşırlar. Başarıya ulaşmanıza yardımcı olmak için tam kapasite çalışan mükemmel bir öneri sistemi ile size yardımcı olacağız.

– Kendinizi sınırsız birçok farklı alanla basitten karmaşığa giden bir bulmaca dünyasına bırakın.
– Daha sonra israfı önlemek için kesinlikle gerekli olduğunda ipuçlarını kullanın çünkü hepsinin sınırları vardır.
– Kırmızı duba kuleleri ile temsil edilen dünyanın farklı ülkelerinden diğer birçok oyuncuyla yarışın.
– En hızlı ve en doğru cevapları bulabilmek için beyinleri ve çevikliği harekete geçirin.
– Okyanus suyuna çarpmanızı bekleyen köpekbalıklarının saldırısından ve bakışlarından kaçının.


İndir (60MB)

Artık indirmeye hazırsınız Text or Die ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRollic Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir