Tetramon Monster Battle Master
Tetramon Monster Battle Master

Tetramon Monster Battle Master v1.21 APK (Tek Vuruş, Yüksek İyileştirme) indir

Tetramon Monster Battles TCG Mod APK, yoğun savaşlarla geliştirilmiş bir kart oyunudur. Çok sayıda kart toplayın ve kendi güçlü ordunuzu oluşturmak ve nihai zaferi kazanmak için onları yükseltin.

Android Android Oyun
4 ( 97 puan )
Fiyat: $0
İsim Tetramon Monster Battle Master
Yapımcı Sia Ding Shen
Tür Oyun
Boyut 145.28 M
Versiyon 1.21
MOD 1 Vuruş, Yüksek İyileştirme
Orjinal Google Play
Tetramon Monster Battle Master is the most famous version in the Tetramon Monster Battle Master series of publisher Sia Ding Shen
Mod Version 1.21
  • MENÜ MODU 
  • Bir vuruş
  • Tanrı modu

Strateji oyunlarının hayranı olacak ve yenilikçi, yeni bir macera sıra tabanlı strateji oyunu mu arıyorsunuz? Şu anda en sıcak sıra tabanlı strateji çevrimiçi oyunu olan Tetramon Monster Battle Master MOD APK‘ya gelin. Artan teşviklerle oynamak için aşağıda sunduğumuz MOD APK varyasyonunu yükleyin.

1 tetramon monster battles tcg 4

Tetramon Monster Battle Master MOD APK hakkında

Tetramon Monster Battle Master, geliştirici Sia Ding Shen’den bir teknik oyunudur. İlk bakışta Tetramon Monster Battle Master, popüler Pokemon oyunlarına oldukça benziyor, ancak bu çevrimiçi oyun pokemondan etkilendiği için sayısız varyasyon göreceksiniz. Bu video oyununu ziyaret ederek, PVP çok oyunculu sıra tabanlı maçlarda yer alacaksınız. Tetramon Monster Battle Master’da canavar ekibinizi eğitin, toplumu keşfedin, bir savaş ustası olun ve çok sayıda başka ilginç görev sizi bekliyor.

Vahşi hayvanlarla savaş

Tetramon Monster Battle Master‘da yer alarak, kesinlikle düşman canavarlarla heyecan verici savaşlarla karşılaşacaksınız. Ancak bu takımları oynamadan önce en güçlü canavarları toplamalı ve 8 canavardan oluşan bir grup oluşturmalısınız. Ayrıca, maça katılmadan önce Powe Drip, Venom Strike, Poison dövüşü gibi saldırı seçeneklerine de sahipsiniz. Saldırıları önceden seçme olanağı sayesinde, uygun özelliklerde en bol olan canavarları veya saldırıları savaşa kolayca hazırlayabilirsiniz. Bu nedenle, savaşlarda kazanma şansınız önemli ölçüde artacaktır. Ne kadar çok savaş kazanırsanız, bir canavar grubu kurma ve usta bir eğitmen olma şansınız o kadar yüksek olur.

Tetramon Monster Battle Master‘da seviyelerde kazanarak birçok çekici ödül elde edebilirsiniz. Sadece sayısız altın almakla kalmaz, aynı zamanda daha fazla deneyim puanı kazanırsınız. Bu deneyim puanı önemlidir, çünkü seviye atladığınızda daha çekici yeni kartların kilidini açabilir ve özel seviyeleri oynayarak daha güçlü hale gelebilirsiniz.

1 tetramon monster battles tcg 7

Canavarları topla ve hepsini güncelle

Tetramon Monster Battle Master, oyunculara çok sayıda tür, boyut ve niteliğe sahip yüzlerce farklı türde canavar sağlar. Pokemon oynamanın ve izlemenin hayranıysanız, bu oyundaki canavarların form olarak Pokemon’a oldukça benzediğini göreceksiniz (ancak aynı zamanda biraz farklı bir şekilde düzenlenmiştir). Bu canavarlar, ateş, sıvı, kereste, malzeme, toprak gibi birincil özelliklere ve ayrıca psişik, gök gürültüsü vb. Gibi diğer bazı benzersiz türlere göre ayrılır. Ek olarak, onlar da ayırt edilir. sahip oldukları yıldız miktarına göre. Ne kadar çok yıldız varsa, canavarın savaş istatistikleri o kadar yüksek olur.

Ayrıca, daha güçlü olmalarını sağlamak için canavarlarınızı güncelleyebilirsiniz. Özellikle belirli bir miktara kadar güncelleme yaparken canavarınız ilerleme sürecini başlatabilir. Canavarlar geliştikten sonra yepyeni dövüş becerileri keşfedecek, eskisinden daha güçlü ve daha şaşırtıcı bir görünüme sahip olacak. Canavar gelişimi, mücadele ekibinizi bir adım daha ileri götürmek için nihai çözüm olabilir.

1 tetramon monster battles tcg 6 1 tetramon monster battles tcg 5 1 tetramon monster battles tcg 3

Tetramon Canavar Savaş Ustası Arenası

Varsayılan kostümlere baktığınızda karşılaşmaları kontrol ettikten, iyi eğitim aldıktan ve bazı başarılara ulaştıktan sonra Tetramon Monster Battle Master arenasına kolayca katılabilirsiniz. Bununla birlikte, arena gezegenin her yerinden canavar eğitmenlerinin toplanma yeri olduğundan, burası gerçekten deneyimlediğiniz en yaygın mücadele gösterileriyle aynı olmayacak. Maçlar daha yoğun, çekici, yoğun ve zeki olacak. Bu nedenle, arenada yer almayı göze alabileceğinizi düşünün ve emin olun.

Tetramon Monster Battle Master arenasındaki maçlarda pek çok şey göreceksiniz. Strateji ile ilgili mantıksal tasarımdan, canavarlarla savaşmak ve onları istihdam etmek için mükemmel bir çözüm, diğer insanları izlemektir. Kendiniz olun ve potansiyel rakipleri yenin ve en etkili canavar eğitmeni olun.

Grafik

Tetramon Monster Battle Master, 3D tarzında geliştirilmiş görüntülere sahiptir. Tetramon Monster Battle Master, aynı türdeki diğer oyunlar kadar detaylı ve keskin olmasa da içeriğini aktarma konusunda mükemmel bir iş çıkarmış. Geliştiriciler, çevrimiçi oyunda parlak renkler kullandılar. İçeriğin tamamı dövüşle ilgili olsa da, benzersiz kişilik tasarımı, hiç de korkutucu olmayan son derece sevimli, güçlü bir canavardır. Birincil karakter tasarımı da animedeki figürler gibi harika. Oyunun modeline uygun efektler ve akıcı hareket. Ses büyük bir avantaj, canlı melodiler maçları çok daha çekici ve heyecanlı kılıyor.


İndir (145.28 M)

Artık indirmeye hazırsınız Tetramon Monster Battle Master ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSia Ding Shen

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir