TestMaker
TestMaker

TestMaker v5.1.5 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022


TestMaker, öğretmenlerin yüksek kaliteli testler oluşturmasına yardımcı olmak için bugün en değerli araçlardan biri olarak kabul edilir. Basit bir arayüzle kolayca özelleştirin ve seviyenize bağlı olarak konuya veya alana göre soru arayın.

Android Android Eğitim
5 ( 964 puan )
Fiyat: $0
İsim TestMaker
Yapımcı ke-ta
Tür Eğitim
Boyut 39MB
Versiyon 5.1.5
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
TestMaker is the most famous version in the TestMaker series of publisher ke-ta
Mod Version 5.1.5
Total installs 100,000+

İndir (39MB)

TestMaker, öğretmenler için öğretmeyi kolaylaştıran çevrimiçi bir araç olacak ve birçok kullanışlı özelliği bir araya getirdiğinde bugünün en iyisi olarak kabul ediliyor. Kağıt testleri her zaman geleneksel bir form olarak görülmüştür, ancak elle yazdırmak ve derecelendirmek oldukça zaman alıcıdır. Bu nedenle, bu uygulama öğretmenlerin çoktan seçmeli soruları hızla oluşturmasına ve bunları makineye göre otomatik olarak derecelendirmesine yardımcı olarak tüm çalışmaları optimize etmek için doğdu.

Test Yapıcı Test Yapıcı

BASİT ARAYÜZ VE HERKES İÇİN KULLANIMI KOLAY

Bir bakışta, TestMaker’ın herkesin kullanması için nispeten basit ve çok karmaşık olmayan bir arayüze sahip olduğunu görebilirsiniz. Tabii ki, uygulama yine de kullanıcıların kolayca anlaması için bazı temel ve ayrıntılı talimatlar verecektir. Çünkü bazen bazı öğretmenler teknoloji konusunda bilgili değiller ve nereden başlayacaklarını bilmiyorlar, bu yüzden uygulama bu konuda harika bir iş çıkardı.

SEVİYE BAZLI TESTLERİ KOLAYCA OLUŞTURUN

Uygulamanın tasarımı ve düzeni, soruları aramak ve hızlı bir şekilde çoktan seçmeli bir test oluşturmak için açıktır. İstediğiniz konuları veya alanları seçebileceksiniz ve ardından uygulama, yeteneğinize uygun bazı sorular önermek için analiz yapacak. Ayrıca, bunları testinize dahil etmeyi seçmeden önce bir dizi soru aracılığıyla ön izleme yapılır.

Test Yapıcı Test Yapıcı

BİLGİYİ İNCELEME VE BELİRLEME

Uygulamanın getirdiği geçerli ve oldukça havalı bir özellik, toplam puandan, soru sayısından veya her sorunun zorluk seviyesinden test özetinizi gözden geçirebilmenizdir. Sadece yaptığınız sonuçlara bakmak değil, aynı zamanda nerede yanlış yaptığınızı bilmeniz ve bundan ders çıkarmanız ve aynı hatayı bir daha yapmamanız için bir fırsattır. Bilgiyi daha uzun süre hatırlamak için testler yaparken teoriyi ezberlemeye çok fazla odaklanmaya gerek olmadığını söylemek gerekir.

İYİ BİR SINAV HAZIRLIK ARACI

Okullarda ve ders merkezlerinde ders veren öğretmenler, öğrencilere yönelik periyodik testler veya sınav hazırlıkları düzenlemek için bu uygulamayı kullanabilir. Sadece birkaç basit adımda akademik yeteneğe uygun sorulardan sınıf çapında bir test tasarlayabilirsiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda otomatik derecelendirme ile size yardımcı olur ve en doğru sonuçları verir.

Test Yapıcı Test Yapıcı

ANA ÖZELLİKLER

  • Basit arayüz ve anlaşılır düzen, kullanıcıların çoktan seçmeli testler oluşturmasını kolaylaştırır.
  • Arama özelliği ve öğrencilerin yeteneklerine uygun konuya veya alana göre sorular seçin.
  • Çoktan seçmeli testler yoluyla öğrenilen bilgileri ezberlemek için oldukça yararlı bir araç.
  • Testleri kullanıcının ihtiyaçlarına göre PDF formatında veya Word belgesinde dışa aktarabilir.
  • Otomatik derecelendirme özelliği sayesinde kullanıcılar için çok zaman kazanın.


İndir (39MB)

Artık indirmeye hazırsınız TestMaker ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir