Teslagrad
Teslagrad

Teslagrad 2.2 APK + OBB (Tam Oyun) indir 2022

Teslagrad, oyuncularına her zorlukta harika duygular verebilen oyunlardan biridir. Uzun soluklu bir maceraya atılmak ve farklı zorlukların üstesinden gelerek nihai hedefe ulaşmak istiyorsanız bu oyun size uygun olacaktır. Oyuna gelirken hedeflerinize

Android Android Macera Oyunları
5 ( 105 puan )
Fiyat: $0
İsim Teslagrad
Yapımcı Playdigious
Tür Macera Oyunları
Boyut 39M
Versiyon 2.2
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
Teslagrad is the most famous version in the Teslagrad series of publisher Playdigious
Mod Version 2.2
Total installs 50,000

Teslagrad, oyuncularına her zorlukta harika duygular verebilen oyunlardan biridir. Uzun soluklu bir maceraya atılmak ve farklı zorlukların üstesinden gelerek nihai hedefe ulaşmak istiyorsanız bu oyun size uygun olacaktır. Oyuna gelirken hedeflerinize ulaşmak için oyundaki karakteri kontrol ederken heyecanlı dakikaların tadını çıkaracaksınız.

Teslagrad

İNANILMAZ HİKAYE

Macera türünde inşa edilmiş oyunlarda ilgi çekici bir hikaye her zaman gerekli bir özellik olacaktır. Oyun, oyun planının gereksinimlerini ve oyununuz için önemini anlamıştır, bu nedenle araştırma yapabilmek için çok zaman harcamıştır. Ve birçok önemli hikaye ortaya atıldıktan sonra, yayınlanacak son versiyon için seçilen arsa Elektropia Krallığı’nda başlayacak.

Oyuncular, krallığını demir yumrukla yöneten bir kralın yeniden anlatımıyla bu krallıkta oyuna başlayabilecekler. Şehrin ortasında Teslagrad adlı devasa bir kulesi olan bir dizi teknokratla başarılı bir şekilde savaştı ve yok etti. Ve bundan sonraki büyüleyici hikayeler bu krallıktan başlayarak anlatılacak ve onları oyununuzda keşfeden siz olacaksınız.

Teslagrad

DREAMING TÜM ZORLUKLARA OYNAYACAK

Ve oyunculara macera türüne uygun oynanış sunabilmek için üreticiler çok çekici bir oyun sistemi geliştirdiler. Oyuncular, oyunlarına katılırken çocukla ve oyununuzdaki ana karakterle tanışabilecekler. Bu çocuk, komplonun zaman çizelgesinde demir yumrukla otokratik kralın unutulmuş bir planına kapılmış gibi görünüyor.

Bununla birlikte, oyunun oyuncuları için gerçek duygular yaratmaları için dramatik bir meydan okuma sistemi yaratması gerekiyor. Oyun, ortaya çıkan tüm zorlukların üstesinden gelmek isteyen oyuncular için bir bulmaca platformunu benimseyecek. Macera yolculuğunuzda size birçok farklı bulmaca zorluğu getirilecek, hatta sizin için büyük patronlarla savaşacaksınız.

Teslagrad

GÜZEL GRAFİKLER, İLGİNÇ OYUNCULAR

Oyun kendine heyecan verici bir hikaye ve heyecan verici bir oyun kurgulamışsa, grafikler ana cazibe merkezlerinden biri olacaktır. Oyun geliştiricileri, güzel grafiklere sahip bir oyunun oyuncuların dikkatini çekebileceğine inanıyor. Bu nedenle oyun, grafikleri açısından oldukça düşünceli bir şekilde yatırım yapılmıştır.

Oyunun size getireceği görsellerin tümü elle çizilmiş fırça darbeleriyle yapılacaktır. Grafikler elle yapıldığından, oyunun sanatçıları oyunlarına çabucak gerçek bir ruh verecektir. Bununla birlikte 2D grafikler üzerine kurulu oyun da oyuncular için yaratılan dikkat çekici noktalardan biri.

Teslagrad

Asil bir hedefe ulaşmak için sizi birçok farklı fırtınadan geçirecek bir oyun, sonunda her zaman çekici olacaktır. Bunlar aynı zamanda Teslagrad’a katıldığınızda hissedebileceğiniz gerçek duygular olacak. Oyun, benzersiz bir meydan okuma sistemi, son derece çekici bir oyun, size heyecan verici duygular getirecek el yapımı 2D tarzı grafikler içeriyor.

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyuna daha önceki bir dönemden otokratik bir kral hakkında sürükleyici bir açılış hikayesi ile başlayın.
  • Demir yumrukla kralın gizli gizemlerini keşfetmek için bu heyecan verici maceraya katılın.
  • Öne getirilen birçok zorlukla, hatta büyük patronlarla savaşan bir çocuğu kontrol edin.
  • Oyunun meydan okuma sistemi bir bulmaca şeklinde sunulacak; sadece bulmacayı çözdüğünde yolculuk devam edecek.
  • Oyun grafikleri, elle çizilmiş ve benzersiz 2D grafikler nedeniyle sanatsal bir tarza sahiptir.


İndir (39M)

Artık indirmeye hazırsınız Teslagrad ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPlaydigious

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir