Tesla Vs Lovecraft
Tesla Vs Lovecraft

Tesla vs Lovecraft v1.8.0 MOD APK + OBB (DLC Kilitsiz) indir 2022


Tesla vs Lovecraft size heyecan verici bir deneyim sunuyor; oyuncular agresif düşmanlarla savaşmalı ve onları çabucak yenmelidir.

Android Android Aksiyon
5 ( 754 puan )
Fiyat: $0
İsim Tesla vs Lovecraft
Yapımcı 10tons Ltd
Tür Aksiyon
Boyut 137MB
Versiyon 1.8.0
MOD DLC Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Tesla vs Lovecraft is the most famous version in the Tesla vs Lovecraft series of publisher 10tons Ltd
Mod Version 1.8.0
Total installs 10,000+

İndir (137MB)

Bu oyuna geldiğinizde, şenlikli ve eğlenceli bir eğlence ve eğlence alanının keyfine varacaksınız, ancak aynı derecede dramatik ve çekici. Oyuncular pek çok şiddetli ve heyecan verici maça katılırlar ve dövüş yeteneğinizi zorlamak için gözlerinizin önünde birçok benzersiz ve büyüleyici görev belirlenir. Ayrıca Tesla vs. Lovecraft, oyuncuların heyecan verici eğlence anları yaşamasına, çalışma ve ders çalışma baskısını azaltmasına yardımcı olur.

 

Tesla vs Lovecraft

MODERN VE YENİ SİLAHLARDAN BİR HAZİNE HAZİNE OLUŞTURUN

Heyecanlı ve heyecanlı savaşlar konusunda tutkuluysanız Tesla vs Lovecraft’a hemen gelmeden neyi bekliyorsunuz? Oyun size çeşitli modern ve yıkıcı silahlar sunacak. Bunun gibi gelişmiş silahlar, düşmanı yenmenizde size çok yardımcı olacaktır. Oyuncular bu vahşi canavarlara modern ve son teknoloji enerji silahları ve bilimsel harikalarla saldırabilirler. Bu tür yıkıcı silahlar daha hızlı kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Tesla vs Lovecraft

YÜKSEK SAVAŞ YETENEĞİNE SAHİP ROBOT OYUNCULARINA SAĞLAYIN

Diğer dövüş oyunlarından farklı olarak Tesla vs. Lovecraft size başka hiçbir oyunun sunmadığı daha güçlü yeni deneyimler sunuyor. Oyun size güçlü ve modern Tesla-Mech robotları sunuyor. Bu robotun olağanüstü yüksek savaş yeteneği ve görünüşte sınırsız gücü var ve avantajları, düşmanın elinizdeki yenilgisini daha erişilebilir ve daha hızlı hale getirecek.

Tesla vs Lovecraft

TEHLİKELERİ ÖNLEMEK VE DÜŞMANI YENMEK İÇİN ÇEŞİTLİ TAKTİKLER KULLANIN

Bu oyunda, her yerde gizlenen birçok tehlikeyle yüzleşmeniz gerekiyor. Bu nedenle hareket etme ve savaşma sürecinde gereksiz risklerden kaçınmaya fazlasıyla odaklanmalısınız. Prestijli unvanlar kazanmak için, oyuncuların tekrarları önlemek için kendilerine etkili ve yaratıcı savaş stratejileri oluşturmaları gerekir.

ÇEŞİTLİ FARKLI OYUN MODLARI SİZE YENİ DUYULAR GETİRİYOR

Oyuncular, sayısız farklı oyun seviyesini deneyimleyecek ve keyfini çıkaracaklar. Her seviye farklı zorluk ve kolaylık seviyelerine sahip olacaktır. Ayrıca oyuncular farklı hikaye modlarında savaşabilirler. Pek çok farklı seviye ile oyuncular yeni ve tekrar edilemez deneyimlere sahip olacaklar, bu yüzden daha sıkıcı olmayacaklar.

Tesla vs Lovecraft

ANA ÖZELLİKLER

  • Çeşitli modern ve gelişmiş silahlar sağlayarak, oyuncuların özgürce seçim yapmasına olanak tanır, böylece kendilerine ait zengin ve çeşitli bir cephanelik yaratır.
  • Son derece yüksek saldırı ve savaş yeteneklerine sahip güçlü savaş robotlarını etkinleştirin ve oyun aynı zamanda enerji silahları ve bilimsel harikalar sunuyor.
  • Düşmanı alt edebilmek ve zaferi daha kolay kazanmak için birçok benzersiz ve yeni oyun stratejisi kullanın, oyunun belirlediği görevleri fethedin.
  • Farklı zorluk seviyelerine sahip birçok seviye, dövüş yeteneğinizi zorlamak ve görevleri tamamladıktan sonra birçok çekici ödül almak için ayarlanmıştır.
  • Skor tablosundaki diğer oyuncularla rekabet edebilir ve en üst sırada yer alarak güçlü bir savaş ustası olmak için çok savaşmaya çalışabilir.


İndir (137MB)

Artık indirmeye hazırsınız Tesla vs Lovecraft ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan10tons Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir