Tesla Force
Tesla Force

Tesla Force v1.04 APK indir (Tam Oyun) 2022

Bu oyuna katılarak, oyuncular sayısız yeni ve benzersiz şeyin tadını çıkaracak ve keşfedecekler. Oyun, son derece eğlenceli ama aynı derecede dramatik ve dramatik bir eğlence alanı yaratır. Oyuncular birçok heyecan verici ve heyecan verici savaşın ta

Android Android Aksiyon
4 ( 664 puan )
Fiyat: $0
İsim Tesla Force
Yapımcı 10tons Ltd
Tür Aksiyon
Boyut 184MB
Versiyon 1.04
MOD Tüm Oyun
Orjinal Google Play
Tesla Force is the most famous version in the Tesla Force series of publisher 10tons Ltd
Mod Version 1.04
Total installs 100+

Bu oyuna katılarak, oyuncular sayısız yeni ve benzersiz şeyin tadını çıkaracak ve keşfedecekler. Oyun, son derece eğlenceli ama aynı derecede dramatik ve dramatik bir eğlence alanı yaratır. Oyuncular birçok heyecan verici ve heyecan verici savaşın tadını çıkaracaklar. Sadece bu değil, aynı zamanda birçok agresif canavarı yenmeniz ve birçok değerli ödül kazanmanız gerekiyor. Tesla Force’a gelen oyuncular, eğlenceli ve canlı eğlence anlarının tadını çıkarabilir.

Tesla Gücü

KENDİNİZ İÇİN DOĞRU KARAKTERLERİ SEÇİN

Bu oyun, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli güçlü karakterler sunar. Oyuncu, kendinizi uygun hissetmeniz ve karakteri sevmeniz için özgürce seçilir. Karakterler, savaşa hazır olacak öğelerle tam donanımlıdır. Seçtiğiniz karakterlerle onları daha da güçlü hale getirmek için eğitme ve eğitme hakkınız var.

Tesla Gücü

BİNLERCE FARKLI MODERN SİLAH

Oyunculara birçok farklı türde son derece modern ve gelişmiş silahlar sunulur. Her oyuncunun benzersiz bir özel silah cephaneliği vardır. Cephaneliğinizi daha zengin hale getirmek için daha fazla yeni silah satın almak için seviyeleri geçmeniz veya puan veya bonus biriktirmeniz gerekir. Yoğun saldırılara sahip silahları satın almak daha zor olacak, bu yüzden daha fazla para kazanabilmek için dövüş yeteneğinizi geliştirmeniz gerekiyor.

Tesla Gücü

SAYISIZ ZORLUK DÜZEYİ ÖNÜNÜZE ardarda KARŞILANIYOR

Oyun, dövüş yeteneğinize meydan okumak için çeşitli farklı seviyeler sunar. Her seviyenin bir zorluğu olacaktır ve kendi kolaydır ve ne kadar yüksek olursa, zorluk o kadar karmaşık olur. Oyuncular kendi yollarına karar verebilir ve oyunculara heyecan ve keşif hissi verir. Farklı seviyeler sizi farklı maceralara ve daha güçlü yeni hedeflere götürecektir.

Tesla Gücü

BİRÇOK BENZERSİZ VE YENİ OYUN STRATEJİSİ OLUŞTURULDU

Tesla Force’a gelince, oyuncuların agresif düşmanları yenmek için kendi benzersiz stratejilerini oluşturmaları gerekiyor. Oyun ayrıca size savaşmayı kolaylaştırmak için birçok modern teknoloji sunuyor. Taktikler olağanüstü benzersiz bir şekilde oluşturulur ve kopyalanmaz, bu da yeni bir deneyim yaşamanızı ve oynarken sıkılmamanızı sağlar.

Tesla Gücü

ANA ÖZELLİKLER

– Sevdiklerinizi özgürce seçebilmeniz için çeşitli farklı kahraman karakterler sağlayın ve bu karakter sizi bu oyunda heyecan verici şeyleri deneyimlemeye götürecek.
– Çeşitli modern, gelişmiş silahlar sağlanır ve cephaneliğinizi zenginleştirir ve silahlarınızı artırmak için görevleri geçmeniz ve kilidini açmanız gerekir.
– Dövüş yeteneğinize meydan okumak ve size yeni topraklarda ve yerlerde yeni deneyimler vermek için birçok farklı zorluk seviyesi yaratılmıştır.
– Düşmanı daha basit ve hızlı bir şekilde yenmek için çeşitli pratik, zengin savaş stratejileri oluşturun; Buna ek olarak, oyun ayrıca karakterin hayatını geri yüklemek için ek bir özellik sunar.
– Güzel, göz alıcı arayüzü ve canlı ve taze görsel ve ses efektleriyle ilginç bir oyun, renkli bir eğlence alanı yaratır.


İndir (184MB)

Artık indirmeye hazırsınız Tesla Force ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan10tons Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir