Terramorphers
Terramorphers

Terramorphers v1.4.11 MOD APK (Mega Menü) indir 2022


Terramorphers, çekici bir RPG stiliyle birleştirilmiş taktik türe sahip bir oyun olacak. Nihai kazananı bulmak için farklı oyun modlarıyla birçok taktik savaş sunulur.

Android Android Strateji Oyunları
4 ( 645 puan )
Fiyat: $0
İsim Terramorphers
Yapımcı Unibyte Studios
Tür Strateji Oyunları
Boyut 88MB
Versiyon 1.4.11
MOD Mega Menü
Orjinal Google Play
Terramorphers is the most famous version in the Terramorphers series of publisher Unibyte Studios
Mod Version 1.4.11
Total installs 50,000+
 • Macerada Daima 3 Yıldız
 • Sonsuz AP
 • Sonsuz MP
 • Fiziksel Hasar x1 – x100
 • Büyü Hasarı x1 – x100
 • Kritik x1 – x100
 • Sonsuz Menzil
 • Maks. Çağırma x1 – x100
 • Direnç x1 – x100
 • Tüm İstatistikler Arttırma x1 – x25


İndir (88MB)

Terramorphers, oyuncularına birçok yeni ve heyecan verici şey kazandırabilen bir oyundur. Stratejik yeteneklerinizi geliştirmek için strateji oyunlarına katılmayı seviyorsanız, bu kaçırılmaması gereken bir oyundur. Bu oyuna gelen oyuncular, savaşabilmek ve ordularına zafer kazandırmak için birçok farklı oyun moduna katılabilecekler.

Terramorphers: Dönüş Tabanlı Taktik RPG

BİRÇOK FARKLI OYUN MODU

Üreticiler, bir strateji oyunu, oynanış ve oyun modlarının temel özellikler olacağını unutmamalıdır. Bu yüzden Terramorfer’lar da bu resmi versiyona gelebilmek için birçok farklı deneme ile çalışılmıştır. O sırada açılacak olan bir arenada farklı taktiksel savaşlarda yer alacaksınız ve göreviniz ordunuz için makul dövüş stilleri bulmak olacak.

Ayrıca, oluşturulan birçok farklı oyun modu da bir strateji oyununun sahip olması gereken büyük bir avantaj olacaktır. İlki, deneyimlemeniz için açılan üç farklı harita alanı ile Macera modudur. Challenge ile, kendinize zafer kazandırmak için diğer 20 savaşçıyla birlikte kazanmanız gereken yer olacak. Veya Tower of Power, liderlik tablosunun tepesinde olma hissinin keyfini çıkarmanızı sağlar. Ve kazanan ve kaybedenin belirleneceği PvP arenası.

Terramorphers: Dönüş Tabanlı Taktik RPG

KENDİ OYNAMA YOLU KİMLİK OLUŞTURUR

Taktik tarzda tasarlanmış bir oyun ile oyuncuların yapabileceği en iyi şey kendilerini ifade etmeleridir. Diğer türlerdeki oyunlarda, oyuncuların zafere ulaşmak için yalnızca birkaç seçeneği olacaktır. Ancak bu oyun türünde, stratejinizin kimsenin yenemeyeceği en özel olduğunu gösterdiğinizde, sonunda kazanan siz olacaksınız.

Ayrıca Terramorphers, oyuncularının taktiksel yeteneklerini en iyi şekilde kullanmalarına yardımcı olmak için de oldukça makul özelliklere sahip. Oyun, oyuncularına tarzınıza uygun bir şekilde uygulayabileceğiniz yüzden fazla farklı beceri kazandıracak. Bununla birlikte, ordunuzun gücünü artırmak için başvurabileceğiniz birçok benzersiz ekipman türü var.

Terramorphers: Dönüş Tabanlı Taktik RPG

ANA ÖZELLİKLER

– Son derece çekici zihin savaşları getiren taktik türün sistemine göre oluşturulmuş bir oyuna katılın.
– Birçok farklı oyun modu, oyuncuların kendilerine en uygun stili seçmeleri için kesinlikle bir avantaj olacaktır.
– Oyuncuların çok fazla fark yaratması için silahlardan çeşitli becerilere kadar birçok destek aracı ile.
– Oyundaki karakter sistemi sürekli olarak geliştirilmekte ve güncellenmektedir; evcil hayvanların kilidini açmak ve onları yükseltmek, güçlerini artıracaktır.
– Grafikler, keskin karakter görüntüleri ve oyun haritaları ile heyecan verici ve güzel bir çizgi film tarzında tasarlanmıştır.


İndir (88MB)

Artık indirmeye hazırsınız Terramorphers ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir