TerraGenesis
TerraGenesis

TerraGenesis APK MOD 6.22 (Sınırsız Para) indir 2022

Hangimiz oradaki uçsuz bucaksız yıldızlı gökyüzüne baktı ve “Bir gün Dünya yok olursa, nereye gideceğiz?” Diye merak etti. Bu uçsuz bucaksız evrende yalnız mıyız? Ya da uzak bir gezegende hala yaşayan ve gelişen bir tür var. Evreni anlamak, her zaman

Android Android Simülasyon
4 ( 314 puan )
Fiyat: $0
İsim TerraGenesis
Yapımcı Tilting Point
Tür Simülasyon
Boyut 176MB
Versiyon 6.22
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
TerraGenesis is the most famous version in the TerraGenesis series of publisher Tilting Point
Mod Version 6.22

Hangimiz oradaki uçsuz bucaksız yıldızlı gökyüzüne baktı ve “Bir gün Dünya yok olursa, nereye gideceğiz?” Diye merak etti. Bu uçsuz bucaksız evrende yalnız mıyız? Ya da uzak bir gezegende hala yaşayan ve gelişen bir tür var. Evreni anlamak, her zaman dünyanın dört bir yanındaki herkesin büyük ilgisini çeken bir konu olmuştur. Bu artık insanlar için garip bir konu değil. İçinde bulunduğumuz teknoloji çağında, internette birçok haber yayınlanmaktadır. Bir uzay yolculuğunu ödeyebilmek için paranın milyarlarca dolar olması gerekir. Ancak TerraGenesis – Space Settlers ile evreni hiçbir şey harcamadan telefonunuzdan keşfedebilirsiniz. Star Trek Timelines gibi birçok harika oyunla ünlü bir üretici olan Tilting Point tarafından piyasaya sürüldü… Uzay keşfini seviyorsanız, Yıldızların sonsuz güzelliğine dalabilmek için hemen TerraGenesis’i indirmeden neyi bekliyorsunuz? Sonsuz evren bizim oyun alanımız.

terragenesis apk 1

İYİ HİKAYE

Diğer gezegenleri keşfetmek için uzaya uçan bir astronot olarak oynayacaksın. İnsanların yaşayabileceği yeni bir çevre yaratma misyonunu üstlenmelisiniz – bir gezegeni yoktan insanlık için modern bir medeniyete dönüştürmek. Bu zorlu bir görev olacak ve tamamlanması çok zaman alacak. Ama pes etme, bütün medeniyet için, insanlığın geleceği için, yeni bir mesken bulalım.

terragenesis apk 2

OYNANIŞ

Oyuna girerken, hangi organizasyonda çalışacağınız konusunda ilk seçimi yapmanız gerekecek. Oyunda Daughters Of Gaia, Sons Of Hephaestus, United Nations Space Administration ve son olarak Horizon Corporation olmak üzere dünyanın en büyük dört uzay araştırma organizasyonu bulunuyor. Her organizasyonun ayrı alanı olacak ve oyunculara birçok farklı konuda destek olacak. Hizmet edecek bir organizasyon seçtikten sonra, yeni bir gezegende bir medeniyet inşa edebilmeniz için size bir miktar fon sağlayacaklar. Oluşturmak için bir yer seçmeniz, o şehirde gelecekteki gelişime yardımcı olacak kaynakları aramanız gerekecek.

terragenesis apk 3

ÖZELLİKLERİ

TerraGenesis – Space Settlers, oyuncu deneyimini yükseltmek için birçok heyecan verici ve benzersiz özelliğe sahiptir.

Yaratıcı Medeniyet

Diğer oyunların aksine sadece bir krallık veya şehir inşa edilebilir. Bu oyun için oyuncular ekosistemlerle dolu bir gezegen inşa edebilirler. Belirli bir gezegende bir bina inşa ettiğinizde, hemen orada yaşayan sakinler olacaktır. Oyuncular, insanların o gezegende yaşayabilmeleri için çevreyi değiştirmek zorunda kalacaklar. Medeniyetiniz bütün bir gezegeni etkileyecek kadar büyüyecek. Bir kez başladıktan sonra, belirli bir süre içinde gezegen hem içini hem de dışını dönüştürmeye başlayacaktır. Oyuncular bu değişikliği doğru bir şekilde gözlemleyebilir. Oyuncular ayrıca ekosistemi çeşitlendirmek için o gezegende bitkiler ve hayvanlar yaratabilirler. Yeryüzündeki 26 farklı ekosistem ve 64 gens türü ile bunları gezegeninizdeki yaratıkları geliştirmek için kullanın.

Evreni Keşfedin

Oyuncular, Venüs, Jüpiter, Merkür, Ateş, Dünya, Plüton ve hatta Dünyamız dahil olmak üzere güneş sistemindeki tüm gezegenleri keşfedecekler. Bacchus, Ragnarok ve Pontus gibi kurgusal gezegenler de var… Hepsi oyunda sunuluyor, böylece oyuncular gezegeni keşfetmekten zevk alabilirler. Tüm gerçek gezegen parametreleri, NASA’nın kesin parametreleridir.

terragenesis apk 4

GRAFİK

3D grafikler tarzı tasarlanan oyun, oyunculara tüm gezegenin gerçekçi bir görünüm verir. Oyuncular, evrendeki gezegenler hakkında bir bilim belgeseli filmi izliyormuş gibi hissedebilirler. Oyunun getirdiği gerçek, grafiklerden istatistiklere ve gezegen arazisine kadar çok büyük. Oyunun ana bağlamı, içinde gezegenlerin bulunduğu uçsuz bucaksız evrendir. Gezegenlerin tümü çevreye bağlı olarak farklı özelliklere sahiptir.

terragenesis apk 5

ETKİLER & SES

Oyun içi efektler çok düzgün ve dürüst şekilde cilalanmıştır. Bu nokta oyuncuları cezbetmek için canlılık getirmeye katkıda bulunmuştur. Ses de mükemmel müzikle bütünleşir, evreni keşfetme hissi verir. Güneş sistemindeki gezegenleri mi yoksa evrendeki diğer gezegenleri mi keşfetmek istiyorsunuz? Çevremizdeki gezegenler hakkında yeni deneyimler yaşamak için “TerraGenesis – Space Settlers”ı indirin.


İndir (176MB)

Artık indirmeye hazırsınız TerraGenesis ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanTilting Point

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir