Tennis Clash
Tennis Clash

Tennis Clash v3.19.0 APK MOD (Sınırsız Para) 2022

Futboldan sonra tenis tüm dünyada son derece popüler bir spordur. Bu, futboldan daha aşağı olmayan, çok geniş bir hayran kitlesine sahip bir disiplindir. Bir tenis maçı, bir futbol maçı kadar karmaşık değildir, ancak yine de oyunculara eğlence ve mer

Android Android Spor
5 ( 737 puan )
Fiyat: $0
İsim Tennis Clash
Yapımcı Wildlife Studios
Tür Spor
Boyut 180MB
Versiyon 3.19.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Tennis Clash is the most famous version in the Tennis Clash series of publisher Wildlife Studios
Mod Version 3.19.0

Futboldan sonra tenis tüm dünyada son derece popüler bir spordur. Bu, futboldan daha aşağı olmayan, çok geniş bir hayran kitlesine sahip bir disiplindir. Bir tenis maçı, bir futbol maçı kadar karmaşık değildir, ancak yine de oyunculara eğlence ve merak duygusu verir. Çok gösterişli değil ama yine de birçok kişi tarafından “Kraliçe” olarak kabul ediliyor. Bu sporların popülaritesi nedeniyle birçok Tenis temalı oyun doğdu. Ancak bu çok popüler bir konu olduğu için artık bu konunun çok fazla başlığı var. Oyuncular artık eğlenmek için kendilerine uygun bir oyun bulamıyorlar.

tennis clash mod unlimited coins moddroid

Eğer bu oyunun hayranıysanız Tennis Clash APK kesinlikle göz ardı etmemeniz gereken bir oyun olacaktır. Oyun mizaç da olsa bu sporun hayranlarını tatmin edecek. Oyun Wildlife Studios tarafından üretilmiştir, bu muhtemelen farklı bir üreticidir çünkü kendi ürettikleri oyunları oynayan oyuncular size harika bir deneyim yaşatacaktır. Oyun size teniste harika bir deneyim yaşatacak. Bu oyunu indirmek ve deneyimlemek için zaman ayırdığınıza pişman olmayacaksınız.

OYNANIŞ

Oyun kuralları, oyunculara mümkün olan en gerçekçi deneyimi sunmak için gerçek tenis oyun kurallarına benzer. Oyunun oynanışı, oyuncuların tehlikeli bulması çok zor değil. Oyuncuların sadece rakibin bahçesindeki topa vurması ve rakibin nasıl savaşamadığını, o zaman puan kazanacaksınız. Kulağa basit geliyor ama oyun, oyuncuların topun yönü hakkında yargıda bulunmak için yakından gözlem yapmasını gerektiriyor. Topun yönünü tahmin edemezseniz, oyuncu geri vuramaz ve puan kaybedersiniz. Başlangıçta, oyuncuya oyun içinde NPC Koçu rehberlik edecek, böylece oyunla tanışabilirsiniz.

tennis clash mod unlimited coins moddroid 1

Oyuncular topa vurabilmek için avluda serbestçe hareket edebilecekler, ancak sadece avluda özgürce hareket edebilecekler. Rakip topa vurduğunda, oyuncu topa geri vurabilmek için topun düşüşü hakkında karar vermek zorunda kalacak. Oyuncu topa vurabilmek için parmağını ekranı kaydırmak için kullanacaktır. Ardından, oyuncu çok hafif vurursa, karakterin kuvveti hakkında bir uyarı olacak, top ağ üzerinden topa vuramayacaktır. Ancak oyuncu çok sert vurursa, top çok ileri gidecek ve taban çizgisini geçecek ve oyuncu puan kaybedecektir.

tennis clash mod unlimited coins moddroid 2

Oyuncuların mükemmel bir atış yapabilmek ve skor yapabilmek için karakterin gücünü kontrol etmesi gerekir. Oyuncu taban çizgisinde dururken, lütfen yeterli kuvvetle bir fiş vuruşu tekniği kullanın. Top, fileye mümkün olduğunca yakın düşmek için dönüşün hemen ötesine geçtiğinde, rakibin topa koşmak için yeterli zamanı olmayacaktır. Bir maçta, daha önce 5 puana ulaşan oyuncu kazanır. Ancak her iki taraf da 4 puan kazandığında, rakibini 2 puan önde tutan oyuncu kazanır, aksi takdirde oyun sonsuza kadar sürer. Oyuncular gücü değerlendirirken ve kontrol ederken dikkatli olmalılar, o zaman her maçı kazanırsınız.

tennis clash mod unlimited coins moddroid 3

ÖZELLİKLERİ

PvP Modu

Bu oyunu oynamak için oyuncuların bir internet bağlantısına ihtiyacı olacak çünkü tüm rakipleriniz diğer oyuncular. Bu, oyuncuların oyundaki NPC’lere karşı oynadığı diğer oyunlardan çok daha zor olacak. Çünkü diğer oyuncular da önceden programlanmış makineler yerine sizin gibi düşünebilir. Kimin daha iyi olduğunu görmek için arkadaşlarınızı birlikte rekabet etmeye davet edebilirsiniz. Bu, oyun deneyimlerinizi arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak tanır.

Turnuvalar

Dünyanın her yerinden oyuncuların gelip rekabet edebilmesi için oyunun yaratıcı ekibi tarafından organize edilen turnuvalar olacak. Bu turnuvaya katılan çok kişi olacak ama sadece bir kişi şampiyonluk kupasını kazanabilir. Siz de bu turnuvalara katılabilir ve şampiyon olabilirsiniz. Turnuvalar bölgelere göre düzenlenecek ve bölgelerin en iyileri final turuna katılacak.

tennis clash mod unlimited coins moddroid 4

GRAFİK

Oyunun grafikleri oyunun güçlü noktalarından biri, “Tenis Clash: 3D Sports” son derece doğru olan en yeni nesil 3D grafik formatına sahip. Oyunun detayları son derece iyi bir şekilde tamamlanmıştır, oyuncular oyuna son derece dürüst ve canlı bir şekilde gelecektir. Oyundaki efektler de oyunun yaratıcı ekibi tarafından yaratıldı, o kadar mükemmel ki pürüzsüz görünüyorlar ve oyunculara en iyi deneyimi sunuyorlar.


İndir (180MB)

Artık indirmeye hazırsınız Tennis Clash ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanWildlife Studios

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir