Temple Run: Idle Explorers
Temple Run: Idle Explorers

Temple Run: Idle Explorers v1.93.0 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Mevcut bir oyunun sağlam temeli sayesinde, Idle Explorers alışık olduğunuz karakterleri görebileceğiniz yepyeni ve ayrı bir dünya yaratır. Şu anda, artık tüm zamanlarını etrafta koşuşturarak geçirmiyorlar. Guy Dangerous, Scarlett Fox ve çetenin geri

Android Android Simülasyon
5 ( 583 puan )
Fiyat: $0
İsim Temple Run: Idle Explorers
Yapımcı Imangi Studios
Tür Simülasyon
Boyut 138M
Versiyon 0.7.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Temple Run: Idle Explorers is the most famous version in the Temple Run: Idle Explorers series of publisher Imangi Studios
Mod Version 0.7.0
Total installs 10,000+

İndir (138M)

Mevcut bir oyunun sağlam temeli sayesinde, Idle Explorers alışık olduğunuz karakterleri görebileceğiniz yepyeni ve ayrı bir dünya yaratır. Şu anda, artık tüm zamanlarını etrafta koşuşturarak geçirmiyorlar. Guy Dangerous, Scarlett Fox ve çetenin geri kalanı madencilik yaparak zengin olmanın bir yolunu buldu.

TÜM STRATEJİLERE SAHİP BİR OYUN

Temple Run: Idle Explorers, muhtemelen birçok yeni strateji oluşturmak ve yaratmakla ilgilidir. Eski oyun, oyuncuların günlerini etrafta koşuşturarak ve mümkün olduğunca çok başarı kazanarak geçirebilecekleri ilgi çekici ve sarhoş edici bir deneyim sunuyordu. Ancak bu oyun, oyuncuları eskisinden daha fazla düşündürüyor ve birçok garip diyarı keşfedebilmenin bir yolunu bulmaları gerekiyor. Ardından oyuncu altın için madencilik yapacak, birçok değerli hazine bulacak ve takımını yükseltecek.

Tapınak Koşusu: Boşta Kaşifler Tapınak Koşusu: Boşta Kaşifler

Oyun bu kadar taktiksel olması sayesinde oyuncuların daha fazla zaman harcamasını gerektiriyor. En iyi stratejiyi geliştirmek için çok araştırma yapmanız gerekecek. Ancak tanıdık boşta oynanış sayesinde oyuncuların çok fazla baskı hissetmesine neden olmaz. Sadece ne tür bir strateji istediğinizi bulmanız gerekiyor ve o zaman her şey otomatik olarak işe yarayacak. Oyuncular tam olarak gerçek bir CEO gibi olacaklar.

TANIDIK KARAKTERLERİ TOPLA

Yukarıda bahsedildiği gibi, Temple Run: Idle Explorers tamamen farklı bir oyun tarzına sahip olsa da, yine de Temple Run ile aynı evreni paylaşıyor. Ünlü karakterler oyuna zekice yerleştirilmiş ve farklı bir Model türü ile yeniden tasarlandı, ancak karakterlerin kimlikleri korundu. Bu, oyuncular için belirli bir tazelik yaratır.

Tapınak Koşusu: Boşta Kaşifler Tapınak Koşusu: Boşta Kaşifler

Guy Dangerous, Scarlett Fox, Barry Bones ve daha pek çoğu bu oyuna katılıyor ve kendilerini nasıl yenilediklerini ve dünyanın dört bir yanındaki hayranlardan daha fazla sevgiyi nasıl çektiklerini. Her karakter, Aperion ülkesindeki maceranızda size yardımcı olacak özel bir yeteneğe sahiptir. Ve bu yolculuğun misyonu, dünyanın en zengin iş adamlarından biri olmanıza yardımcı olmaktır.

PARA BU OYUNUN NİHAİ HEDEFİ

Daha önce de belirtildiği gibi, Temple Run: Idle Explorers’a katılarak, ilk göreviniz artık ortalıkta dolaşmıyor. Bu sefer gerçekten para kazanmak zorunda kalacaksın. Tabii ki, birçok farklı zor yere acele etmeniz gerekecek. Sizi ölüme götüren birçok gizemli tuzağa sahip antik kalıntılar olacaklar. Ama tüm sırlarını keşfettiğinizde, orada rahatça maden çıkarabilir.

Takımlar da kritik. Oyuncu zamanın %100’ünde madencilik noktasında kalamayacağından, işçiler gece gündüz çalıştıktan sonra kendileri için inşa etmeleri gerekecek. Ve elbette, kasanıza koyacağınız tüm o para. Oyuncu, işçinin harcadığı çabayla orantılı bir miktar harcamak zorunda kalacak. Ama kârla karşılaştırıldığında, bu gerçekten azınlık.

Tapınak Koşusu: Boşta Kaşifler Tapınak Koşusu: Boşta Kaşifler

ÖZELLİKLERİ

  • Dünyada geniş bir hayran kitlesine sahip birçok klasik karakterin varlığı. Farklı bir görünümle tasarlanacaklar ancak yine de kimliklerini koruyacaklar.
  • Çok sayıda işçi sayesinde aktif olarak para kazanın ve en zengin kişi olun. Çok çalışacaklar ve para otomatik olarak hesabınıza yatırılacak
  • Aperion’da maceraya atıl ve kimsenin bilmediği gizemleri ortaya çıkar. Buradaki güzel manzara, oyuncuları ona aşık edecek
  • İblis maymunlarıyla yüzleşin ve destansı dövüşler yapın. Onlar kurnaz, kötü ve güçlüler
  • Zaman içinde cesurca tasarlanmış birçok antik anıtın üzerinden geçin, oyunculara korku hissi ancak heyecan dolu bir his verir.


İndir (138M)

Artık indirmeye hazırsınız Temple Run: Idle Explorers ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanImangi Studios

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir