Temple Run 2
Temple Run 2

Temple Run 2 v1.92.0 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Temple Run 2 önceki başarısını sürdürüyor; Artık oyuncular perili bir tapınakta değil, kendi başlarına hareket edebilecekler, ancak dünyanın her yerindeki dikenlere hemen gelecekler. Zorluklar yığılır ve sağlam bir iradeye sahip olmayanlar için kolay

Android Android Aksiyon
4 ( 135 puan )
Fiyat: $0
İsim Temple Run 2
Yapımcı Imangi Studios
Tür Aksiyon
Boyut 136M
Versiyon 1.92.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Temple Run 2 is the most famous version in the Temple Run 2 series of publisher Imangi Studios
Mod Version 1.92.0
Total installs 500,000,000+
MOD 1
  • MENÜ MODU
  • Tanrı modu
  • Sınırsız para
  • Reklamlar kaldırıldı


MOD 2
  • Sınırsız para (çok para kazanmak için bir seviyeyi tamamlayın!)


İndir (136M)

Temple Run 2 önceki başarısını sürdürüyor; Artık oyuncular perili bir tapınakta değil, kendi başlarına hareket edebilecekler, ancak dünyanın her yerindeki dikenlere hemen gelecekler. Zorluklar yığılır ve sağlam bir iradeye sahip olmayanlar için kolay değildir. Oyun, fikir ve içerik açısından giderek daha sağlam hale geliyor; özellikler, oyuncuların güvenini kazanmanın yanı sıra yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Gelin ve bu heyecan verici oyunda ölümsüz kahraman olun.

BİRİNCİ OLMAK İÇİN MİSYON

Temple Run gibi asıl görevimiz etraftaki hayaletlerden kaçmak ama daha geniş bir alanda ve zorluk kat kat artıyor. Bu oyunda tuzaklar, zorluklar ve zorlu mücadeleler yavaş yavaş ortaya çıkıyor ve sonsuza kadar uzanıyor. Oyuncuların, en iyi izlenimi yaratmak için gereksiz sürprizlerden kaçınmak için mücadelenin dönüşüne girmeden önce iyi bir zihniyet hazırlamaları gerekir.

Bu seferki görev biraz farklı; oyuncular hedefe koşmak ve en prestijli kutuyu kazanmak zorunda kalacak. Kutunun içinde oyuncuların bile kolayca bilemeyeceği bir gizem var ve bu da Temple Run 2 için garip bir çekicilik yaratıyor. Meydan okuma belirli bir alanla sınırlı değil, tüm dünyaya yayılıyor. Bu kadar geniş bir alanda büyük başarılar kazanmak isteyen, kararlılığı yüksek bir insan olduğunuzu kanıtlamanız yeterlidir.

Tapınak Koşusu 2 Tapınak Koşusu 2

TEHLİKE KARŞILAŞMAK

Güllerle dolu yol yoktur; Temple Run 2’de zorluklar ve dikenler her zaman belirlenir. İstediğimizi elde ettiğimizde çabalarımızın her biri iyi bir şekilde ödüllendirilir. Şimdi önce adım atmanız gereken yolların haritasını çıkarmanız, gücünüzü korumak için geçmeniz gereken alanı kısaltmanız gerekiyor. Ulaşmanızı kolaylaştırmak için ulaştığınız hedefi açıkça tanımlayın.

Gitmeniz gereken her yerde yasak bölgelerden veya hayaletlerle dolu mezarlıklardan geçmeniz gerekecek. Hedefe giden yolda tahmin edemeyeceğimiz daha sayısız canavarca şey olacak. Canavar başlı bir iblisin aniden ortaya çıkması olabilir veya sizi yutmak isteyen dev hayvanların ortaya çıkması da olabilir. Ve hedefi net bir şekilde tanımlamak istiyorsanız, her türlü zorluğun üstesinden gelinebilir.

Tapınak Koşusu 2 Tapınak Koşusu 2 Tapınak Koşusu 2

POZİTİF SONUÇLAR ALIN

Hedefe giden yollarda, oraya saçılmış altın paralar olacak. Temple Run 2’nin belirlediği miktarı yüklemek için mümkün olduğunca çok toplamaya çalışın. Oyunun her seviyesi, belirli bir miktarda altın gerektiğini şart koşacak ve yeterince toplamazsanız, orijinal sonuca göre bir seviye düşürüleceksiniz. Oyunun ortaya koyduğu mücadeleyi tamamlayabilmek için tüm uçma, atlama, çitlere tırmanma vb. hareketlerini kullanın.

Böylece Temple Run 2’nin benzersizliğini görebiliyoruz. Oyun güçleniyor ve oyunu her zamankinden daha benzersiz kılan heyecan verici zorluklar getirmeyi vaat ediyor. Oyun, oyunculara her zaman, oyuncuların bile kendilerini harika ve takdir edilmiş hissettikleri garip bir heyecan verir.


İndir (136M)

Artık indirmeye hazırsınız Temple Run 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanImangi Studios

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir