Temple Run 2
 Temple Run 2

Temple Run 2 v1.88.0 APK (Sınırsız Altın/Gems) indir 2022


İziniz sonsuzdur; Herhangi bir engele çarpmazsan sonsuza kadar kaybetmeden koşabilirsin. Bu oyun kuralları. Belki birçok insan “çok basit” olduğunu düşünür, ancak her oyunun korkunç engelleri vardır. Temple Run 2'de önemli engellerden kaçma ve kaçınm

Android Android Macera Oyunları
5 ( 774 puan )
Fiyat: $0
İsim Temple Run 2
Yapımcı Imangi Studios
Tür Macera Oyunları
Boyut 116MB
Versiyon 1.88.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Temple Run 2 is the most famous version in the Temple Run 2 series of publisher
Mod Version 1.88.0

İndir (116MB)

İziniz sonsuzdur; Herhangi bir engele çarpmazsan sonsuza kadar kaybetmeden koşabilirsin. Bu oyun kuralları. Belki birçok insan “çok basit” olduğunu düşünür, ancak her oyunun korkunç engelleri vardır. Temple Run 2’de önemli engellerden kaçma ve kaçınma yeteneğinizi gösterin. Her zamankinden daha yeni ve benzersiz şeylerle geri döndü. Bu bir mobil oyundur; Bu oyunda tehlikeli ve heyecan verici aksiyonun tadını çıkarın.

TEHLİKELİ ALANLARDAN KAÇINMAK İÇİN KONTROL

Ancak orijinaline benzer bir oynanışa sahip olan Temple Run 2 APK ‘nın birkaç gelişmiş özelliği var ve oyuncuları gerçekten daha çok çekiyor. Rakipsiz uzun bir yarış mı yapıyorsunuz? Çok mülayim? Bu zorlu bir tek oyunculu aksiyon oyunudur; Pisti kazanmak için rakiplerle savaşmanıza gerek yok. Bunun yerine her zaman birçok devasa engel ve tehlikeli alan sizi bekliyor ve herhangi bir hata yapıp hemen kaybedebilirsiniz.

En tehlikeli bölge sayılabilecek uçurumla karşılaşır karşılaşmaz hızla ilerleyin ve göle düşebilirsiniz. Bu noktada oyun hemen sona erecek ve baştan tekrar oynamak zorunda kalacaksınız. Ek olarak, ormandan, yeraltı madenlerinden ve tehlikeli bir şekilde kıvrılan yollardan kaçmak için karakteri hızlı bir şekilde kontrol etmeniz gerekiyor. Lanetli putlardan kaçmamak için tam hızda koşun. Etrafında pek çok tehlike var, çok tehlikeli, şimdi nasıl koşarsın?…

GÜZEL YENİ GRAFİKLER

Temple Run 2 APK ‘de oluşturulan tüm görseller ve ortamlar tamamen gerçekçi ve güzel. Koşma ve binlerce karmaşık zorluğun üstesinden gelme sürecini gerçekleştirmek için oyuncu karakterini kontrol ediyorsunuz. Muhtemelen bu bitmeyen yarışa, sayısız tehlikenin pusuya yattığına sürüklenecek gibi hissedeceksiniz ve her an ölebilirsiniz. Tüm detaylar titizlikle ve güzel bir şekilde tasarlanmış; her ayrıntı, her zamankinden daha mükemmel bir oyuna katkıda bulunur.

YENİ ORGANİK ÇEVRE

Tehlikelerden kaçınmak için esnek bir şekilde geçiş yapmak için karakterinizi kontrol etmekte hızlı olun. Güzel atlayışlar gerçekleştirin, farklı ortamlarda güzel bir parkur gösterin. Ayarlar arasında geçiş yapmak tamamen rastgeledir ve hiçbir şey hakkında önceden uyarılmazsınız. Run-on land, suda ustaca kayar veya havada sallanır ve yere ulaşır. Ortam ne olursa olsun, derinliklere düşmemeye dikkat etmeniz yardımcı olacaktır. Gelecekteki işlere yardımcı olmak için yol boyunca görünen parayı hızlı ve titiz bir şekilde toplayın.

YENİ ENGELLER

Rakipsiz bir yarış olan mücadelenizi arttırmak için her zaman engeller vardır, ancak yüzlerce farklı engelle kafanız karışacaktır. Ağaçlar yolda rastgele belirir, kişinin ağaca dokunmaması için aşağı kaydırın; bir hata yaparsanız, ölebilir veya lanetli kişi tarafından takip edilebilirsiniz. Benzer şekilde, “suyun gökkuşağı” veya birkaç farklı ağaç gibi birçok yüksek yalancı engel vardır; Karakterin uzanabilmesi ve engellerden kaçabilmesi için aşağı kaydırmanız gerekiyor.

Aniden büyük bir delik belirir, dikkat etmezseniz hayatınızı kaybedersiniz ve tüm çabalarınız boşa gider. Birçok küçük nesne, birkaç kaya gibi yolun kenarında rastgele yatıyor,… o zaman, zıplamak için karakteri kontrol etmeniz veya kaçınmak için güzel dönüşler yapmanız gerekiyor. Diğer birçok özel gücü satın almak için kullanabileceğiniz birçok farklı madeni para toplamanın avantajlarından yararlanın.

ÖZEL GÜÇ

Sadece normal yeteneklerle atlama yapmak da mümkündür, ancak hayatı daha iyi korumak için. Büyük engelleri aşmanıza yardımcı olacak çeşitli özel güçler toplamanız yardımcı olacaktır. Temple Run 2, bazı benzersiz güçler eklemenize yardımcı olabilecek bazı yeni özelliklere sahiptir. Ekranda görüntülenen enerji çubuğu gerekli miktarda olduğunda gücü rastgele kullanabilirsiniz. Ayrıca uçuruma düşseniz bile o adımda tekrar oynayabilirsiniz; sadece koşu sırasında toplanan yeşil mücevheri kullanın. Alternatif olarak, oyuncular çevrimiçi oynar ve bunları mağazadan satın alabilir.

YENİ BAŞARILAR VE HER KARAKTERİN ÖZEL GÜCÜ

Koşu sırasında, her turun sonunda birçok gizemli “sandık” toplayacaksınız, ölümünüz o gizli hediyeyi açacak. Sadece bu değil, yeteneğinize bağlı olarak birçok değerli elmas da toplayabilirsiniz. Yeterli sayıda elmas, favori karakterinizi satın alabilir/kilidini açabilirsiniz. Oyunun başından itibaren mevcut olan hariç, satın alınan her karakterin özel bir yetenek türü vardır. Hepsi yeni ve özellikle oyuncular için çekici.

Zaman sınırı ve seviye yok. Sadece elinizden gelenin en iyisini yapın ve en yüksek kayıtları ayarlayın. Elinizden gelenin en iyisini yaparsanız, birçok değerli başarıya ulaşan ilk Temple Run 2 olacaksınız. Oyun karakteri dev gorilden kaçarak ve birçok değerli eşya toplayarak birçok yeni karakterin kilidini açarsanız farklı karakterler arasında geçiş yapın.


İndir (116MB)

Artık indirmeye hazırsınız Temple Run 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir