TEGRA
TEGRA

TEGRA v1.4.1 APK MOD (Sınırsız Para/Enerji) indir 2022

TEGRA APK şiddetli hayatta kalma savaşları olan bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Güzel dövüş ortamlarında silahlarınızla başka bir dünyadan zombileri vurmanız gerekecek. Aynı zamanda oyun, dünyadaki her şeyin alt üst olmasına neden olan büyülü bir

Android Android Macera Oyunları
5 ( 455 puan )
Fiyat: $0
İsim TEGRA
Yapımcı Avega Games
Tür Macera Oyunları
Boyut 437MB
Versiyon 1.4.1
MOD Sınırsız Para/Enerji
Orjinal Google Play
TEGRA is the most famous version in the TEGRA series of publisher Avega Games
Mod Version 1.4.1
Total installs 1,000,000+

TEGRA APK şiddetli hayatta kalma savaşları olan bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Güzel dövüş ortamlarında silahlarınızla başka bir dünyadan zombileri vurmanız gerekecek. Aynı zamanda oyun, dünyadaki her şeyin alt üst olmasına neden olan büyülü bir afet hakkında büyüleyici bir olay örgüsüne sahiptir. Bu nedenle, tehlikeli bir dünyada hayatta kalmak için savaşmak ve zorlu görevleri tamamlamak için ayağa kalkmalısınız.

TEGRA-Kıyamet Sonrası Hayatta Kalma

Kıyamet Sonrası DÜNYADA HAYATTA KALMAK İÇİN SİLAHLAR ÜRETMEK

Oyun, kıyamet sonrası dünyanın tipik bir ortamını getiriyor ve mistik yaratıkların ortaya çıkması için yeni bir büyülü kapı açıyor. O kapıdan insanlara yaklaştılar ve büyük bir felakete yol açtılar. Bu zombiler ve canavar patronlar, dünyanızı yönetmek için insanlığa saldırdı. Hayatta kalan şanslı kişilerden birisin ve bu canavarları yok etme ve onların tahakküm planlarını durdurma görevine sahipsin. Oyun büyük bir ormanda geçiyor ve oyunculara yeni ve ilginç deneyimler sunuyor.

TEGRA-Kıyamet Sonrası Hayatta Kalma

HAYATI SÜRDÜRMEK VE KAYNAK BULMAK

TEGRA-Post Apocalypse Survival’da hayatta kalabilmek ve maceranızı tamamlamak için yakın tehlikelerle yüzleşmeniz gerekecek. Sadece arazi ve hava ile ilgili zorluklarla yüzleşmekle kalmayacak, aynı zamanda silah ve yiyecek eksikliğiyle de karşılaşacaksınız. Bu faktörler, yaşamı sürdürmek için yiyecek ve su gibi kaynakları bulmanız gereken şeyler nedeniyle yavaş yavaş hayatınızı kaybetmenize neden olacaktır. Ayrıca, silah veya diğer gerekli eşya ve teçhizatı yapmak için ormanın etrafındaki konumlarda başka kaynaklar da toplamanız gerekir. Yeterli yiyeceğiniz ve silahınız olduğunda, tüm canavar saldırılarına dayanabilir ve daha uzun süre hayatta kalabilirsiniz.

TEGRA-Kıyamet Sonrası Hayatta Kalma

BOSS İLE SAVAŞLARIN İLERLEMESİ

TEGRA-Post Apocalypse Survival’da sizin için en büyük zorluk, büyülü portaldan giren garip yaratıklarla savaşmaktır. Başka birinin desteği olmadan kendi başınıza savaşacaksınız. Bu yüzden savunmaya dikkat etmeli ve o zombileri yok etmenize yardımcı olacak doğru taktiklere sahip olmalısınız. Ayrıca, belirleyici patron savaşlarıyla yüzleşmek için silahları kuşanmalı ve olağanüstü saldırı yeteneğine sahip olmalısınız.

TEGRA-Kıyamet Sonrası Hayatta Kalma

ANA ÖZELLİKLER

  • Aralarından seçim yapabileceğiniz ve zombilerle savaşabileceğiniz çeşitli silahlar.
  • 150’den fazla benzersiz işçilik tarifiyle silahlar üretin ve inşa edin.
  • Maceracılar için en iyi hayatta kalma simülatörü oyunu.
  • Geniş dünyayı keşfedin ve yaşamı sürdürmek için kaynakları toplayın.
  • Farklı ve benzersiz oyun seviyeleri, oyuncuları klasik savaşlara davet ediyor.


İndir (437MB)

Artık indirmeye hazırsınız TEGRA ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAvega Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir