Team Pixel Wallpapers
Team Pixel Wallpapers

Team Pixel Wallpapers v1.6.1 APK (Tam Ücretli) indir 2022


Team Pixel Duvar Kağıtları, ünlü Lagguy'dan egzotik ve güzel duvar kağıtları içerir ve kullanıcıları yeni ve mutlak deneyimlere kaptırmak için Google'ın stillerinin farklı güzelliğini taşır.

Android Android Araçlar
4 ( 308 puan )
Fiyat: $0
İsim Team Pixel Wallpapers
Yapımcı Lagguy
Tür Araçlar
Boyut 3M
Versiyon 1.6.1
MOD Birçok Özellik
Orjinal Google Play
Team Pixel Wallpapers is the most famous version in the Team Pixel Wallpapers series of publisher Lagguy
Mod Version 1.6.1
Total installs 100
 • ● LP ve Google Play Modded Gerekmez.
 • ● Zorla Güncelleme Yok.
 • ● Tüm Gereksiz Menü Öğeleri Beğenmeyi Kaldır:
 • – Günlüğü değiştir, Hakkında, Bağış Yap, Gizlilik Politikası.
 • ● Play Hizmetleri, Taşıma, Firebase Özellikleri Kaldırıldı.
 • ● Yinelenen Dpi Öğesi Şunları Kaldır:
 • – Çubuk Uzunluğu, Çekilebilir Boyut, Çubuklar Arası Boşluk.
 • ● Splits0 Dosyası Kaldırıldı (Kaynaklar ve AndroidManifest).
 • ● Splits0 İlgili Gereksiz Meta Verileri Kaldır Gibi:
 • – Damga Kaynağı, Damga Türü Bağımsız Apk, Android Otomat Bölmeleri, Android Otomattan Türetilmiş Apk.
 • ● Hata Ayıklama Bilgileri Kaldırıldı (Kaynak, Satır, Param, Giriş, Yerel).


İndir (3M)

Team Pixel Duvar Kağıtları, herkese basit ama etkileyici renk özellikli bir stil ile benzersiz ve sofistike bir duvar kağıdı koleksiyonu getiriyor. Ayrıca, her bir arka planın hissini veya atmosferini değiştirme konusunda herkesin deneyimini çeşitlendirmek için çeşitli dinamik özelleştirmelerle birlikte gelirler. Bunun da ötesinde, duvar kağıtlarının tümü Lagguy ekibine aittir ve tüm tasarımlarında çok fazla Google etkisi vardır.

Takım Piksel Duvar Kağıtları

OLAĞANÜSTÜ RENKLERLE GENİŞ BİR DUVAR KAĞIDI KOLEKSİYONU

Team Pixel Duvar Kağıtları, herkese Google renklerinden ve tasarımlarından ilham alan çeşitli heyecan verici arka planlara sahip devasa bir koleksiyon getiriyor. Her içerik, cihazı veya kullanıcı deneyimini daha canlı hale getirmek için animasyonlu duvar kağıtlarıyla bile benzersiz ve çekici bir stil sunar. Gelecekte, uygulama daha fazla duvar kağıdı paketini güncelleyecektir, böylece herkes cihaz için daha parlak duygulara sahip olabilir.

SEÇİM İÇİN ÇEŞİTLİ TEMALAR

Bu duvar kağıdı koleksiyonuyla ilgili ilginç olan şey, kullanıcıların cihazları için özgürce değiştirebilecekleri birçok farklı temaya sahip olmasıdır. Kişisel tercihlerine bağlı olarak, insanlar Google’ın stillerinden benzersiz, çekici bir güzel süslemek ve yaratmak için hayvan, modern, özellik düşürme vb. arasında özgürce seçim yapabilir. Harika olan şey, bazı duvar kağıtlarının, animasyonlu ancak basit hareketlerle cihaz için yeni bir atmosfer yaratmak için arka plan resimleri olmasıdır.

Takım Piksel Duvar Kağıtları Takım Piksel Duvar Kağıtları

GENİŞ DUVAR KAĞIDI ÖZELLEŞTİRME YELPAZESİ

Team Pixel Wallpapers’ın büyüleyici bir özelliği, duvar kağıtları için birçok yeni stil veya renk oluşturmaya yönelik kapsamlı özelleştirmedir. Herkesin birçok benzersiz tercihi vardır ve her içeriğin rengini veya tasarımını çeşitli şekillerde değiştirmek için öğelerden yararlanabilirler. Birçok özellik, bu süreçte kullanıcılara mevcut şablonlara veya çerçevelere dayalı şaheserler oluşturma konusunda yardımcı olacaktır.

GÜNLÜK YENİ BİLGİ ALMAK İÇİN UYGULAMA İÇİ GAZETE

Uygulama, parlak duvar kağıtlarının yanı sıra, Google tarafından yatırım yapılan belirli bir haber okuyucusunu da entegre eder. Başka bir deyişle, her veri veya makale Google’dan gelen verilerle birlikte gelir, bu nedenle zengindirler ve birçok farklı alan veya türde herkesin memnuniyeti için dağıtılırlar. Kullanıcılar ayrıca gazete okumalarını özelleştirebilir ve uygulamayı uzun süre kullanırken en rahat hissi yaratabilir.

Takım Piksel Duvar Kağıtları

ÇEŞİTLİ UYGULAMALAR İÇİN İLGİLENDİRİCİ İKON PAKETLERİ

Simge paketleri, arayüzü daha benzersiz ve sofistike hale getirmek için Team Pixel Duvar Kağıtları’ndaki içeriği de içerir. Neyse ki, paketler, herkesin kullanım deneyimini yeni zirvelere çıkarmak için birçok özel uygulama için geniş bir desteğe sahiptir. Hatta kendi özel uygulama simge paketlerini oluşturabilir ve hatta hemen hemen her şeyle çarpıcı simgeler tasarlamak için kitaplıklarındaki fotoğrafları kullanabilirler.

MÜKEMMEL GEÇİŞ ETKİLERİ İLE BİRDEN FAZLA DUVAR KAĞIDI AYARLAYIN

Kullanıcılar aynı anda birden fazla duvar kağıdı ayarlayabilir ve ekranın öne çıkmasını sağlamak için geçiş efektleri verebilir. Bu işlev ayrıca kullanıcıların daha fazla bireysel fotoğrafı karıştırmasına ve çeşitli eğlenceli ve zengin sonuçlar için her bir görüntü arasındaki geçiş efektlerini özgürce özelleştirmesine olanak tanır. Bu özellik, animasyonlu resimler için geçerlidir, ancak kişiselleştirme sisteminde bir şeyleri değiştirirken daha yaratıcı olmaları için bir genişleme ile.

Takım Piksel Duvar Kağıtları

Team Pixel Wallpapers basit bir kitaplıktır, ancak cihaz arayüzünü değiştirirken insanlara yeni sonuçlar verecek çok sayıda potansiyel ve ilginç içeriğe sahiptir. Ayrıca, şeyleri çeşitlendirmek veya insanlara UI’leri tasarlama konusunda daha fazla fikir vermek için birçok özelleştirme ile birlikte gelir.

 • Google’ın içeriklerinden ve tasarımlarından ilham alan güzel duvar kağıtları, kullanıcıların deneyimlerini cihazları için yeni ve egzotik stiller ile genişletiyor
 • Kullanıcıların en sevdikleri duvar kağıtları için yeni temaları veya konseptleri renklendirirken daha yaratıcı olmaları için mükemmel renk özelleştirmesi.
 • Olağanüstü okuma deneyimi kişiselleştirmesi de dahil olmak üzere herkes için dünya veya belirli alanlar hakkında bilgi sunan yerleşik haber okuyucu.
 • Cihaz atmosferini değiştirmek için olağanüstü renklere ve stillere sahip çeşitli ünlü uygulamalar ve araçlar için çoklu simge paketleri.
 • Bu içerik ve fikirlerdeki gerçekçiliği geliştirmek için hareketli duvar kağıtlarına yerleştirmek için büyüleyici fotoğraf geçişi.


İndir (3M)

Artık indirmeye hazırsınız Team Pixel Wallpapers ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanLagguy

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir