Taskito
Taskito

Taskito v0.9.2 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir


Taskito, kullanımı son derece kolay bir arayüz ile çalışmalarınızı ve hayattaki daha fazlasını zahmetsizce düzenlemenize yardımcı olan bir uygulamadır. Uygulamaya herhangi bir görev ve yer işareti ekleyebileceksiniz ve uygulama size bu görevleri yapm

Android Android Araçlar
5 ( 359 puan )
Fiyat: $0
İsim Taskito
Yapımcı Taskito
Tür Araçlar
Boyut 9.8M
Versiyon 0.9.2
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Taskito is the most famous version in the Taskito series of publisher Taskito
Mod Version 0.9.2
Total installs 100,000+

İndir (9.8M)

Taskito, kullanımı son derece kolay bir arayüz ile çalışmalarınızı ve hayattaki daha fazlasını zahmetsizce düzenlemenize yardımcı olan bir uygulamadır. Uygulamaya herhangi bir görev ve yer işareti ekleyebileceksiniz ve uygulama size bu görevleri yapmanızı hatırlatacak bir göreve sahip olacak. Aynı zamanda kolay yönetim için uygulamaya ekleyebileceğiniz çeşitli görevler de bulabilirsiniz. Elbette kendinize ait bir çalışma rutini oluşturabileceksiniz.

KOLAY ŞEKİLDE BİR PLAN YAPIN

Kullanıcılar Taskito’yu kullanarak yapmaları gereken görevleri mantıksal ve bilimsel olarak düzenlemeyi mümkün kılan bir özellik bulacaklar, böylece bunları yaparken sorun yaşamayacaksınız. Aynı zamanda kullanıcılar için basit ve çekici bir arayüz ile kullanım sırasında rahat bir deneyim yaşayabilecekler ve elbette istenirse ayarlanabilecekler. Uygulama aynı zamanda tamamen istediğiniz farklı iş türlerine göre uyarlanabilir.

Taskito: Yapılacaklar Listesi ve Hatırlatıcı Taskito: Yapılacaklar Listesi ve Hatırlatıcı

SİZİN İÇİN BİR SERİSİ PROGRAM OLUŞTURUN

Taskito’da programlarınızı eksiksiz bir şekilde organize edecek ve bunlara kolayca erişebileceksiniz. Spesifik olarak, her kullanıcı farklı görevlere karşılık gelen zaman çizelgelerini güne göre bir liste halinde ayarlayacaktır. Bunları genel veya ayrıntılı olarak kolayca gözlemleyebileceksiniz. Örneğin, bir gün için sıralı ve vurgulanmış bir zaman çizelgesi göreceksiniz, böylece daha sonra ne yapmanız gerektiğini bilirsiniz.

YAPILACAKLAR LİSTENİZİ OLUŞTURUN

Taskito’yu kullanarak makul bir görev düzenlemenin yanı sıra, yapılacaklar listesi özelliğini göz ardı edemezsiniz. Çalışma saatlerinizi tam olarak belirlemek istemiyorsanız, o gün yapacağınız bir dizi görev oluşturmalısınız. Onları yapmak ve işiniz bittiğinde tuğla yapmak sizin işiniz. Oradan, bu görevleri yapmak için motive olacaksınız. Süpermarkete gidip çok fazla ürün varsa ne aldığınızı hızlıca kontrol etmeniz de sizin için uygundur.

Taskito: Yapılacaklar Listesi ve Hatırlatıcı Taskito: Yapılacaklar Listesi ve Hatırlatıcı Taskito: Yapılacaklar Listesi ve Hatırlatıcı

REJİMİNİZİ BAŞLATIN VE SÜRDÜRÜN

Görevleri güne göre sıralama özelliklerinin yanı sıra Taskito’da rejiminizi de düzenleyebilirsiniz. Bir ilerleme çubuğu ve bu ilerleme çubuğunda yapmanız gereken çok sayıda şey göreceksiniz. Yavaş yavaş eklediğiniz açıklama satırları üzerinden bu görevleri tamamlayacaksınız. Kilo vermeye çalışıp çalışmadığınız veya yeni bilgilere erişmeyi planladığınız için mükemmel bir şekilde geçerlidir.

SİZİN İÇİN DOĞRU TEMASI BULUN

Uygulamayı kullanırken kullanıcıları etkileyen bir faktör, uygulamanın sahip olduğu temaların çeşitliliğidir. Birçok kullanıcı, ilk kez deneyimledikten sonra bundan etkilenecek ve elbette tema asla düzeltilmeyecek. Bu nedenle, deneyim duygusuna sahip olmak ve çalışmalarını gözlemlemek için renk ve uygulama temasına karar verecek olan onlar olacaktır. Gerçekten de, birçok insan bu özelliği sevecektir.

Taskito: Yapılacaklar Listesi ve Hatırlatıcı

BİLDİRİM ALIN VE İŞİ KOLAYCA GÖRÜNTÜLEYİN

Yukarıdaki başlıca değerli özelliklerin yanı sıra, sizi işinizi yapmaya motive eden özellikleri de kesinlikle göz ardı etmeyeceksiniz. Özellikle, çalışmaya başlayabilmeniz için uygulamadan doğru zamanda hatırlatıcılar alacaksınız. İstediğiniz işi rahatça gözlemlemek için ana ekrana bir widget da yerleştirebilirsiniz. Bu nedenle, bir hatırlatma mesajı göründüğünde, işe başlamalı ve geciktirmemelisiniz.

Aşağıdaki özelliklerle işinizi kolaylaştırın

  • Görevleri zamana göre kolayca düzenleyin ve kolayca gözlemleyin.
  • Çeşitli yapılacaklar ve alışveriş listelerini eşleştirin.
  • Kendinize uygulamak ve sürdürmek için bir mod oluşturun.
  • Kullanıcılara çalışmalarını sürdürmelerini hatırlatmanın birçok yolu vardır.


İndir (9.8M)

Artık indirmeye hazırsınız Taskito ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir