TAPSONIC TOP
TAPSONIC TOP

TAPSONIC TOP v1.23.20 APK + MOD (Her Zaman Mükemmel AutoDance) indir 2022


TAPSONIC TOP – Music Grand Prix, oyunculara son derece benzersiz ve şimdiye kadarki en iyi müzik çalar ekranlarını getirmeyi vaat ediyor. Romantizm dolu ve birçok farklı duygu içeren bir müzik alanı ile oyuncular, ünlü idol yıldızların birçok şarkısı

Android Android Müzik
5 ( 655 puan )
Fiyat: $0
İsim TAPSONIC TOP
Yapımcı NEOWIZ
Tür Müzik
Boyut 100M
Versiyon 1.23.20
MOD Her Zaman Mükemmel AutoDance
Orjinal Google Play
TAPSONIC TOP is the most famous version in the TAPSONIC TOP series of publisher NEOWIZ
Mod Version 1.23.20
Total installs 1,000,000+

İndir (100M)

TAPSONIC TOP – Music Grand Prix, oyunculara son derece benzersiz ve şimdiye kadarki en iyi müzik çalar ekranlarını getirmeyi vaat ediyor. Romantizm dolu ve birçok farklı duygu içeren bir müzik alanı ile oyuncular, ünlü idol yıldızların birçok şarkısını en rahat şekilde dinleyecek. Şarkı söylemeyi ve müzik dinlemeyi seven biriyseniz, bu sizin için mükemmel bir seçim.

TAPSONIC TOP – Müzik Grand Prix'si

POPÜLER ŞARKILARIN VE EN İYİ ORİJİNAL ORJİNALLERİN OYUNCUSU

TAPSONIC TOP’a gelince, oyuncular ünlü ve popüler şarkıları çalabilir ve oyuncuların hayran kalacakları özel müzikleri yeniden çalabilir. Bazı eserler klasiktir ve birçok kişiye tanıdık gelir, onlara bir sevinç ve heyecan duygusu verir. Her DJ şarkısı, oyunculara hayatta daha fazla heyecan ve heyecan veren harika içeriklere sahip olacak.

TAPSONIC TOP – Müzik Grand Prix'si

POPÜLER İDOLAR OLMAK İÇİN DESTEK VE EĞİTİM AKTİVİLERİ

TAPSONIC TOP’ta, ünlü olmalarına yardımcı olmak için aktörleri şarkı söyleme ve vokal eğitiminde desteklemekten ve eğitmekten siz sorumlusunuz. Yeteneğin ve oyunculuk seviyenle her şeye daha çok güvenebilirsin. Onları sistematik ve ilginç bir şekilde eğitin ve eğitin. Burada en öne çıkan şey, karakter görüntülerinin nasıl oluşturulacağı ve tasarlanacağıdır. Tüm çizgi film karakterleri çok güzel çizilmiş ve inanılmaz sevimliler. Harika şarkı söyleme yetenekleri var ve birçokları tarafından beğeniliyorlar.

TAPSONIC TOP – Müzik Grand Prix'si

DİĞER BİRÇOK YARIŞMA İLE YARIŞIN

TAPSONIC TOP, oyunculara her zaman zor ve tehlikeli görevler verir ve zorlu rakipleri yenmek için sürekli rekabet halindedirler. Bu oyunda, katılıp başka birçok yabancı arkadaş edinebilirsin. Sohbet edebilir ve müzik çalma ekranını son derece canlı ve hayat dolu yaşayabilirsiniz. Oyuncular bu düşünce ve titizlik ile çok yakında benzersiz planlar ve oynanış geliştirecekler. Onlarla savaşarak değerli dersler öğrenecek veya daha fazla yüzde biriktireceksiniz.

TAPSONIC TOP – Müzik Grand Prix'si

KABLOSUZ KULAKLIKLARLA MÜZİĞİN KEYFİNİ ÇIKARIN

TAPSONIC TOP sayesinde, oyuncular kablosuz amplifikatörlerle benzersiz ve heyecan verici bir müzik arka planının keyfini çıkaracaklar. Etrafınızdakileri karmaşık bir şekilde rahatsız etmemek için bir kulaklık takmanız gerekir ve bu son derece hassastır ve en hızlı ve en etkili şekilde ifade edilmelidir. Sadece bu değil, aynı zamanda birden fazla stil ve türe sahip şarkıları da dinleyebilirsiniz.

TAPSONIC TOP – Müzik Grand Prix'si

ŞARJ NOKTALARI VE BİRÇOK ANLAMLI HEDİYE ALIN

TAPSONIC TOP, birçok oyuncunun hızlı ve verimli bir şekilde puan kazanmasını sağlayacaktır. Görevinizi tamamladıktan sonra sevimli ve değerli hediyeler alacaksınız. Ayrıca, düzgün ve kolay anlaşılır bir şekilde nasıl düzenleneceğini ve düzenleneceğini bilmelisiniz. Akıllı bir oyuncu olun, yanıt vermeyi öğrenin ve gökten düşen tüm durumları en kapsamlı şekilde ele alın. Hangi tehlikeli olaylar olursa olsun, tekrar kontrol etmeli ve dikkati sağlamalısınız. Ayrıca, özelliklerinizi farklı özelliklerle bir araya getirerek oyuncular için eğlenceli bir oyun yaratabilirsiniz.

Eğlenceli ve kaygısız bir alanın tadını çıkarın ve önemli günlerde tasarruf ederken para harcayın. Zeki bir psikolog olabilir misin, O’nun nerede olduğunu biliyor musun?


İndir (100M)

Artık indirmeye hazırsınız TAPSONIC TOP ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanNEOWIZ

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir