TapScanner
TapScanner

TapScanner Premium v2.7.82 APK (Kilitsiz) 2022


Paylaşmak için önemli belgelerin fotoğraflarını çekmek popüler hale geldi ve kullanıcıların konforunu veya daha iyi belge kalitesini önemli ölçüde artırdı. Bu nedenle, en iyi yol, belgeleri daha zahmetsizce okumak veya her şeyi mükemmel bir şekilde i

Android Android İş
5 ( 292 puan )
Fiyat: $0
İsim TapScanner
Yapımcı Tap-Mobile
Tür İş
Boyut 34MB
Versiyon 2.7.82
MOD Premium
Orjinal Google Play
TapScanner is the most famous version in the TapScanner series of publisher Tap-Mobile
Mod Version 2.7.82

İndir (34MB)

Paylaşmak için önemli belgelerin fotoğraflarını çekmek popüler hale geldi ve kullanıcıların konforunu veya daha iyi belge kalitesini önemli ölçüde artırdı. Bu nedenle, en iyi yol, belgeleri daha zahmetsizce okumak veya her şeyi mükemmel bir şekilde işlemek için belgeleri dijital PDF’ye dönüştürmek için tarayıcı uygulamalarını kullanmaktır. Böyle bir uygulama, belgelerle sık sık etkileşime giren veya belgelerle işlem süresini kısaltmak isteyenler için mutlak esneklikle geliştirilen TapScanner’dır. Ayrıca, kapsamlı ve çok yönlü özelleştirme ile birlikte gelir, kullanıcıların PDF dosyaları veya diğer ilgili formatlar oluşturmak için birçok farklı belgeyle etkileşime girmesine veya bunlarla uyumlu olmasına yardımcı olur.

tapscanner 1 tapscanner 2

HER ŞEYİ TEK TIKLAMAYLA PDF OLARAK TARAYIN

TapScanner, tarandıktan sonra fotoğrafları düzenlemek veya şeyleri yeniden boyutlandırmak için profesyonel AI’lar düşünülerek oluşturulmuştur. Tarama işlemi basittir ve kullanıcıların en iyi fotoğrafı çekmek için kamerayı düzeltmeleri gerekir. Fotoğraftaki herhangi bir belge veya bilgi, mümkün olan en iyi kalitede çıkarılacaktır. Tarama işlemi aynı zamanda birçok farklı şeye hizmet eder ve kullanıcılar birden fazla platformda çalışmak veya daha özgürce paylaşmak için dışa aktarırken formatı değiştirebilir.

Bu arada, dışa aktarırken PDF formatı varsayılan olarak kabul edilir ve uygulama, kullanıcıların işlemesi veya iki yönlü çalışması için PDF dosyalarıyla uyumlu bir okuyucu ile entegre olur. Belgeleri taramanın getirdiği çok yönlülük ve rahatlık, sayısız insanın önemli belgeler ve daha fazlasıyla ilgili olduğunda daha üretken veya aktif olmak için yeni potansiyelleri düzenlemek veya yeniden kopyalamak ve açmak için zaman kazandırdı.

tapscanner 7 tapscanner 8 tapscanner 3

İNTERAKTİF VE CANLI BİR KULLANICI ARAYÜZÜ

Kullanışlı ve kullanıcı dostu bir işlevin yanı sıra uygulama, özelliklere kolayca erişmek veya gezinmek için canlı ve güzel bir arayüzle birlikte gelir. Ayrıca, tüm işlevler veya araçlar optimize edilmiş ve düzgün bir şekilde düzenlenmiştir ve kullanıcıların ihtiyaçlarını hemen karşılamak için birçok özellik ile birlikte gelir. Elbette, düzen, renk, etkileşim ve daha fazlası gibi bireysel kullanıcı tercihlerine göre her şeyi çeşitli stillerde özelleştirebilirler.

Uygulamanın kapsamlı arayüzü, insanları sürekli olarak uygulamaya erişmek yerine hareket halindeyken taramalarına yardımcı olmak için çalışırken rahat tutmayı vaat ediyor. Sadece bu değil, aynı zamanda arayüzü değiştirmek, kullanıcının çalışma potansiyelini önemli ölçüde genişletmek için birçok çekici uzantıyı da destekliyor.

BELGELERİNİZİ VE DOSYALARINIZI DÜZENLEYİN VEYA YENİDEN DÜZENLEYİN

TapScanner, kişisel kayıtlar, kimlikler ve el yazısı eskizleri de dahil olmak üzere önemli belgeler veya belgeler olarak tanıdığı her şeyi tarayabilir. Olasılıkları sonsuzdur ve kullanıcının kısa sürede işlenmesi veya gönderilmesi gereken çok sayıda belgesi varsa, arka planda toplu tarama bile yapabilir. Ayrıca kullanıcılar, taramadan sonra, hizalama, yeniden boyutlandırma ve her şeyi bir belgenin olağan standartlarına göre optimize etme gibi birkaç ayrıntısını düzenleyebilir. Ayrıca kullanıcılar, olumlu sonuçlar almak veya hemen paylaşmaya hazır olmak için aynı ayarları birden çok belgeye aynı anda uygulayabilir.

tapscanner 4 tapscanner 5 tapscanner 6

DAHA FAZLA PROFESYONEL İÇİN İMZA EKLEYİN

Bazı kullanıcılar, başkaları tarafından sunulan sözleşmeleri veya diğer belgeleri imzalamak isteyebilir. Bu nedenle, bu uygulama, fiziksel kağıda aktarmaya gerek kalmadan gelecekte diğer belgelerde geniş kullanım için imza özelleştiricisi ile entegre olacaktır. Ancak bundan önce, gelecekte yaygın olarak kullanılmak üzere kendilerine ait bir imzayı taramaları gerekiyor.

Uygulama ayrıca imzayı mükemmel bir şekilde kişiselleştirmek için birçok seçenekle birlikte gelir ve kullanıcıların daha profesyonel olmalarına veya tüm önemli evrakları imzalamak için zaman kazanmalarına yardımcı olmayı vaat eder. Bu özellik çeşitli imzalarla gelebilir ve kullanıcının belirli belgelere veya daha fazlasına daha fazla imza uygulamasına olanak tanır.

ÖNEMLİ DOSYALARINIZI PAYLAŞIN VEYA YEDEKLEYİN

TapScanner ayrıca, senkronizasyon, yedekleme ve paylaşım dahil olmak üzere, kullanıcıların önemli belgelere erişimini genişletmek için birçok harikayla bütünleşir. Ek olarak, yerleşik belge okuyucusu, kullanıcıların herhangi bir bilgiyi göndermeden önce son aşamaları tamamlamak için düzenlemekte özgür olmaları için otomatik olarak orijinal bir kopya oluşturacaktır.

Kullanıcılar ayrıca kayıt sonrası sistemi kişiselleştirebilir, tüm verileri çeşitli bulut kaydetme platformlarına kaydedebilir ve farklı platformlarda veya cihazlarda çalışırken kolaylık sağlayabilir. Bu arada, paylaşım özelliği çok yönlü ve üstündür ve uygulamanın desteklediği belirli e-postalara, cihazlara ve çeşitli platformlara doğrudan gönderebilirler.

TapScanner APK genellikle her gün sayısız belgeyle çalışanlar için önemli ve gerekli uygulamalardan biri olarak kabul edilir. Sadece bu değil, aynı zamanda belgeleri taramayı veya paylaşmayı daha basit ve kullanışlı hale getirerek çalışma sürelerini optimize eder ve birçok stresli iş için ruh hallerini iyileştirir.


İndir (34MB)

Artık indirmeye hazırsınız TapScanner ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanTap-Mobile

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir