Tap To Translate Screen
Tap To Translate Screen

Tap To Translate Screen v1.50 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Tap To Translate Screen, tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan etkili bir ekran çeviri aracıdır. Çeşitli dillerle birlikte hızlı çeviri yapabilme özelliği, uygulamayı özel kılmaktadır.

Android Android Araçlar
4 ( 150 puan )
Fiyat: $0
İsim Tap To Translate Screen
Yapımcı Dictionary & Translate NH-Apps
Tür Araçlar
Boyut 68M
Versiyon 1.50
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Tap To Translate Screen is the most famous version in the Tap To Translate Screen series of publisher Dictionary & Translate NH-Apps
Mod Version 1.50
Total installs 500,000+

İndir (68M)

Doğrudan telefon ekranınızda etkili bir çeviri aracı arıyorsanız, Çevirmek İçin Dokun Ekranı ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Bu çeviri uygulaması çok güçlü bir şekilde büyüyor ve her dil kendi nüanslarını içeriyor. Daha spesifik olarak, hızlı çeviri yeteneği, uygulamayı ilginç hale getirir. Bir istekte bulunmanız gerekir ve sonuçlar hemen görünür ve tüm kullanıcının ihtiyaçlarını karşılar.

Ekranı Çevirmek İçin Dokunun Ekranı Çevirmek İçin Dokunun

UYGUN EKRAN ÇEVİRMENİ

Kullanıcılar, Tap To Translate Screen’i bugünün en uygun ekran çeviri aracı olarak biliyor. Kullanıcılar, uygulamanın ekran çevirisinin tüm ihtiyaçlarını karşıladığını görebilir. Çevirmek istediğiniz ekranı gösterdiğiniz sürece, uygulama size anında karşılık gelen bir çeviri sağlayacaktır.

ÇEŞİTLİ DİLLER

Tap To, Translate Screen dillerinin çeşitliliği, kullanıcıları heyecanlandırdı. Yüzlerce dil ve çeşitli çeviriler ile uygulama daha önce hiç olmadığı kadar öne çıkacak. Kullanıcıların yalnızca hedef dili seçmesi ve ardından hemen çevirmesi gerekir; bir paragraf o dile uyacaktır.

Ekranı Çevirmek İçin Dokunun Ekranı Çevirmek İçin Dokunun

HIZLI TERCÜME SONUÇLARI

Çeşitlilik karşısında şaşkına döneceksiniz ve çeviri sonuçları çok hızlı bir şekilde ortaya çıkıyor. İşaretlerin hızlı görünmesi, kullanıcıların çok fazla zaman harcamamasına ve daha da önemlisi tüm ihtiyaçlarınızı karşılamasına yardımcı olacaktır. Aynı ekranı birçok farklı hedef dile çevirmeye devam edebilirsiniz.

ÖZEL BİR SES KULLANIN

Çevirmek İçin Dokun Ekranının bu sefer öne çıkan özelliği, benzersiz bir sesin kullanılmasıdır. Çeviriyi bitirdikten sonra, ana dili İngilizce olan birinin o kısmı söylediğini duymak istersiniz, uygulama hemen yanıt verecektir.

MODERN ARAYÜZ

Kullanıcılar, bu uygulamanın herkese hizmet etmek için bir dizi modern arayüz sunduğunu görecekler. Bu uygulamada benzersiz ve heyecan verici hale getirmek için kendiniz yeni bir arayüz seçebilirsiniz.

Ekranı Çevirmek İçin Dokunun Ekranı Çevirmek İçin Dokunun

Bazı özellikler:

  • Kullanıcıların sadece bir çeviri talebi yapması yeterlidir ve uygulama hızlı bir şekilde çalışacak ve sonuç verecektir.
  • Dillerin çeşitliliği, tüm ihtiyaçları karşılayabildiği için kullanıcıları her zaman heyecanlandırıyor.
  • Hızlı ve doğru çeviri yapabilme özelliği, uygulamayı farklı kılan öne çıkan özelliklerden biridir.
  • Çeşitli arama türleri hemen kullanılabilir ve çeviri yapmak için masaüstünü de kullanabilirsiniz.
  • Hedeflediğiniz hedef dillerdeki çeviri türlerini dinleyebilir ve analiz edebilirsiniz.


İndir (68M)

Artık indirmeye hazırsınız Tap To Translate Screen ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanDictionary & Translate NH-Apps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir