Tap Tap Fish AbyssRium
Tap Tap Fish AbyssRium

Tap Tap Fish AbyssRium v1.51.0 APK+OBB indir (Ücretsiz Alışveriş) 2022


İndir (245MB)

Tap Tap Fish AbyssRium, denizin kalbinde yalnız bir mercanın ıslahı etrafında dönen heyecan verici bir deneyim sunuyor. Onu uyandıracak ve balık veya dekoratif öğeler gibi yeni öğeler eklemek için kaynak toplamaya başlayacaksınız. Aynı zamanda ekleye

Android Android Simülasyon
4 ( 474 puan )
Fiyat: $0
İsim Tap Tap Fish AbyssRium
Yapımcı Wemade Connect
Tür Simülasyon
Boyut 245MB
Versiyon 1.51.0
MOD Bilgisi Ücretsiz alışveriş
Orjinal Google Play
Tap Tap Fish AbyssRium is the most famous version in the Tap Tap Fish AbyssRium series of publisher Wemade Connect
Mod Version 1.51.0
Total installs 10,000,000+

Tap Tap Fish AbyssRium, denizin kalbinde yalnız bir mercanın ıslahı etrafında dönen heyecan verici bir deneyim sunuyor. Onu uyandıracak ve balık veya dekoratif öğeler gibi yeni öğeler eklemek için kaynak toplamaya başlayacaksınız. Aynı zamanda ekleyebileceğiniz elementlerin sayısı oldukça çeşitlidir ve şüphesiz farklı bir mercan varyasyonu bulabileceksiniz.

Tap Tap Fish AbyssRium (+VR)

ETKİNLİĞE KATILIN VE DAHA SINIRLI ÖDÜLLER AÇIN

Tap Tap Fish AbyssRium’da Fener Festivali etkinliğinde kaçırmamanız gereken birçok ilginç ödül var. Bazıları sadece bu etkinlikte ortaya çıkan belirli balık türleridir, bu nedenle mercanınızı daha etkileyici hale getirmek için süsleyecek birçok şeye sahip olacaksınız.

YALNIZ BİR KORALİT İÇİN ARKADAŞLAR GETİRMEK

Tap Tap Fish AbyssRium’da bölüme başladığınızda, geniş deniz tabanının ortasında yatan ve uyuyan bir mercan bulacaksınız. İlk iş, onu uyandıracak ve çevresini, çevresinde yaşayan türlerle dolu yaşanabilir bir yere dönüştürme sürecine başlayacaksınız. Aynı zamanda bu mercanın yalnızlığını gidermeye de yardımcı olur ve her yükseltmedeki dönüşümler sizin için olumlu bir etki getirecektir.

Tap Tap Fish AbyssRium (+VR) Tap Tap Fish AbyssRium (+VR)

Oyundaki ortam, nazik ve güzel bir şekilde tasarlanmış ve birçok farklı nesne için uygundur. Bu oyundaki göreviniz daha fazla canlılık yaratmak ve mercanın etrafına yeni unsurlar getirmek. Böylece küçük değişiklikleri fark edecek ve manzarayı daha güzel hale getireceksiniz. Çok fazla beceri veya zorluk gerektirmediği için birçok kişi için uygun bir deneyim olduğu söylenebilir.

CANLILIK TOPLA VE OLUMLU DEĞİŞİKLİKLER YAP

Tap Tap Fish AbyssRium’da mercanı uyandırdıktan sonra, bu karakterin yaratabileceği ana özelliği bulmak çok kolay. Üzerine her tıkladığınızda, bu oyunda kullanılan birincil kaynak olan birçok canlılık görünecektir. Ayrıca, mercanınızı yükseltirken her koleksiyondaki miktar tamamen artabilir. Elbette oyun, yükseltilebilen ve kilidi açılabilen birçok öğeye sahip.

Mercan seviyesini artırmak, her tıklamada daha fazla toplayabildiğiniz zaman gereklidir, bu nedenle odaklanmanız gereken iş mercanı mümkün olan en yüksek seviyeye itmektir. Ayrıca, mercanınızı belirli bir seviyeye her yükselttiğinizde, belirli miktarda değişiklik alırsınız. Önceleri mercan sadece basit bir yüze sahip bir kayaydı, ancak birçok şey büyüdü ve onu daha eşsiz hale getirdi.

Tap Tap Fish AbyssRium (+VR) Tap Tap Fish AbyssRium (+VR)

ÇEŞİTLİ DENİZ HAYVANLARININ KİLİDİNİ AÇIN

Tap Tap Fish AbyssRium’daki mercan yükseltmesi sayesinde, oyuncular daha fazla öğenin kilidini açacak ve bunları satın almak için yeterli tabana sahip olacaklar. Oyuncuları ilgilendiren şeylerden biri de oyun ekranına ekleyebilecekleri deniz hayvanları. Aynı zamanda, sayıları tamamen çeşitlidir ve ekleyebileceğiniz ilk balık, palyaço balığıdır. Görünüm efektleri de etkileyici ve sizi bölümü en iyi şekilde tamamlamaya teşvik ediyor.

Mercan yenileme yolculuğu, göz ardı edemeyeceğiniz birçok etkileyici nokta sunar:

  • Yalnız bir mercana eşlik edecek ve deniz hayvanlarını çekmeye yardımcı olan yükseltmelerle onu daha etkileyici hale getireceksiniz.
  • Oyuncular mercanın güzelliğini ve zamanla değişimini tam olarak hissedebilecek ve onunla rahat hissedebilecekler.
  • Canlılık toplama mekanizmasının uygulanması basittir ve topladığınız her şey değişime katkıda bulunacak ve yeni unsurların kilidini açacaktır.
  • Bu oyunda bulabileceğiniz birçok farklı seçenek ve çok çeşitli deniz hayvanları var.
  • Oyunun yeni versiyonu, etkileyici sınırlı ödüller nedeniyle oyuncuların kaçırmaması gereken heyecan verici bir etkinlik sunuyor.


İndir (245MB)

Artık indirmeye hazırsınız Tap Tap Fish AbyssRium ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.