Tap Color
Tap Color

Tap Color: Color by number v8.0.0 MOD APK (VIP Kilitsiz) indir 2022

Tap Color® en eğlenceli oyundur; aynı zamanda son derece eğiticidir. Resimleri mevcut çeşitli temalara göre boyayın ve onları kendi benzersiz çalışmanıza dönüştürün.

Android Android Bulmaca
4 ( 170 puan )
Fiyat: $0
İsim Tap Color
Yapımcı Puzzle Saga Studio
Tür Bulmaca
Boyut 66M
Versiyon 8.0.0
MOD VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Tap Color is the most famous version in the Tap Color series of publisher Puzzle Saga Studio
Mod Version 8.0.0
Total installs 10,000,000+

Tap Color®, çalışmak ve çalışmakla geçen yorucu bir günün ardından en iyi stres atma oyunudur. Oyun sadece eğlenceli değil, aynı zamanda herkes için oldukça eğitici, bu nedenle oyun her yaş için uygundur. Yarattığımız resimler birçok farklı tema üzerine çizilir ve sadece en beğendiğiniz resmi seçin ve her bir sayıyı farklı renklerle doldurun. Mükemmel bir resim yaparsanız veya bunu arkadaşlarınızla paylaşmak için kullanırsanız bir ödül de alabilirsiniz.

RESİMLERİ AĞLAMAK İÇİN HİÇBİR YETENEKLİ OLMAYA GEREK YOK

Tap Color®’a gelmek, stresi azaltmak için en iyi seçimdir. Oyun aynı zamanda çok eğitici, bu nedenle cinsiyetten bağımsız olarak her yaş için uygundur. Sanat veya yetenek gerektirdiğini düşünüyorsanız oyuna katılamama konusunda endişelenmeyin. Yapmanız gereken tek şey beğendiğiniz resmi seçip numaraya göre renklendirme görevini yerine getirmek. Rakamlara dokunun ve tüm resmi en uyumlu renklerle koordine edin.

Color® Numaraya göre Renk'e dokunun Color® Numaraya göre Renk'e dokunun

RESİMİN GETİRDİĞİ SANATI HİSSEDİN

Zevk almanız için yüzlerce, binlerce resim oluşturuyoruz. Ama pek çok tablo yapıldığı için değil, kaliteleri korkunç. Oyuncular, sizin için Tap Color®’a yüklediğimiz her resmin dikkatlice sansürlenip boyandığından emin olabilirler. Sadece bu da değil, sıradan insanlar veya sanatçılar bile resimlerimizin getirdiği sanatı hissedebilir. Bunu hissetmenin en iyi yolu, hareketsiz kalmak ve onları boyamak için saatler harcamaktır.

RESİM ÇEŞİTLİ KONULARLA OLUŞTURULMAKTADIR

Bu oyun, doğa, hayvanlar veya insanlar gibi çeşitli temalara sahip çok sayıda görüntü oluşturur… Favori konularınızdan birini seçerek favori fotoğrafınızı arayabilirsiniz. Her konu, hızlı bir şekilde keşfedebilmeniz için kategoriye göre düzenlenecektir. Belirli bir süre sonra oyun, aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi yeni modelle otomatik olarak güncellenecektir.

OYUNU İSTEDİĞİNİZ ZAMAN DENEYİN

Herkes Tap Color®’a katılabilir ve bir ömür boyu kendi şaheserlerini yaratabilir. Bu harika, değil mi? Bu oyunu tarif edecek pek çok heyecan verici şey var, bunlardan biri de her yerde deneyimleyebileceğiniz. Bunu söylüyorum çünkü oyuna hem çevrimiçi hem de çevrimdışı erişilebilir. Her zaman, her yerde oynayın; Sağlıklı bir eğlence oyunu için telefonunuzu yanınızda getirmeniz yeterli.

TREND ÖNERİLEN RESİMLERİ SEÇİN

Bu oyunu kullanmak için oldukça uzun bir süreçten geçtikten sonra, tercihlerinizi otomatik olarak özümseyecektir. Bunu size sevdiğiniz en iyi tabloları önerebilmek için yapıyorsunuz. Ve oyun aynı zamanda birçok oyuncu tarafından seçilen mükemmel resimler de dahil olmak üzere farklı kategoriler altında önerilerde bulunacak. Ayrıca, istediğiniz zaman boyamak için harika resimleri kaydedebilirsiniz.

Color® Numaraya göre Renk'e dokunun Color® Numaraya göre Renk'e dokunun

SANATLARI ARKADAŞLAR VE SOSYAL AĞ İLE PAYLAŞIN

Tap Color® ile çarpıcı bir resim oluşturmak en kolay şeydir. Herhangi bir çizim beceriniz olmasa bile, yine de kendiniz için en iyi eserleri yaratabilirsiniz. Bu güzel ürünlere hayran kalınmaz, herkes görsün diye paylaşın. Uygulamayı arkadaşlarınızla veya diğer sosyal ağ siteleriyle kullanırken doğrudan paylaşın.

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyun son derece eğlencelidir; yetenek gerekli değildir; Yine de, aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi renkle en iyi resimleri çizebilirsiniz.
  • Her resmin farklı anlamları olacaktır; senin işin, resimlerin getirdiği sanatı ve insanlığı eğlendirmek ve hissetmek.
  • Doğa, hayvanlar veya çiçekler gibi istediğiniz çeşitli konulara göre bir resim seçin… ve onlar da sürekli olarak çok sayıda güncellenir.
  • Oyun özgürce tasarlanmıştır; çevrimiçi ve çevrimdışı olarak deneyimleyebilir, her yerde oynayabilir ve istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.
  • Önerilen tabloları eğilimlerinize veya ilgi alanlarınıza göre deneyimleyin ve ardından her resmin çeşitliliği ve güzelliği artacaktır.


İndir (66M)

Artık indirmeye hazırsınız Tap Color ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir