1Tap Cleaner Pro
1Tap Cleaner Pro

1Tap Cleaner Pro v4.09 APK + MOD indir (Yamalı/Optimize Edilmiş)

1Tap Cleaner Pro, cihazınızın ve uygulamalarınızın verilerini derinlemesine incelemenize yardımcı olan ve gerekmediğinde bunları silebilen bir uygulamadır. Birçok farklı veri türüne müdahale edebilir ve gereksiz şeyleri tam olarak silmek için özelleş

Android Android Araçlar
5 ( 417 puan )
Fiyat: $0
İsim 1Tap Cleaner Pro
Yapımcı Sam Lu
Tür Araçlar
Boyut 5.1M
Versiyon 4.09
MOD Yamalı/Optimize Edilmiş
Orjinal Google Play
1Tap Cleaner Pro is the most famous version in the 1Tap Cleaner Pro series of publisher Sam Lu
Mod Version 4.09
Total installs 50,000+

1Tap Cleaner Pro, cihazınızın ve uygulamalarınızın verilerini derinlemesine incelemenize yardımcı olan ve gerekmediğinde bunları silebilen bir uygulamadır. Birçok farklı veri türüne müdahale edebilir ve gereksiz şeyleri tam olarak silmek için özelleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, işlevlerin ve uygulamaların veri kullanımını yönetmek için diğer özelliklerden de tam olarak yararlanabilirsiniz. Kaçırmamanız gereken bir uygulamadır.

1Tap Cleaner Pro (önbelleği temizle) 1Tap Cleaner Pro (önbelleği temizle)

TEK DOKUNUŞLA GEREKSİZ VERİLERİ SİL

Cihazınızın kapasitesiyle ilgili sorunlarınız varsa veya performansı bazen kararsızsa, 1Tap Cleaner Pro ile bazı verileri silmeyi düşünmelisiniz. Bu uygulama, gereksiz verileri rahatça seçebilmeniz için cihazlarda ve uygulamalarda çeşitli verilere müdahale eder. Oradan, cihazın yapılması gereken önemli şeylere odaklanabilmesi için belirli bir miktarda alanı temizleyebilirsiniz.

GEREKSİZ UYGULAMA ÖN BELLEĞİNİ KALDIRIN

Bazı uygulamaların oldukça fazla yer kaplamasının nedenlerinden biri önbellekleridir, bu nedenle bu verileri 1Tap Cleaner Pro ile hızlı bir şekilde temizleyebilmelisiniz. Geçici bir uygulama belleğidir ve bazen hala görünür ve cihazın işlenmesini engeller. Böylece, cihaz kullanımını hızlandırmak ve biraz yer açmak için kullanmadığınız uygulamaların önbelleklerini seçebileceksiniz.

1Tap Cleaner Pro (önbelleği temizle) 1Tap Cleaner Pro (önbelleği temizle)

CİHAZ GEÇMİŞİNİ SÖYLEYİN

1Tap Cleaner Pro’da cihazınızdan kaldırabileceğiniz veri türü, cihazda ve uygulamalarda depolanan geçmiştir. Sıklıkla bulduğunuz veriler, cihazınızda bulunan aramaların veya gereksiz mesajların geçmişidir. Bu nedenle, gereksiz veya zararlı şeyleri cihazınızdan hızlı bir şekilde kaldırmalısınız. Bazı tarayıcı uygulamalarının, kullanabileceğiniz alan miktarını optimize etmek ve tutabileceklerinizi özelleştirmek için bazen geçmişten temizlenmesi ve yeniden başlatılması gereken bir geçmişi vardır.

UYGULAMA LİSTESİNİ İNCELEYİN

Ayrıca 1Tap Cleaner Pro ile cihazınızı yavaşlatan tüm etkenleri tek tek silebilirsiniz; ayrıca uygulamaların aldığı verileri tamamen yönetebilirsiniz. Önbellek bu bilgilere eklenecek ve kullanıcının kolayca tanıyabilmesi için belirgin bir şekilde vurgulanacaktır. Yani çok fazla yer kaplıyorsa, o önbellekteki bilgilere ihtiyaç yoksa silme işleminize başlamalısınız.

1Tap Cleaner Pro (önbelleği temizle) 1Tap Cleaner Pro (önbelleği temizle)

CİHAZ DURUMU İZLEMEK İÇİN BİR WIDGET OLARAK ÇALIŞTIR

Cihazdaki verileri görüntülemek için uygulamayı kullandığınızda, widget özelliği ana ekrana baktığınızda görmenizi kolaylaştırır. Önbellek, kullanılan alan ve diğer veriler gibi bazı bilgileri hızlı bir şekilde göreceksiniz. Oradan, bu verilerle istediğinizi yapabilir veya daha detaylı bilgi için hemen ardından uygulamaya erişebilirsiniz. Uygulama ayrıca widget renklerini basitçe ayarlamanıza da olanak tanır.

BİRÇOK FARKLI DİLİ DESTEKLEYİN VE REKLAM YOK

Bu uygulamayı kullandığınızda, dikkat edilmesi gereken bir nokta, bu uygulamanın desteklediği her dil için çeviri sayısıdır. Bu çeviriler ana dili İngilizce olan kişiler tarafından sağlanır ve zaman içinde geliştirilmiştir. Böylece uygulamanın özelliklerine kolaylıkla erişebilecek ve bunları kullanabileceksiniz. Ayrıca, bu Pro sürümüdür, bu nedenle reklamlar gibi öğelerden rahatsız olmazsınız ve tamamen sorunsuz ve dikkat dağıtıcı olmayan bir deneyim yaşarsınız.


İndir (5.1M)

Artık indirmeye hazırsınız 1Tap Cleaner Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSam Lu

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir