Tap Break Them All
Tap Break Them All

Tap Break Them All v1.1.33 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Tap Break Them All: Clicker Hero, nispeten basit oynanışa sahip bir oyundur, ancak yine de size heyecan verici ve eğlenceli eğlence anları sunar. Hayatta bırakmanız gereken herhangi bir üzüntü veya keder varsa, bu oyun mükemmel bir seçim olacaktır. B

Android Android Simülasyon
4 ( 883 puan )
Fiyat: $0
İsim Tap Break Them All
Yapımcı Deedy Duck Games
Tür Simülasyon
Boyut 92M
Versiyon 1.1.33
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Tap Break Them All is the most famous version in the Tap Break Them All series of publisher Deedy Duck Games
Mod Version 1.1.33
Total installs 50,000+

İndir (92M)

Tap Break Them All: Clicker Hero, nispeten basit oynanışa sahip bir oyundur, ancak yine de size heyecan verici ve eğlenceli eğlence anları sunar. Hayatta bırakmanız gereken herhangi bir üzüntü veya keder varsa, bu oyun mükemmel bir seçim olacaktır. Birkaç seviyeyi deneyimledikten sonra, şüphesiz eskisinden çok daha rahat ve rahatlamış hissedeceksiniz.

Hepsini Kır: Tıklama Kahramanı'na dokunun

STRES AZALTMAK İÇİN HEYECAN VERİCİ OYUN

Tap Break Them All’ın, çok fazla şey yapmanıza gerek olmadığında oldukça benzersiz oynanışı nedeniyle oyuncuların kendilerini rahat hissetmelerine ve stresi azaltmalarına yardımcı olabileceği söylenebilir. Burada çok tanıdık Naruto adındaki bir ninjadan ilham alan bir anime karakterine dönüşeceksiniz. İçinizde son derece müthiş bir güç var ve göreviniz tam önünüzde beliren sağlam nesneleri kırmak için ellerinizi kullanmak.

Bu eylem gerçek hayatta oldukça tehlikelidir ve profesyonel beceriler gerektirir, ancak bu oyuna gelince, sadece birkaç basit adımla kolayca halledilebilir. Karakterin nesneleri kırmak için ellerini kullanmaya başlaması ve başarılı olmak için ikiye bölünene kadar tekrar tekrar dokunması için ekrana dokunacaksınız. Ekranın üst kısmında, kırmak için kaç yumruk gerektiğini gösteren bir durum çubuğu görebilirsiniz.

Hepsini Kır: Tıklama Kahramanı'na dokunun Hepsini Kır: Tıklama Kahramanı'na dokunun

SABIR VE YÜKSEK KONSANTRASYON GEREKTİRİR

Tap Break Them All’a baktığımızda oyun ekranını temizlemek oldukça basit görünüyor, ancak gerçek düşündüğünüz gibi değil çünkü gerekli öğeler daha sonra çok daha karmaşık hale gelmeye başlayacak. İlk başta ahşap masalar veya ahşap sandalyeler olabilirler, ancak daha sonra örneğin TV’ler veya piyanolar olacaktır. Bu seviyeler ile ekrana dokunmak için sürekli olarak belirli bir sabrınız olması gerekiyor.

Bazen çok sayıda manipülasyon gerektiren nesneler olabilir, bu nedenle her zaman ısrarcı olmanız ve acil hedefe son derece odaklanmanız gerekir. Onları canınızı sıkan bir şey olarak görebilmeniz ve ne pahasına olursa olsun onu yok etmeye kararlı olmanız oldukça ilginç bir gerçektir. Her seviyeyi tamamladıktan sonra, değerli bir altın ödülü alacaksınız ve bunu bazı yeni becerilerin kilidini açmak için kullanacaksınız.

Hepsini Kır: Tıklama Kahramanı'na dokunun Hepsini Kır: Tıklama Kahramanı'na dokunun

ANA ÖZELLİKLER

– Tanıdık bir anime karakteri ol ve her şeyi yok etmek için güçlü yumruklarını kullan.
– Sunulan karmaşık zorlukların üstesinden gelmek çok fazla sabır ve konsantrasyon gerektirir.
– Fethedebileceğin birçok farklı bölge ve ileride bekleyen birçok yeni şeyi aç.
– 3D grafikler, parlak ve göz alıcı tonlarla anime karikatür tarzında tasarlanmıştır.
– Nesneleri parçalamak, oyuncuların eğlence duygusuna sahip olmalarına ve stresi azaltmalarına yardımcı olur.


İndir (92M)

Artık indirmeye hazırsınız Tap Break Them All ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir