Tank Stars
Tank Stars

Tank Stars v1.6.5 APK MOD (Sınırsız Para) 2022


Tank Stars APK günümüzde bir aksiyon, eğlenceli ve çok popüler bir oyundur. Bu oyunun getirdiği muharebe tankı filosu ve benzersiz silahlarla oyuncular son derece şiddetli ve heyecan verici savaşların tadını çıkaracaklar. Burada oyuncular uygun hedef

Android Android Aksiyon
5 ( 370 puan )
Fiyat: $0
İsim Tank Stars
Yapımcı Playgendary Limited
Tür Aksiyon
Boyut 113MB
Versiyon 1.6.5
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Tank Stars is the most famous version in the Tank Stars series of publisher Playgendary Limited
Mod Version 1.6.5
  • Sınırsız taş ve madeni para;
  • Reklam engeli
  • Tüm VIP tankların kilidini açın (modun doğru çalışması için önce olası tüm tankları jeton karşılığında satın almanız ve ardından bu öğeyi değiştirmeniz gerekir - premium tankları yükseltemezsiniz!)

Tank Stars APK günümüzde bir aksiyon, eğlenceli ve çok popüler bir oyundur. Bu oyunun getirdiği muharebe tankı filosu ve benzersiz silahlarla oyuncular son derece şiddetli ve heyecan verici savaşların tadını çıkaracaklar. Burada oyuncular uygun hedefler bulmalı ve tüm çabalarını düşmanla savaşmak için kullanmalıdır. Deneyim fırsatı için katılmak için acele edin!

tank stars 2

OYUNCULARA BİR SİLAH HAZİNESİNİ SAĞLAYIN

Tank Stars’a katıldığınızda, oyuncular bu yoğun savaşa katılmak için kendilerine en uygun tankı seçme özgürlüğüne sahip olacaklar. Her tank farklı renk ve şekle sahip olacak ve aracın topları da farklı tarzlarda tasarlanmış. Ayrıca, her araba ekstra bir bombardıman seviyesine sahip olacak ve bu da oyunun çekiciliğini kat kat artıracak. Bu, oyuncuları çeken benzersiz bir vurgu yarattı.

DOĞRU DUYURU BULUN VE SALDIRI HAZIRLAYIN

Tank Stars’a gelince, hedefi hızlı bir şekilde vurmak istiyorsanız, yapmanız gereken ilk şey nişan alma alıştırması yapmaktır. Hedefe doğru nişan almanız gerektiği için en uygun atış açısını bulabilirsiniz. Önemli bir pozisyonu hedefledikten sonra ateş etmeye başlıyorsunuz. Merminin uçmak kadar hızlı hızıyla hedef sadece bir saniye sonra yok edildi. Akıllı bir oyuncu olun, düşmanın sanal makinelerini hızlı bir şekilde ortadan kaldırmak için çekim açısını nasıl ayarlayacağınızı bilin.

tank stars 3

ÇEVRİMİÇİ ÇOK OYUNCULU KADINLARIN KATILIMI

Bu, birçok kişi tarafından sevilen bir oyun olduğu söylenebilir, burada yeni şeyleri ele almak için birçok kişi ona katıldı. Oyun sırasında, çevrimiçi bir çok oyunculu ve farklı zorluktaki zorluklarla yüzleşmeniz gerekiyor. Her meydan okuma, sizi her zaman bekleyen heyecan verici bir şeydir ve hedefle dengeyi ve doğruluğu ayarlama konusunda daha fazla deneyim kazanmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca takım arkadaşlarınızla sohbet edebilir ve benzersiz taktikler paylaşabilirsiniz.

tank stars 4

SİLAHLARI VE GÜCÜ YÜKSELT

Birliklerimiz ve düşman arasında çekici direniş ekranları oluşturmak için silahlarınızı ve tanklarınızı sürekli olarak güncellemelisiniz. Sadece bu değil, yükseltmeden sonra, en güçlü ve uygun son vuruşu yapmak için daha yaratıcı ve yeni bir şekilde oyun taktiklerine geri dönmelisiniz. Burada, onları son derece öldürücü nesneler yapmak için silahları güçlendirerek, rakibin makinelerini hızlı ve kolay bir şekilde bombalamaya yardımcı oluyorsunuz.

tank stars 5

BU OYUNU MAKİNEDEN ÜCRETSİZ OLARAK OYNAYABİLİRSİNİZ

Bu, benzersiz ve dramatik tank bombardımanı yoluyla heyecan verici bir aksiyon oyunudur. Ek olarak, her oyuncu düşmanı yenmeyi hedefleme konusunda çok fazla deneyim kazanacaktır. Oyuncular bu oyunu GG Play’den ücretsiz ve para harcamadan indirme hakkına sahiptir. Üstelik bu aynı zamanda her yaşa uygun bir oyundur ve tüm dünyada ünlüdür. Heyecan verici savaş ekranı sayesinde oyuncular, eğlenceli ve unutulmaz bir eğlence alanının keyfini çıkarma fırsatına sahip oluyor.

tank stars 6

AYRICA GÖREVLERİ TAMAMLAYIN VE MUHTEŞEM ÖDÜLLER ELDE EDİN

Her gün, zamanında tamamlamanızı gerektiren farklı bir görev alacaksınız. Bu nedenle üzerinize düşen görevleri yerine getirmek için her zaman çabalıyor, çok çalışıyor ve azimle çalışıyorsunuz. İşi bitirdikten sonra oyundan değerli hediyeler alacaksınız ve ilerleyen bölümlerde size çok şey katacak.


İndir (113MB)

Artık indirmeye hazırsınız Tank Stars ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanPlaygendary Limited

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir