Tank Physics Mobile
Tank Physics Mobile

Tank Physics Mobile v3.2 APK indir (Reklamları Kaldır) 2022


Tank Fiziği Mobil, oyuncuları yeni bir deneyime, tank sürüşüne götürür. Harika grafikler ve basit kontroller artık akıllı telefonlarda mevcutken bilgisayar kullanmaya gerek yok.

Android Android Simülasyon
5 ( 624 puan )
Fiyat: $0
İsim Tank Physics Mobile
Yapımcı Chobi Software
Tür Simülasyon
Boyut 164M
Versiyon 3.2
MOD Reklamları Kaldırmak
Orjinal Google Play
Tank Physics Mobile is the most famous version in the Tank Physics Mobile series of publisher Chobi Software
Mod Version 3.2
Total installs 100,000+
  • Kaldırılan reklam ekranı;
  • Devre dışı zamanlayıcı satın alındı ​​(oyun hala zamanlayıcıyı gösteriyorsa, bitmesini bekleyin ve Öde düğmesine tıklayın).


İndir (164M)

Araba sürmek veya araba kullanmak zaten tanıdık bir oyundur, ancak bir tank sürmeyi denediniz mi? Tank, sadece orduda ve askeri savaşlarda var olan bir araçtır, bu nedenle bırakın tank kullanmayı bırakın, gerçek hayatta tank görmek bile zor. Ama artık Tank Physics Mobile’da tanklarla eğlenceli bir deneyim yaşayabilirsiniz. 3D grafikler oyundaki her sahneyi ve tankı daha canlı hale getiriyor.

Tank Fiziği Mobil

BİR TANKI KONTROL ETMEK ÇOK ZOR DEĞİL

Tanklar normal araçlar gibi tekerlekler üzerinde hareket etmezler. Bir savaş aracı olduğu için en zorlu arazide hareket etmesi gerekiyor, bu yüzden lastik lastikler buna dayanamıyor. Takılı çok sayıda demir tekerleğe ek olarak, tankın etrafında tekerlekleri korumak ve her türlü arazide hareket etmek için bir zincir vardır. Dokunma işlemiyle, oyuncu verimli bir şekilde çalışması için arabayı kontrol eder. Oyunun başındaki bir eğitim, tankı nasıl kontrol edeceğiniz konusunda kafanızın daha az karışmasına yardımcı olacaktır.

Tank Fiziği Mobil

HİÇ GÖRMEDİĞİNİZ BİRÇOK TANK TÜRÜNÜN TOPLANMASI

Belki de en bilinen tank türü tarihi belgesellerde adı geçen basit, lacivert, toplu tanktır. Tank Physics Mobile’da oyuncular çok sayıda havalı araba içeren destansı bir tank setini keşfedebilir. Ayrıca, tanklar ve her tank türünün özellikleri hakkında ek bilgi edinirsiniz. Yeni tankların kilidini açmak için mevcut seviyedeki mücadeleyi tamamlamanız ve yeni seviyenin kilidini açmanız gerekir.

Tank Fiziği Mobil

ARAZİ engebeli, AMA SADECE BİR MÜCADELE

Tanklar her zaman kayalarla dolu engebeli arazide çalışır. Her seviye için size yeni bir arazi türü tanıtılacak. Oyuncunun gerekli alana gitmek için ayrılmış bir zamanı vardır ve bu, her seviyeyi açmak için sizin görevinizdir. Oyundaki araziler, kullanıldığı askeri ortamın gerçek anlayışına dayalı olarak tasarlanmıştır.

Tank Fiziği Mobil

ANA ÖZELLİKLER

  • Tankı basit bir işlemle kontrol edin. Daha kolay kullanmak için oyunun başındaki eğiticiye katılın
  • Hiç tanımadığınız birçok yeni tank türü. Adı ve özellikleri hakkında yeni bilgiler ekleyin
  • Fethedilmeyi bekleyen farklı zorluklara sahip birçok seviye var. Daha fazla özelliğin ve yeni tankların kilidini açmak için yeni seviyelere girin
  • Seviyelere karşılık gelen oyun, arazi çeşitliliğine de sahip. Tankların gerçek savaş alanlarından gerçekçi fikirler alın
  • Oyuncunun keşfini teşvik eden sesler ve görüntülerle bir tankı kontrol etme konusunda yeni bir deneyim.


İndir (164M)

Artık indirmeye hazırsınız Tank Physics Mobile ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir