Talking Translator
Talking Translator

Talking Translator v2.4.7 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Talking Translator, kendi sesinizle çeviri yaparken oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Diğer çeviri uygulamalarından farklı olarak, kullanıcılar çevrilecek kelimeleri yazarak zaman harcamak zorunda kalırlar, ancak sonuçta bu uygulamada durum tam ter

Android Android Araçlar
5 ( 866 puan )
Fiyat: $0
İsim Talking Translator
Yapımcı ideal app team
Tür Araçlar
Boyut 36M
Versiyon 2.4.7
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Talking Translator is the most famous version in the Talking Translator series of publisher ideal app team
Mod Version 2.4.7
Total installs 1,000,000+

İndir (36M)

Talking Translator, kendi sesinizle çeviri yaparken oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Diğer çeviri uygulamalarından farklı olarak, kullanıcılar çevrilecek kelimeleri yazarak zaman harcamak zorunda kalırlar, ancak sonuçta bu uygulamada durum tam tersidir. Sadece 1 saniye içerisinde çevirmek istediğiniz içerik tamamen ortaya çıktı. Bu uygulamaya sahip olan kullanıcılar, seyahat ederken veya çalışırken, ancak uygulama tüm iletişim sorunlarını halledeceği için yabancı arkadaşlarla karşılaşmaktan endişe duymayacak.

konuşan tercüman konuşan tercüman

EL YAZISINI TANIYABİLİR

Uygulama, sesli çeviri ve tercümeye ek olarak, insanlar nasıl telaffuz edileceğini bilmiyorsa el yazısını tanıma yeteneğine sahiptir. Kullanıcının işi, sahip olduğu soruyu el yazısıyla yazmaktır ve ardından uygulama gerisini halledecektir. Daha spesifik olarak uygulama, kullanıcının bilmediği cümlelerin geçmişini de kaydeder. Bunları yanlışlıkla çevrimdışı alanda kullanırsa, tekrar açabilir. Aynı zamanda, kullanıcılar tek bir tıklamayı kolayca kullanabilir ve dil dönüştürülebilir.

DİL ÇEŞİTLİLİĞİ

Uygulamada 100’den fazla dil mevcuttur, bu nedenle kullanıcıların yalnızca ana dillerini ve kullanacakları dili seçmeleri yeterlidir. Ayrıca Talking Translator, el yazısı metinleri çevirme özelliğine de sahiptir. Eğer boğazınız ağrıyor ve konuşamıyorsanız bu özelliği kesinlikle çok havalı bulacaksınız. Ayrıca, kullanıcıların sıklıkla kullanacaklarını düşündükleri veya öğrenmek istedikleri daha fazla cümle var ve bunları istedikleri zaman, istedikleri yerde kolayca incelemek için favorilere ekleyebilirler.

konuşan tercüman konuşan tercüman konuşan tercüman

UYGULAMANIZ İÇİN FARKLI RENK SEÇİNİZ

Uygulamayı öne çıkarmak için kullanıcılar farklı renklerle de süsleyebilirler. Uygulamanın araç çubuğunda simgeler mevcuttur, bu nedenle kullanırken bir simge seçmeniz yeterlidir. Konuşmalar yoluyla dil öğrenmek gerçekten faydalıdır ve kullanıcılar bilmedikleri kelimeleri çevirebilir veya yabancıların sıklıkla kullandığı cümleleri öğrenebilirler. Öğrenmenin etkili bir yolu, ancak herkes bilmiyor.

Talking Translator, sohbet özelliğini yeni güncelledi ve uygulamanın özelliklerini daha kararlı ve kullanımı daha sorunsuz hale getirmek için geliştirdi. Kullanıcılar, daha benzersiz özelliklere sahip olmak için Talking Translator premium’a abone olabilir. Yani, kullanırken reklam olmayacak. Cinsiyet ve keyfi hız seçimi ile birlikte sesi dinleyebilir. Son olarak, kullanım sırasında en iyi deneyim için, kullanıcılar uygulamanın kamerayı, dosyaları ve özellikle mikrofonu kullanmasına izin vermelidir.


İndir (36M)

Artık indirmeye hazırsınız Talking Translator ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir