Talkao Translate
Talkao Translate

Talkao Translate v343.0 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Talkao Translate – dünya çapında 125'den fazla farklı dilde oluşturulmuş sesli sözlük. Bu uygulama, farklı metinleri sesli olarak çeviren sanal bir asistanın yardımıyla farklı dillerde heyecan verici hikayeler oluşturmanıza yardımcı olacaktır. İş akı

Android Android Araçlar
5 ( 372 puan )
Fiyat: $0
İsim Talkao Translate
Yapımcı Talkao - Talk & Translate
Tür Araçlar
Boyut 64M
Versiyon 343.0
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Talkao Translate is the most famous version in the Talkao Translate series of publisher Talkao - Talk & Translate
Mod Version 343.0
Total installs 10,000,000+

İndir (64M)

Talkao Translate – dünya çapında 125’den fazla farklı dilde oluşturulmuş sesli sözlük. Bu uygulama, farklı metinleri sesli olarak çeviren sanal bir asistanın yardımıyla farklı dillerde heyecan verici hikayeler oluşturmanıza yardımcı olacaktır. İş akışınıza uyacak şekilde çeşitli diller arasında geçiş yapabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde dünya çapında birçok arkadaş edinebilir ve dil seviyenizi düşünmeden sohbet etmeye hazır olabilirsiniz.

Talkao Translate – Sesli Çevirmen ve Sözlük Talkao Translate – Sesli Çevirmen ve Sözlük

DİL FARKI

Bu, telefonunuzda vazgeçilmez bir yazılım olarak kabul edilen, yeni dillere yaklaşırken öğrenmenize ve çalışmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde insanlar yeni dilleri hızlı bir şekilde öğrenebilmektedir. Dünya çapında 125’ten fazla dil ile aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla çeşitlilik var. Yazılı olarak kullanılan 80’den fazla dilin ve konuşmalarda size destek olmak için kullanılan 44’ten fazla dilin bulunduğu.

Talkao Translate – Sesli Çevirmen ve Sözlük Talkao Translate – Sesli Çevirmen ve Sözlük

YAZIM HATALARI

Kullanıcıların yeni dillere yaklaşırken belgelerde bazı temel gramer hatalarından kaçınmaları zordur. Kullanıcıların yazılı yazım hatalarını düzeltmelerine yardımcı olma ihtiyaçlarını karşılamak için Talkao Translate’de bu özelliği kullanıma sunduk. Bu uygulamayı kullanırken, işte önemli belgeleri yazarken artık yazım veya dil bilgisi hataları yapma konusunda endişelenmenize gerek yok. Yabancı dillere aşina olsanız bile, bu aynı zamanda temel hataları tanımanıza yardımcı olacak değerli bir uygulamadır.

KELİME ÖNERİLERİ

Yabancı diller bizim için gereklidir. İşimize hizmet edebilmek için anadilimizin yanı sıra dünyada bir veya birkaç dil daha öğrenmemiz gerekiyor. Ekstra derslere başlamanıza gerek yok; Bu uygulama sayesinde siz de kendinize güvenerek yabancı dil konuşabilir ve insanlarla sohbet başlatabilirsiniz. Yabancı arkadaşlar edinip sohbet etmeye başladığınızda, kelime dağarcığınızın darboğaz yaşayacağı ve sohbetin çıkmaza gireceği zamanlar olacaktır. Bu uygulama sayesinde kelime önerme özelliği ile sohbetinizde birçok yeni kelimeye sahip olabilirsiniz.

Talkao Translate – Sesli Çevirmen ve Sözlük Talkao Translate – Sesli Çevirmen ve Sözlük

TERCÜME MAĞAZASI

Tüm Talkao Translate yardımcı programları iki şekilde kullanılır: yazılı ve sesli çeviri. Kullanıcılar, kelime sayısı çok fazla olsa bile metin çevirilerini tamamlamak için sesi kullanabilirler. Bu, karmaşık çeviriler elde etmenize yardımcı olacak en iyi yardımcı olacaktır; elbette eski çeviriler tarihte saklanır. Eski eski çevirileri kolayca arayabilirsiniz.


İndir (64M)

Artık indirmeye hazırsınız Talkao Translate ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir