Talisman
Talisman

Talisman v32.13 APK indir (Tüm Karakterler Kilitsiz) 2022

Talisman APK hayatı korumak ve krallığını yeniden kazanmak için dramatik bir savaş yolculuğuna katılan, yılanlar ve ejderhalarla savaşan büyük bir haritaya sahip gizemli bir sihirli arama oyunudur. Bu oyunu kazanmak için tehlikeli ve gizemli bir kral

Android Android Aksiyon
5 ( 535 puan )
Fiyat: $0
İsim Talisman
Yapımcı Nomad Games
Tür Aksiyon
Boyut 115MB
Versiyon 32.13
MOD Tüm Karakterler Kilitsiz
Orjinal Google Play
Talisman is the most famous version in the Talisman series of publisher Nomad Games
Mod Version 32.13
Total installs 100,000+

Talisman APK hayatı korumak ve krallığını yeniden kazanmak için dramatik bir savaş yolculuğuna katılan, yılanlar ve ejderhalarla savaşan büyük bir haritaya sahip gizemli bir sihirli arama oyunudur. Bu oyunu kazanmak için tehlikeli ve gizemli bir krallık aracılığıyla rakiplerinizi yok etmenize yardımcı olur.

tılsım

Games Workshop’un büyülü macera oyunu Talisman, yaklaşık 30 yıldır hayranların favorisi olan klasik bir tahta oyunudur. Zarlara ve kartlara dayalı ustaca karar verme oyunudur. Savaşçı, Suikastçı, Hırsız veya Büyücü olsun, hepsi güçlü, zayıf ve özel güçleri benzersiz olan 14 karakter mevcuttur. Oyunu kazanmak için, tehlikeli bir krallıkta rakiplerinizle yarışın, Komutanların Tacı’nı bulmak için toprağın kalbine yolculuk edin.

tılsım

SİHİRLİ ARAŞTIRMA OYUNU

Yoğun ve sürekli savaşlar, oyun deneyiminizi daha çekici ve heyecanlı hale getirecek; seviyelerin zorluğu giderek artar, becerilerinizi geliştirmenize ve özgürce kendinize meydan okumanıza izin verir. Fiziksel efektlerle birlikte benzersiz ve ilgi çekici beceri efektleri, göz alıcı ve etkileyici bir dövüş deneyimi yaşamanızı sağlayacak. Sadece doğramak ve kesmek yerine, becerileriniz ve farklı dövüş yöntemleriniz de var.

Senin görevin tehlikeli hayvanları yok etmek, Hag’in ölümcül lanetinden kaçmak ve oyunu çeşitlendirmek için ekipman veya karakterlerle takas etmek için değerli ödüller veya en iyi eşyaları toplamak.

tılsım

VAHŞİ DÜŞMANLAR

Zalim canavarlar yok etmek üzereler, sizi lanetliyor. Oyunun kolaydan karmaşığa birçok seviyesi var ve düşmanlarınız daha zorlu. Kazanabilmek için doğru taktiklere sahip olmanız ve her karakterin becerilerini geliştirmeniz gerekir; her karakterin kendi güçlü ve zayıf yönleri vardır, bu yüzden güçlü yönlerinizden en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı bilmeniz gerekir. Düşmanlarınızı yok edin ve krallığınızı şimdi geri alın. Ardından sezgilerinizi ve refleks becerilerinizi geliştirin çünkü tehlike pusuya yatacak ve sizi şaşırtacak. Unutma düşman sana teslim olmaz!!!

tılsım

MACERA BEKLİYOR

Commander’s Crown’a ulaşmak için verilen zorlu savaş hiç bu kadar kolay olmamıştı. Önünüzdeki uzun ve hain bir yolda düşmanlarla savaşan garip toprakları geçmelisiniz. Acımasız savaşların olduğu bir macera olarak, kartlara ve zarlara dayalı dikkatli kararlar vermelisiniz. Sihirbaz, suikastçı, savaşçı veya daha fazlası olabilen birçok karakter mevcuttur. Her karakterin benzersiz becerileri vardır. Kazanmak için tüm gücünüze odaklanmalı, bu tehlikeli topraklarda rakiplerinizi yok etmek için maksimum gücünüzü kullanmalısınız.

tılsım

ANA ÖZELLİKLER

  • 2 – 6 oyuncuya kadar, dünyadaki herhangi biriyle gerçek zamanlı çevrimiçi oyun arkadaşlarınızla oynayın.
  • AI hızı, kesinti konusunda endişelenmeden kendi hızınızda daha hızlı ve daha yumuşak oynayacak şekilde ayarlanabilir.
  • Hafif kapasite ve sığ bellek kullanımı ve sadece küçük bir miktar alan özgürce savaşmanız için yeterlidir.
  • Verilerinizi yedekleyin, uygulama günlüğünün kaydedilmesini sağlayarak tüm oyun içi eylemleri ayrıntılı olarak inceleyin.
  • Oyun, durakta tamamen satın aldığınızda mevcut birçok kartı ve karakteri genişletir, birçok yeni karakteri günceller ve değiştirir.


İndir (115MB)

Artık indirmeye hazırsınız Talisman ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanNomad Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir