Tailed Demon Slayer
Tailed Demon Slayer

Tailed Demon Slayer v1.2.81 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Tailed Demon Slayer APK , CookApps tarafından Android platformunda yayınlanmaktadır. Oyuna girdiğimizde kendimizi bir tilkiye dönüştüreceğiz ve karanlıktan güçler tarafından yutulan mutlu ve huzurlu küçük bir kasaba olan Bestia'da iblisleri öldürmek

Android Android Rol Oyunu
5 ( 639 puan )
Fiyat: $0
İsim Tailed Demon Slayer
Yapımcı CookApps
Tür Rol Oyunu
Boyut 97MB
Versiyon 1.2.81
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Tailed Demon Slayer is the most famous version in the Tailed Demon Slayer series of publisher CookApps
Mod Version 1.2.81
Total installs 100,000+
  • 1. Beceri CD'si Yok
  • 2. Sınırsız Altın
  • 3. Sınırsız Değerli Taş*
  • 4. Sınırsız Beceri Yükseltme Taşı
  • *Gemstone ile altın, Kalıntı parçası, ….. vb. birçok şey satın alabilirsiniz.

Tailed Demon Slayer APK , CookApps tarafından Android platformunda yayınlanmaktadır. Oyuna girdiğimizde kendimizi bir tilkiye dönüştüreceğiz ve karanlıktan güçler tarafından yutulan mutlu ve huzurlu küçük bir kasaba olan Bestia’da iblisleri öldürmek için bir maceraya atılacağız. Undead canavarlar, şimdi bu küçük kasabada, Richie adında bir kralın gözetiminde öfkeleniyor. Bu çabucak bitecek çünkü onlara karşı savaşacağız, küçük Bestia kasabasına barış getireceğiz.

Kuyruklu İblis Katili

ÇEŞİTLİ BECERİLER VE EŞYALAR

Kuyruklu İblis Avcısı, çeşitli öğelere ve becerilere sahiptir. Daha fazla puan almak ve yeni potansiyeller ve beceriler öğrenmek için turları kademeli olarak keşfedeceğiz. Ardından kahraman, canavarlar ve daha güçlü patronlarla turları fethetme gücünü artıracak olan kuyruğumuzla şeytanı öldürür.

Tailed Demon Slayer APK ‘da kahramanımızı yenilmez kılmak için dört silahı da toplamaya, deneyimlemeye ve akıcı bir şekilde kullanmaya çalışacağız. O zaman küçük kasabanıza barış getirin.

Kuyruklu İblis Katili

Nazik VE ETKİLEYİCİ OYUN TARZI

Tailed Demon Slayer MOD APK , Boşta bir RPG oyunudur. Sadece silahlarımızı elimize almamız ve arkadaşlarımızla birlikte zindandaki en saldırgan düşmanlarla savaşa girmemiz gerekiyor. Her turda, kahramanlarımızı geliştirmek için yeni beceriler ve güçlü yönler açma fırsatına sahip olacağız. Gücümüzü günden güne geliştireceğiz ve ardından bu Boşta savaşta Bestia’daki en güçlü patronlarla savaşacağız.

Kuyruklu İblis Katili

HERKES İÇİN ÜCRETSİZ BİR OYUN

Tailed Demon Slayer APK , ücretsiz olarak indirilmesine ve oynanmasına izin veren bir oyundur. Böylece tüm oyuncular fiyat kaygısı yaşamadan rahatlıkla deneyimleyebilirler. Kahramanlarımızın gücünü artırmak, zorlu turların üstesinden gelmek, daha güçlü ücretli ekipmanlarla kolayca daha fazla eşya veya silah satın alabilmek için hala biraz para harcayabiliriz.

Tailed Demon Slayer, görülmesi kolay animasyon grafikleri ve göz alıcı efekt becerileri ile deneyimlemeye değer bir oyundur. Yorucu bir iş gününden sonra, çok stresli olmayan bir boş zamanımız olacak. Fakat oyunun bir dezavantajı var ki, oyunu oynamak zaman aldığında bu bir çok oyunseverin şikayet ettiği bir nokta. Ama yine de denemeye değer bir oyun.


İndir (97MB)

Artık indirmeye hazırsınız Tailed Demon Slayer ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanCookApps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir