Tacticool 5v5 PvP
Tacticool 5v5 PvP

Tacticool 5v5 Shooter MOD APK indir v1.48.0 (SINIRSIZ PARA) 2022


Silahlı savaşlar uzun zamandır en popüler oyunlardan biri olmuştur. Her türlü karmaşık taktikleri takip etme konusunda endişelenmenize gerek yok, sadece dövüş becerilerinizi göstermek istiyorsunuz. Bu oyunculara hizmet eden birçok oyun var, ancak son

Android Android Aksiyon
5 ( 472 puan )
Fiyat: $0
İsim Tacticool 5v5 PvP
Yapımcı Panzerdog
Tür Aksiyon
Boyut 90MB
Versiyon 1.48.0
MOD Sınırsız Para  
Orjinal Google Play
Tacticool 5v5 PvP is the most famous version in the Tacticool 5v5 PvP series of publisher Panzerdog
Mod Version 1.48.0
  • Club Pass Etkinleştirildi
  • Sınırsız Para


İndir (90MB)

Silahlı savaşlar uzun zamandır en popüler oyunlardan biri olmuştur. Her türlü karmaşık taktikleri takip etme konusunda endişelenmenize gerek yok, sadece dövüş becerilerinizi göstermek istiyorsunuz. Bu oyunculara hizmet eden birçok oyun var, ancak sonunda bir şeyin önemli olduğunu anlıyorlar. Kazanmak istiyorsanız ön koşul, önceden belirlenmiş taktikleri takip etmektir. Tacticool- 5v5 Shooter APK , taktiksel bir nişancı oyunudur.

tacticool 5v5 shooter apk indir modkiwi com 1

Bu oyuna katılan oyuncular hala becerilerini ve yeteneklerini ifade ediyorlar. Ayrıca, takım arkadaşları da eşit derecede yetenekli olacak. Bu nedenle insanların birbirleriyle kavga etmemesi için uygun taktiklerin uygulanması vazgeçilmezdir. Daha fazla tutarlılık elde edenler kazanmak çok daha kolaydır. Ancak, taktiklerdeki sürpriz, yüksek hız ve eylemdeki cesaretin birleşimi, destansı savaşı yapmanın anahtarıdır.

tacticool 5v5 shooter apk indir modkiwi com 2

Bir araba kap, arkadaşlarını al ve düşmanlarını yen

Bir nişancı olduğu için, Tacticool-5v5 nişancının cephaneliği açıkçası son derece zengindir. 40’tan fazla farklı silah türü ve çeşitli özel efektler. Ve efektler ile oyun, oyunculara beş kişilik bir ekibin kullandığı silahlara dayalı varyasyonlar sunacak. Av tüfekleri, tabancalar, bıçaklar, el bombaları, RPG’ler ve mayınlar, kontrol edilmesi kolay ve uygun maliyetli oldukları için en popüler silahlardır.

tacticool 5v5 shooter apk indir modkiwi com 3

Ayrıca, hız gereksinimlerini sağlamak için Tacticool, oyuncuların saldırı taktiklerini koordine etmeleri için çeşitli araçlar da sunar. Bir sürpriz yaratmak, bir kamyon seçmek, düşman üssüne son derece hızlı hareket etmek ve avlarını yenmek istiyorsunuz. Araba bir silahla donatılmışsa, saldırma ve geri çekilme yeteneğiniz de çok daha güvenli olacaktır. Saldırgan bir kampanya için yararlı bir açılış aracı olmasının yanı sıra, başarısız olursak ve kaçmak zorunda kalırsak düşmanın peşinden gitmesini engeller.

tacticool 5v5 shooter apk indir modkiwi com 4

Bir nişancı oyunu olmasına rağmen, farklı istatistiklere ve elbette farklı görünüşlere sahip çeşitli Kahramanlar arasından seçim yapabilirsiniz. Yakışıklı erkekleri veya ateşli kızları seçebilirsiniz, ancak her birinin kendi becerileri vardır. İlk olarak, kahramanlarla nerede savaşmanız gerektiğini seçmekte özgür olmayacaksınız. Birçok maç kazanmadan önce ve sonra ve onları açmak ve yükseltmek için yeterli para kazanın.

Sürpriz, hız ve harekete geçme cesareti kazanmanın temel ilkeleridir.

Oyun, oyuncuya, uygulanan gerçek fizik kuralları ile yukarıdan aşağıya üçüncü bir görünüm verir. Arabanın hareket sesini duyacağız. Ayağın her adımında ve hatta mermilerin değiştirilmesi bile birçok insanı bilinçlendiren sinyaller yaratıyor. Rakibini öldürdüğünde çok kanın olacak.


İndir (90MB)

Artık indirmeye hazırsınız Tacticool 5v5 PvP ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPanzerdog

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir