T20 Cricket Champions
T20 Cricket Champions

T20 Cricket Champions 3D v1.8.412 MOD APK (Sınırsız Altın) indir 2022


T20 Cricket Champions 3D, seyircilerin coşkulu tezahüratlarıyla oyuncuları dünyanın en iyi beyzbol savaşına getiriyor. Sadece bu da değil, milyonlarca diğer oyuncuyla rekabet etme fırsatı avucunuzun içinde.

Android Android Spor
4 ( 717 puan )
Fiyat: $0
İsim T20 Cricket Champions
Yapımcı Zapak
Tür Spor
Boyut 72M
Versiyon 1.8.412
MOD Sınırsız Altın
Orjinal Google Play
T20 Cricket Champions is the most famous version in the T20 Cricket Champions series of publisher Zapak
Mod Version 1.8.412
Total installs 10,000,000+

Dünyanın en iyi liglerindeki en heyecanlı beyzbol oyununu arıyorsanız, daha fazla beklemeyin; hemen T20 Cricket Champions 3D’ye gelin. Bu dünyada, oyuncular her kesin atışta top kontrolünü deneyimleyecekler. Sadece bu değil, oyuncular yeteneklerine bağlı olarak farklı modlara ve turnuvalara katılabilirler. Canlı görüntülerin bulunduğu 3D grafik sistemi, burada milyonlarca oyuncuyu kendine çekiyor.

T20 Kriket Şampiyonları 3D

YENİ VERSİYONDA FAVORİ EKİP İÇİN DAHA FAZLA SEÇENEK

Şimdi size heyecan verici yeni bir mod ekleyen en son sürümü getiriyoruz. Bu mod Zapak Premier Ligi olarak bilinir. Bu tamamen yeni oyun modunda favori takımınız için daha fazla seçeneğe sahip olmak için yükseltildiniz. Bunların arasında Delhi Dragons, Chennai Cheetahs’tan Punjab Panthers, Kolkata Kites ve daha pek çok şey var. Kazanan olmanın yolu birçok farklı zorlukla seni bekliyor.

STRATEJİNİZE RAKİPLER KARAR VERİR

Oyuncu resmi savaşa girmeye hazırlanmak için ev sahibi takımını seçtikten sonra, bu aynı zamanda oyuncuların bu maçtaki doğrudan rakiplerinin kim olduğunu bildikleri zamandır. Diğer takıma bağlı olarak, bu hamleyi fethetmenize yardımcı olacak şanslı ve ilahi topu yükselterek daha mantıklı adımlara ve stratejilere sahip olursunuz.

T20 Kriket Şampiyonları 3D

KARAKTERİN VE STADYUMUN HER DETAYINI TANIMLAYAN 3D GRAFİKLER

Sadece bu da değil, T20 Cricket Champions 3D size benzersiz stadyumlar da getiriyor. 3D grafiklerle gerçek dünyadaki uluslararası bir turnuva bağlamına dalmış olursunuz. Burada görünen her şey, top sopalarına kazınmış görüntü, oyuncunun şapkası gibi küçük ayrıntılardan gerçekçi ve canlı bir şekilde simüle edilir. İyi oluşturulmuş gölge görüntüler veya hakemin ve seyircilerin coşkulu tezahüratlarla karakterleri bile oyuncunun gücüne çok katkıda bulunur.

Sadece bu değil, aynı zamanda meydan okumak için birçok farklı mahkeme seçeneğiniz var. Savaşa katılmadan önce, farklı ülkelerden farklı özellik ve şekillerde stadyumların küçük resimleri önünüzde görüntüleniyor ve seçim yapmanız isteniyor. Yuvarlak şekliyle bir Dubai stadyumu veya oval şekliyle Londra stadyumu olabilir ve hepsi tek dokunuşla kontrolünüz altında.

T20 Kriket Şampiyonları 3D

ÇEŞİTLİ OYUN MODLARI OYUNCULARA MÜCADELE

Burada durmayan T20 Cricket Champions 3D, farklı oyun modları arasından seçim yapmanıza da olanak tanır. Özellikle, kısa süre içinde katılmanız gereken maçların sayısını manuel olarak ayarlayabildiğiniz zaman, tamamen yeni Canlı Etkinlikler ücretsiz bir imparatorluk olarak kabul edilir. Kazanırsanız, fethetmeniz için birçok çekici ödül sizi bekliyor. Bununla birlikte, daha fazla deneyim kazanmanız ve oyunla tanışmaya başlamanız için son derece çekici bir beyzbol mücadelesi var.

Ayrıca Hızlı Eşleştirme de ilginç bir seçim olarak görülüyor. T20 Cricket Champions 3D’ye geldiğinizde turnuvayı sadece kısa bir süreliğine oynuyorsunuz; adından da anlaşılacağı gibi, burada her şey mümkün olduğunca çabuk sloganına göre yürütülür. Bir de turnuvaların varlığı var; burası madalya için birbirleriyle rekabet etmeye gelen en profesyonel oyuncuların cenneti olmayı hak ediyor.

T20 Kriket Şampiyonları 3D

  • Dünyanın en iyi beyzbol oyuncularının dünyası efsanevi liglerde toplanıyor.
  • Büyük bir seyircinin tezahüratları ile girmek için favori stadyumunuzu seçme yeteneği.
  • 3D grafikler seyircinin, hakemin ve göz alıcı oyuncunun görüntülerini ve hareketlerini canlı bir şekilde simüle eder.
  • Ünlü takımlardan oyuncu karakterleri koleksiyonu sizin tarafınızdan seçilecek ve yükseltilecektir.
  • Birçok ödül kazanmanıza yardımcı olacak zorluklar veya hızlı etkinliklerdeki modlarla birden fazla etkinlik.


İndir (72M)

Artık indirmeye hazırsınız T20 Cricket Champions ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanZapak

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir