System Monitor Cpu Ram Booster
System Monitor Cpu Ram Booster

System Monitor Cpu Ram Booster v9.1.0 APK indir (Tam Ücretli) 2022


Sistem Monitörü, araçların performansının yanı sıra kurulu işlevlerin çoğunun bilgilerini yönetme görevini yerine getirir. Zıt renkli iki renkli arayüz tasarımı, kullanıcıların görmesini ve güncellemesini kolaylaştırır. Yönetim alanında RAM, önemsiz

Android Android Araçlar
5 ( 138 puan )
Fiyat: $0
İsim System Monitor Cpu Ram Booster
Yapımcı System monitor tools lab - Cpu Ram Battery
Tür Araçlar
Boyut 7.4M
Versiyon 9.1.0
MOD ÜCRETLİ\Yamalı
Orjinal Google Play
System Monitor Cpu Ram Booster is the most famous version in the System Monitor Cpu Ram Booster series of publisher System monitor tools lab - Cpu Ram Battery
Mod Version 9.1.0
Total installs 10,000+

İndir (7.4M)

Sistem Monitörü, araçların performansının yanı sıra kurulu işlevlerin çoğunun bilgilerini yönetme görevini yerine getirir. Zıt renkli iki renkli arayüz tasarımı, kullanıcıların görmesini ve güncellemesini kolaylaştırır. Yönetim alanında RAM, önemsiz klasör, pil ve hatta farklı pencereler dahil olmak üzere çeşitli özellikler bulunur. Kullanıcıların artık cihazın erişim hızı hakkında çok fazla endişelenmesine gerek yok; hızlandıracağız ve sizin için daha spesifik listeleri güncelleyeceğiz!

Sistem Monitörü Cpu Ram Booster

MERKEZİ İŞLEMCİ GÖSTERGELERİ

Sistem Monitörü, merkezi işlemci hakkındaki tüm bilgileri bir özet tablosunda gösterecektir. Ekranda sayı veya eğri grafiği olarak görünürler. Analiz, cihaz göstergelerinin gerçek durumuna göre verilir; sunucuyla ilgili bir sorun olmadığından emin olmak için izlenecek konum burasıdır. Kullanıcılar, telefonu daha hızlı soğutmak için gereksiz öğeleri kaldırmalı ve kullanımı azaltmalıdır.

Sistem Monitörü Cpu Ram Booster

CİHAZ BİLGİLERİ İŞLEM TABLOSU

Ekranı birçok farklı diziye ayırın; uygulama, CPU bilgileri, cihaz ekranında görüntülenen bilgiler gibi her öğe için belirli bilgileri işleyen bir tablo oluşturur. Sistemik içerik için, onu özel olarak sıralarız ve bunun üzerine bazı ayarları değiştirebilirsiniz. Donanım ayrıca hangi içeriğin paylaşılması gerektiği konusunda da özetlenmiştir. İstediğiniz konuyu seçmek çok zor değil. Çeşitli temalar, kullanıcıların başvurması için daha fazla düzen sağlar.

Sistem Monitörü Cpu Ram Booster

BELLEK ATIKLARININ TEMİZLENMESİ

En iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için System Monitor, bir bellek içi gereksiz temizleme sistemi sunar. Burada uzun süredir açılmamış veya yüklenmiş ancak kullanılmayan araçlar olan dosyaları bulabilirsiniz. Ayrıca, cihazınıza giren ve çıkan kaynakları kontrol etmenize izin vermek için düzenli olarak bildirimler göndereceğiz. Önemsiz veya can sıkıcı klasörler için, bunları bellekten atarak hallederiz.

MÜHENDİS GELİŞTİRME

Güçlendirici geliştirmenin amacı, cihazın erişim süresini, kullanım performansını ve bellek genişletmeyi iyileştirmektir. Temizleme işlemi boyunca, diğer dosyalar için daha fazla yeriniz olur, bu nedenle belirli bir listenin görünümü gereklidir. Arayüzümüzde bunlara başvurabilirsiniz; ihtiyaçlarınıza göre sistem, güçlendiricinin desteğine ihtiyaç duyan öğelerin sayısını hesaplayacaktır. Oradan, özellikle Tek Dokunuşla Güçlendirme tuşu olmak üzere etkili öneriler de verilir.

Sistem Monitörü Cpu Ram Booster

PİLİNİZİ KORUYUN

Bir gün veya bir hafta içinde, cihazınızı ne kadar süre kullandığınız ve pilinizi ne kadar tükettiği Sistem Monitörü tarafından bir grafikte gösterilecektir. Sıcaklık seviyesi çok yükseldiğinde cihaza bir uyarı gönderilir. Kullanım için uygun çözümlere sahip olmak için pilin mevcut durumunu özetleyecek ve size bildireceklerdir. Sonuç olarak pilin ömrü uzar ve çok fazla kapasite tüketen hedefler ortadan kalkar. Birçok uygun mod verilmiştir ve uygulamak için aralarındaki kuvveti seçebileceksiniz.

Sistem Monitörü Cpu Ram Booster

ÖZEL PERFORMANS YÖNETİMİ MEKAN TASARIMI

Sistem Monitörü burada durmayacak ve sistem bu özel özellik istatistik tablosu için yeni girişleri güncellemeye devam edecek. Araç, cihaza ait tüm bilgileri yönetmenize ve gereksiz klasör sorunlarını ortadan kaldırmanıza yardımcı olur. Daha sorunsuz bir deneyim için CPU ve pil soğutma görevini gerçekleştirin. Cihazınızda size gönderilen en son uyarıları almak için sık sık tekrar kontrol edin. Keyfini çıkarın ve yorumunuzu bırakmayı unutmayın!

ANA ÖZELLİKLER

– Merkezi işlemcinin bilgilerini bir istatistik tablosu ve eğri tarafından gösterilen bir performans tablosu ile yönetin.
– Yönetilen her departman için ayrı bilgi öğeleri oluşturun.
– Bellekteki gereksiz ve kullanılmayan klasörleri kaldırarak atın.
– Kapasiteyi artırmak ve bilgi erişim alanını iyileştirmek için güçlendiriciler oluşturmak.
– Pili aşırı aktivitenin etkilerinden korur ve zamanında soğutma için ısı seviyesini sunar.


İndir (7.4M)

Artık indirmeye hazırsınız System Monitor Cpu Ram Booster ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSystem monitor tools lab - Cpu Ram Battery

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir