Symbolab
Symbolab

Symbolab – Math Solver v9.5.0 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Symbolab, matematik problemleriyle ilgili işlemler için kullanışlı bir araç takımı olacaktır. Akıllıca tasarlanmış bir sistemle, uygulama tüm farklı matematik türlerini ayrıntılı olarak destekleyebilecektir.

Android Android Eğitim
5 ( 306 puan )
Fiyat: $0
İsim Symbolab
Yapımcı Symbolab
Tür Eğitim
Boyut 18MB
Versiyon 9.5.0
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Symbolab is the most famous version in the Symbolab series of publisher Symbolab
Mod Version 9.5.0
Total installs 10,000,000+

İndir (18MB)

Symbolab, öğrenme problemlerinizi çözebilecek faydalı bir uygulama olacaktır. Cevabını bulamayacağınız karmaşık bir sorunla karşılaştığınızda kafanız karıştıysa, bu uygulama sizin için özel olarak tasarlanmış bir uygulama olacaktır. Uygulamaya gelince, sistemin akıllı özellikleri sayesinde tüm kullanıcılar matematik işlemleri için çok iyi bir şekilde desteklenecek.

Symbolab – Matematik çözücü

KİŞİSEL MATEMATİK ÖĞRETMENİ OLUN

Sık sık matematik problemleriyle uğraşmak zorunda kalan biriyseniz veya temelde öğrenciler zor problemlere takılıp kalmışlardır. Uzun zamandır sahte kelimeyi bulmak için bu kadar uğraşırken bu hiç hoş olmayacak. Ancak çözümü size en anlaşılır şekilde aktarabilecek iyi bir hoca bulursanız bu çok hızlı bir şekilde çözülebilir. Ve Symbolab, her bir kullanıcıya ayrı bir matematik öğretmeni verebilecek bir araç olacak.

TÜM MATEMATİKLERİ DESTEKLEYİN

Matematikte öğrencilerin karşılaşacağı en zor şeylerden biri çok farklı matematik türleridir. Matematik, cebir ve geometri olmak üzere iki ana bölüme ayrılacaktır. Yine de, her bölümde, Cebir, Ön Kalkülüs, Kalkülüs, Trigonometri, Fonksiyonlar, Matrisler, Vektörler, Geometri, İstatistik ve daha fazlasına kadar çözebilmek için yüksek bilgi gerektiren birçok matematik türü olacaktır. Hepsi bu uygulama tarafından son derece hızlı ve kolay bir şekilde desteklenecektir.

Symbolab – Matematik çözücü

BASİT GİRİŞ İŞLEMLERİYLE

Desteklenebilmesi için konunuzu uygulamaya alma konusunda hiç endişe duydunuz mu? Ancak tüm matematiksel sembolleri basitleştirmek için tasarlanmış perküsyon ile tüm kullanıcılar için cevap basit olacaktır. Girişte konunuzla eşleşmesi için perküsyon içindeki matematik sembollerini aramanız yeterlidir; sistem bunu kolayca anlayacaktır. Oradan sistem matematiksel analizine başlayacaktır.

SORUN TANIMA TARAMA ÖZELLİĞİ

Uzun sorunlarla karşılaşıyorsanız ve bunlara girmek son derece zorsa, tarama çözümü faydalı olacaktır. Bu durumda, uygulamanızı kullanan cihaz, sistemin çözülecek sorunu tarayabilmesi için bir kameraya ihtiyaç duyacaktır. Ve sinyalleri aldıktan sonra, uygulamanın sistemi, sorunu son derece hızlı bir şekilde tanımlayabilmek için yerleşik akıllı yeteneklerini kullanacaktır.

Symbolab – Matematik çözücü

ÇOK AYRINTILI VE ANLAŞILMASI KOLAY AÇIKLAMA

Diğer derslerden farklı olarak matematik, düşünmeyi gerektiren ve karmaşık bir problemi çözebilmek için adım adım gidilmesi gereken bir derstir. Bu nedenle, uygulama her zaman her sorun için ayrıntılı çözümler sunar. Her bir çözüme tek tek baktığınızda, yavaş yavaş sorunu ve sorunun verdiği gereksinimleri anlayacak ve artık çok da zor olmadığını anlayacaksınız. Sadece bu değil, aynı zamanda diğer benzer sorunları da kendi başınıza çözebilirsiniz çünkü bilgiye hakim oldunuz.

ÖĞRENCİLER TOPLULUĞU ÇOK BÜYÜK

Matematik öğrenmede çok farklı amaçlarla, siz ve diğer birçok öğrenci de Symbolab’ı kullanıyorsunuz. Uygulamanın getirdiği kullanışlı özelliklerle birlikte kullanıcı sayısının arttığı ve devasa bir sayıya ulaştığı görülüyor. Bu bir kurtarıcı gibidir, çünkü uzun bir problemi çözmek çok uzun sürdüğünde ve birçok bilinmeyen içerdiğinde kimse kendini baskı altında hissetmez.

Symbolab – Matematik çözücü

AKILLI ARAYÜZ TASARIMI

Arayüz, şüphesiz kullanıcıları doğrudan etkileyebilecek temel özelliklerden biri olacaktır. Birçok kişi, işlemler için iyi bir desteğe sahip güzel ve genel bir arayüze sahip bir uygulamayı sevecek ve başlatacaktır. Kullanıcılardan gelen kullanıcı gereksinimlerini anlayan geliştiriciler, ürünlerini optimal bir kullanıcı arayüzü tasarlamak için de çalışmışlardır. Ardından, sadece birkaç basit adımla matematik problemleri en hızlı şekilde anlatılacaktır.

ANA ÖZELLİKLER

  • Uygulama, kullanıcıların hızlı bir şekilde ayrıntılı matematik çözümleri almasına yardımcı olabilecek kullanışlı bir araç seti olacaktır.
  • Cebirden geometriye kadar birçok farklı matematik türü uygulama ile kolayca çözülecektir.
  • Kullanıcıların basit bir şekilde kullanabilmesi için giriş perküsyonundan tarama özelliğine kadar eksiksiz ve detaylı olarak eklenmiştir.
  • Kapsamlı bir kullanıcı topluluğu ile dünyadaki 200 milyona kadar kullanıcı matematik problemlerinizi çözmenize yardımcı olacaktır.
  • Kullanıcı arayüzü de işlemleri basit ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek için tasarlanmış ve iyileştirilmiştir.


İndir (18MB)

Artık indirmeye hazırsınız Symbolab ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir