Sygic Truck Navigation
Sygic Truck Navigation

Sygic Truck & RV Navigation v22.1.2 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022


Sygic GPS Truck & Caravan, yol tarifleri ve yolculuk için özel talimatlar için en iyi uygulamayı arayan kullanıcılar için uygundur. Yönlendirme, rota profili oluşturma ve çeşitli formatlarda yayınlanan talimatlar gibi çeşitli işlevlerle. Hepsi, y

Android Android Navigasyon
4 ( 162 puan )
Fiyat: $0
İsim Sygic Truck Navigation
Yapımcı Sygic
Tür Navigasyon
Boyut 34M
Versiyon 22.1.2
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Sygic Truck Navigation is the most famous version in the Sygic Truck Navigation series of publisher Sygic
Mod Version 22.1.2
Total installs 1,000,000+

İndir (34M)

Sygic GPS Truck & Caravan, yol tarifleri ve yolculuk için özel talimatlar için en iyi uygulamayı arayan kullanıcılar için uygundur. Yönlendirme, rota profili oluşturma ve çeşitli formatlarda yayınlanan talimatlar gibi çeşitli işlevlerle. Hepsi, yolculuğu daha iyi bir deneyim haline getirmesi garanti edilen profesyonel araçlardır. Sensörlü kameradan izleyin ve hız hatırlatıcılarını göz ardı etmeyin.

ÖZEL HARİTALAR SAĞLAR

Spesifik olarak kamyonları hedefleyen Sygic GPS Truck & Caravan, bunun için özel olarak bir yönlendirici oluşturur ve tutarlı kalitede 3D olarak görüntülenen haritaları destekler. Her yıl düzenli olarak yeni harita güncellemeleri yapılır ve dikkat çekici olan şey, onlar için ödeme yapmanız gerekmeyecek olmasıdır. Bellekte depolandığı için ağ bağlantısı olmadan da erişebildiğinizde inanılmaz derecede kullanışlıdır. İstediğiniz konuma giden tüm yollar görüntülenir.

Sygic Truck & RV Navigasyon Sygic Truck & RV Navigasyon

KENDİNİZİ YARATIN

DEĞERLENDİRMELER Uygun rotaları değerlendirmek için derecelendirmeleri ve ağırlıkları akıllıca ölçen Sygic GPS Truck & Caravan, yeni bir son durak işareti oluşturur ve her rotanın kendi rengi vardır. Restoran, dinlenme veya oyun gibi ideal duraklar hakkında özel öneriler. En yakın akaryakıt istasyonları da haritada daha belirgindir. Karavan, Karavan, Karavan, Karavan ve Otobüs için özel olarak tasarlanmış şemaları yapılandırmak da yardımcı olur.

MÜKEMMEL GEZİYİ PLANLAYIN

Mükemmel bir yolculuk için, kullanıcıların Sygic GPS Truck & Caravan hazırlıklarının güvenli olduğundan emin olmaları gerekir. Ücretsiz yolculuk rotası, tehlikeli veya navigasyon güçlüğü olan bölgelere girmekten kaçınma uyarısı. Önceden var olan seçenekler de daha iyi hazırlanmanıza yardımcı olur. Bu yolculukta ihtiyaç duyabileceğiniz birkaç durak seçin. Sesli talimatlar ve uyarılarla son derece kullanışlı. Tüm sistem, bazı modern hizmetler eklenerek yükseltilir. Her yere gidin çünkü yayılmış harita sistemini güncelledik!

Sygic Truck & RV Navigasyon Sygic Truck & RV Navigasyon Sygic Truck & RV Navigasyon

EĞLENCELİ BİR YOLCULUK YARATMAYA BAŞLAYIN

Sygic GPS Truck & Caravan, güvenilirliği ve güvenliği garanti ederek, seyahatiniz için en iyi hizmetleri sunarak onu her kullanıcı için değerli bir arkadaş haline getirir. Programı önceden bilmeniz ve özel düzenlemelere sahip olmanız, gereksiz risklerden kaçınmanız harika. Lütfen memnuniyetinize göre bir inceleme bırakın ve bir sonraki sürümü geliştirmek için buna ihtiyacımız var!


İndir (34M)

Artık indirmeye hazırsınız Sygic Truck Navigation ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSygic

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir