Sygic Travel Maps Offline
Sygic Travel Maps Offline

Sygic Travel Maps Offline & Trip Planner v5.15.3 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Seyahat meraklısıysanız, Sygic Travel Maps telefonunuzda olması gereken uygulamadır. Çeşitli olanaklara sahip potansiyel bir tur rehberi gibidir. Tek bir uygulama ile, istediğiniz seyahat noktalarına geldiğinde yapılacak en iyi şeyleri öğrenebilirsin

Android Android Seyahat
5 ( 853 puan )
Fiyat: $0
İsim Sygic Travel Maps Offline
Yapımcı Sygic
Tür Seyahat
Boyut 36M
Versiyon 5.15.3
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Sygic Travel Maps Offline is the most famous version in the Sygic Travel Maps Offline series of publisher Sygic
Mod Version 5.15.3
Total installs 1,000,000+

İndir (36M)

Seyahat meraklısıysanız, Sygic Travel Maps telefonunuzda olması gereken uygulamadır. Çeşitli olanaklara sahip potansiyel bir tur rehberi gibidir. Tek bir uygulama ile, istediğiniz seyahat noktalarına geldiğinde yapılacak en iyi şeyleri öğrenebilirsiniz. Hatta size bölgenin mevcut seyahat trendlerini yiyecek ve yapılacak şeylerle gösterecek. Uygulama, yapılacak belirli şeylerle bir gezi planladığınızda potansiyel bir rehber olacaktır.

Sygic Travel Maps Çevrimdışı ve Seyahat Planlayıcı Sygic Travel Maps Çevrimdışı ve Seyahat Planlayıcı

BELİRLİ BİR İŞLE BİR TUR TASARIM

Ne kadar meşgul olursanız olun, en sevdiğiniz seyahat noktalarına gitmek için zaman ayırdınız. Bu yüzden burada hayran olmak ve ünlü şeyleri yapmak için zaman kazanmanız gerekiyor. O zaman Sygic Travel Maps sizin için önereceğim pratik asistan olacak. Kullanıcılar tahmini uygulamalar için belirli zamanlar planlayabilir ve girebilir. Ya da sadece yapılacaklardan bahsedin ve uygulama sizin için planlamayı yapsın. Yolculuktan iş işleme süresine kadar geçen süreyi hesaplayacaktır.

TÜM HEDEFLERİN İLETİŞİMDE KALMASI İÇİN ÇEVRİMDIŞI HARİTA UYGULAMASI

Bu uygulama ile mevcut seyahat trendlerine uygun. Sygic Travel Maps tarafından desteklendiğinde seyahatiniz en uygun maliyetli olacaktır. Uygulama her zaman en iyi kullanıcı deneyimini sunar. Bunu desteklemek için bu uygulamaya sahip olduğunuzda bir tur rehberi kiralamanıza gerek yoktur. Bu uygulama, ağ bağlantısı olmasa bile haritaları desteklediğinden, kullanıcılar seyahat ederken dünyanın her köşesini bilebilir.

BİRÇOK KİŞİ TARAFINDAN SEÇİLMİŞ YÜZ MİLYONLARCA HEDEF

Akıllı bir gezgin olarak, gideceğiniz yere varmadan önce ne yapmanız gerektiğine karar vermelisiniz. Planlama – her yolculuk için gerekli çalışma. Bu uygulama size gitmek istediğiniz ünlü yerleri gösterecektir. Uygulamamızın size gösterebileceği yüz milyonlarca harika yer var. Önemli turistik mekanlar, konaklama, restoranlar ve küçük mekanlardan sizin için her şeye sahibiz.

Sygic Travel Maps Çevrimdışı ve Seyahat Planlayıcı Sygic Travel Maps Çevrimdışı ve Seyahat Planlayıcı

GEZMEK İSTEDİĞİNİZ TURİSTİK ALANLAR HAKKINDA DOĞRU BİLGİ

Kullanıcıların bu turistik bölgelerin kesin bilgilerini bilmelerini sağlamak. Sygic Travel Maps, insanlar tarafından bırakılan fotoğraflar ve güncellemelerle hedefleri düzenli olarak güncelleyecektir. Uygulamada güncellediğimiz tüm bilgiler, uzmanlardan veya Wikipedia’dan alınmıştır. Hedefin açılış saatinden, ziyaret edilecek yaştan veya bölgeye giriş maliyetinden. Kullanıcının seçim yapması için her bilgi parçasına bir resim eşlik edecektir.

TURİST ÇEKİMLERİ İÇİN DAHA KESKİN VİDEOLAR GÜNCELLEME

Diyelim ki kafanız karıştı ve seyahatiniz için ana varış noktasına karar vermediniz. Lütfen bu uygulamayı kullanın ve manzaraya en keskin şekilde bakın. Dünya çapında ünlü destinasyonlardan 500’den fazla özel video çekildi ve bu noktada size en iyi rolleri ve alanları gösteriyorlar. En iyi seçenek bir video ile gelecek, kolayca karar verebilirsiniz.

TURİST NAVİGASYON ÖZELLİĞİ KULLANIN

Sygic Travel Maps ile harika bir varış noktası seçtiğinizde, en iyi deneyimi yaşayacaksınız. Buna kesinlikle inanıyorum. Bu uygulama ile kullanıcılar, hedef hakkında kesin yol tarifleri alabilirler. Bölgenizin mesafesinden en yakın yere kadar özel talimatlar da olacaktır. Her alana, kullanıcıların geziyi kendileri deneyimlemeleri için küçük bir navigasyon haritası eşlik ediyor.

Sygic Travel Maps Çevrimdışı ve Seyahat Planlayıcı Sygic Travel Maps Çevrimdışı ve Seyahat Planlayıcı

ANA ÖZELLİKLER

  • Hedefler arasındaki seyahat süresinden işler için en iyi mesafeye kadar bir seyahat için gereken görevlerle mükemmel turu tasarlayın.
  • Tur rehberine gerek yoktur; Uygulama, wifi olmadan bile haritaları desteklediğinden, dünyanın her yerindeki destinasyonların her köşesini bilebilirsiniz.
  • Müzeler, konaklama yerleri, bölgedeki ünlü restoranlar gibi yerlerden sizin için yüz milyonlarca ünlü destinasyonumuz var… hepsi kapalı.
  • Uygulamamız, açılış saatlerinden veya maliyetlerinden istediğiniz turistik yerler hakkında doğru bilgileri yayınlayacaktır; tüm bilgiler ünlü uzmanlardan alınmıştır.
  • Bu uygulama, görüntülere ek olarak, bölgelere en belirgin şekilde atıfta bulunarak ünlü turistik yerler hakkında 500’den fazla özel video da yükler.


İndir (36M)

Artık indirmeye hazırsınız Sygic Travel Maps Offline ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSygic

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir