Sygic GPS Navigation
Sygic GPS Navigation

Sygic GPS v20.8.2 APK (Premium) indir 2022


Sygic GPS Navigasyon ve Çevrimdışı Haritalar üzerinden geçmeniz gereken yollarda ustalaşın . Bugüne kadar 200 milyondan fazla kullanıcısı olan bu uygulama, dünya çapında en doğru ve modern navigasyon destek uygulaması olarak kabul ediliyor. Sürekli g

Android Android Navigasyon
5 ( 97 puan )
Fiyat: $0
İsim Sygic GPS Navigation
Yapımcı Sygic.
Tür Navigasyon
Boyut 60MB
Versiyon 20.8.2
MOD Premium
Orjinal Google Play
Sygic GPS Navigation is the most famous version in the Sygic GPS Navigation series of publisher Sygic.
Mod Version 20.8.2

Sygic GPS Navigasyon ve Çevrimdışı Haritalar üzerinden geçmeniz gereken yollarda ustalaşın . Bugüne kadar 200 milyondan fazla kullanıcısı olan bu uygulama, dünya çapında en doğru ve modern navigasyon destek uygulaması olarak kabul ediliyor. Sürekli güncellenen bir harita sistemi, sezgisel 3D görüntüler. Basit bir tasarım arayüzü ile Sygic, yolculuğunuzu her zamankinden daha kolay hale getirecek.

sygic apk indir modkiwi com 1 sygic apk indir modkiwi com 2

ANDROID AUTO FOUNDATION GÜNCELLEMESİ

Sygic GPS APK ve Çevrimdışı Haritalar’ın takipçileri için harika bir haber, Android Auto platformunun uygulamaya bağlanmış olmasıdır. Bu, otomobil müşterilerine birçok fayda sağlayacaktır. Telefonda görüntülenen uygulama, doğrudan aracınızın ekranına bağlanacaktır; dokunuşlarını, vites kolunu veya arabadaki topuzunu ayarlayabilirsiniz. Bu, sürüşünüzü daha kolay ve daha güvenli hale getirir. Harita sistemi de daha fazla doğruluk sağlamak için güncellendi.

UYGUN ÇEVRİMDIŞI MOD

Telefonunuzdaki varsayılan navigasyon uygulamalarından farklı olarak bu, çevrimdışı olarak kullanmanıza izin veren bir uygulamadır. Bu uygulamayı gerçekten farklı kılan da bu. Özellikle dağlık bölgelerde yolda seyahat ederken internet bağlantısının kesilmesi yaygın bir durumdur. Bu noktada online navigasyon uygulamaları işe yaramaz hale gelecektir. Bu nedenle, akıllı odaklı uygulamalar için çevrimdışı destek önemlidir.

sygic apk indir modkiwi com 3 sygic apk indir modkiwi com 4

DOĞRU HARİTA, KULLANIMI KOLAY

Bu uygulamada dünyanın tüm ülkelerinin haritaları düzenli olarak güncellenmektedir. Basit tasarlanmış bir arayüz, rotaları simüle eden gerçekçi 3D görüntüler ile Sygic GPS Navigasyon ve Çevrimdışı Haritalar, tüm müşterilerin kullanımına uygundur. Farklı ulaşım araçlarından birini seçin; uygulama size en iyi rotayı verecektir. Önemli noktalar veya ünlü servis yerleri de rotanızda görüntülenecektir.

Sesli GPS navigasyonu, sürüşünüz sırasında güçlü bir destek aracıdır. Rotayı seçmeniz gerekiyor ve uygulama size tahmini varış zamanını bildirecek. Yönü, yol adını ve sizin için belirli mesafeleri net bir şekilde okuyacaktır. Aynı zamanda, rotanızda, uygulama dünyadaki tüm kullanıcıları birbirine bağlayarak trafik sıkışıklıklarının yerleri hakkında bilgi verecektir. En son sürümde GPS, Android Auto platformuyla senkronize edilmiştir.

sygic apk indir modkiwi com 5 sygic apk indir modkiwi com 6

GARANTİ MAKSİMUM GÜVENLİK

Sygic GPS Navigasyon ve Çevrimdışı Haritalar için müşteri güvenliği her zaman birinci önceliktir. Uygulama yönlendirmeye ek olarak, hareket ettiğiniz şeritte ve yaklaşan şeritlerde kullanılan maksimum hızın hatırlatıcılarını da görüntüler. Ayrıca uygulama doğru şeritte hareket etmenize de yardımcı olacaktır. Dashcam modu, yolda sorun yaşarsanız yolculuğu kaydetmenize ve videoyu kaydetmenize yardımcı olur. Ancak Avusturya, Belçika, Lüksemburg, İsviçre, Slovakya ve İspanya’da Dashcam’dan video paylaşmanın yasak olduğunu unutmayın.

MÜŞTERİLER İÇİN PARA TASARRUFU

Uygulamanın çevrimdışı modu, müşterilerin uzun yolculuklar sırasında birçok pil ve mobil veri tasarrufu yapmasına yardımcı olacak. Yol boyunca, uygulama size sürekli olarak hız hatırlatıcıları gösterecek ve bu da kasıtsız hız yapmak için para cezalarından kaçınmanıza yardımcı olacak. En yakın park yeri ve en ucuz yakıt ikmali yerleri için öneriler de müşterilerin yolculuklarında çok para biriktirmesine yardımcı olur.


İndir (60MB)

Artık indirmeye hazırsınız Sygic GPS Navigation ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir