Sygic GPS Navigation & Maps
Sygic GPS Navigation & Maps

Sygic GPS Navigation v21.0.0 APK + MOD (Pro Kilitsiz) indir 2022


Sygic GPS Navigation & Maps, dünyadaki belirli yollar ile doğru bir rota navigasyon uygulamasıdır. 3D haritalarla yolu gözlemleyin ve sesli navigasyon dinleme, park etme ya da gaz yakıtı ücreti hakkında bildirim alma gibi birçok avantajdan yararl

Android Android Navigasyon
5 ( 684 puan )
Fiyat: $0
İsim Sygic GPS Navigation & Maps
Yapımcı Sygic
Tür Navigasyon
Boyut 71MB
Versiyon 21.0.0
MOD Pro Kilitsiz
Orjinal Google Play
Sygic GPS Navigation & Maps is the most famous version in the Sygic GPS Navigation & Maps series of publisher Sygic
Mod Version 21.0.0
Total installs 50,000,000+

İndir (71MB)

Bu yolda size rehberlik edecek bir asistan mı arıyorsunuz? En iyi ihtimalle, Sygic GPS Navigasyon ve Haritalar sizin için önerdiğim seçim olacaktır. Bu, bugün birçok kişi tarafından seçilen ve güvenilen en modern haritalama yazılımı olarak kabul edilir. Kullanıcılar, akıllı uygulamadan yönlendirmeli navigasyon gibi bu uygulamadan birçok benzersiz avantaj elde edecek. Bu uygulama, kullanımı basit olan herkese uyacak şekilde yapılmıştır. Ayrıca net bir 3D harita ile yolu yakından izleyebilirsiniz.

Sygic GPS Navigasyon ve Haritalar Sygic GPS Navigasyon ve Haritalar

ŞİMDİ AĞ BAĞLANTISI OLMADAN KULLANIN

Sygic GPS Navigation & Maps’in getirdiği en gelişmiş navigasyon uygulamalarını kimse görmezden gelemez. Bu uygulamayı çevrimiçi olarak ve hatta bir ağ bağlantısı olmadan da kullanabilirsiniz ve kullanıcılar ilk kez gitseler bile dünyadaki tüm yolları bilebilirler. Bu uygulama, küresel olarak tüm ülkeler için haritaları güncelleyecek ve herkes için kesin ve net talimatlar sağlayacaktır.

SESLİ YOL TARİFİ

Dünyanın dört bir yanındaki farklı ülke bölgelerinde büyükten küçüğe rotalar içeren birçok haritayı sürekli olarak güncelleyeceğiz. Farklı araçlar, yürüyüş, motosiklet veya diğer çok tekerlekli araçları kullanırken kullanabilirsiniz. Kullanıcının yürürken navigasyon haritası yönergelerini görmesine ve takip etmesine izin verilir. Kullanıcılara trafikte daha güvenli bir ortam sağlamak için sesli navigasyon özelliğini güncelledik. Haritadaki yönlendirmeler tamamen doğrudur ve ayrıca bu uygulama farklı ülkelerdeki sokak isimlerini doğru bir şekilde okuyabilir.

Sygic GPS Navigasyon ve Haritalar Sygic GPS Navigasyon ve Haritalar

EN SEYAHAT YARDIMI

Uygulamamız sayısız benzersiz yardımcı programa sahiptir ve seyahat ederken herkesin sahip olması gereken bir yazılım olarak kabul edilmektedir. Sygic GPS Navigation & Maps, yanınızda bir tur rehberiniz yoksa sizin için en iyi seyahat rehberi asistanı olarak kabul edilir. Bu uygulama size bölgenizdeki turistik yerleri gösterecektir. Dünya çapında herhangi bir ülkeyi bile seçebilirsiniz ve uygulama bir sonraki varış noktanız için önerilerde bulunacaktır.

UYARI TRAFİK SIKIŞIKLARI

Sygic GPS Navigasyon ve Haritalar uygulaması dünya çapında çok fazla kullanıcıya sahip; 500 milyondan fazla insan bu uygulamayı seçiyor. Bu uygulamanın dünyasında çok sayıda kullanıcı sayesinde karşılığında bir çok fayda elde edebileceğiniz biliniyor. Bunlardan biri de insanlardan trafik sıkışıklığı uyarısı alıyor. Dünyanın herhangi bir yerinde hangi yolların tıkalı olduğunu görebilirsiniz ve son seçenek, çıkarken o yollardan kaçınmaktır.

ANDROID AUTO İLE BAĞLANIN

Dünyada çok sayıda kullanıcı ile birçok insan birçok farklı araç kullanır. Böylece hiçbir şey için endişelenmeden güvenli bir yolculuk geçirmenize yardımcı oluyoruz. Bu uygulamayı arabanıza bağlayabilir ve ardından sürüşe konsantre olabilirsiniz. Bu uygulama sesli yönlendirme rolünü üstlenecek veya aracın dokunmatik ekranında doğru bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.

Sygic GPS Navigasyon ve Haritalar Sygic GPS Navigasyon ve Haritalar

YOLCULUKTA ÖZEL PROMOSYONLAR

Bu uygulama yol tarifi vermenin ötesinde, yoldayken size makul miktarda para tasarrufu sağlar. Kaldırım kenarına park etmenin maliyetini bilmiyorsanız, Sygic GPS Navigasyon ve Haritalar size rehberlik eder. Kullanıcılar, en yakın park yeri önerilerini karşılık gelen fiyatlarla görebilir ve ardından ihtiyaçlarınıza uygun park yerini seçebilirsiniz. Hareket halindeyken doğru yakıt fiyatı uyarıları alabilir ve araç yakıtı için bile en düşük fiyata deponuzu doldurabilirsiniz.

ANA ÖZELLİKLER

– Çevrimiçi olarak bağlanır ve dünya çapında birçok haritayla çevrimdışı olarak kullanılabilir.
– Yoldaki yolların isimlerini okuma özelliği ile birleştirilmiş sesli yol tarifi.
– Seyahat ederken size kalabalık alanları gösterme konusunda kaçıramayacağınız bir numaralı seyahat asistanı.
– Trafik kazaları veya trafik sıkışıklıkları gibi hareket halindeyken bilgiler için uyarılar alın.
– Araba yakıtının maliyeti veya otoparkların kalitesi hakkında veri toplayın…


İndir (71MB)

Artık indirmeye hazırsınız Sygic GPS Navigation & Maps ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSygic

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir