Sword Play
Sword Play

Sword Play! Ninja Slice Runner v7.2 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Sword Play, oyuncuların güzel bir 3B yolda diğer düşmanlarla savaşmak için farklı kılıç türlerini kullanmalarına olanak tanır. Karşınıza çıkanların her zaman hareket etmek ve silah kullanmak için özel formülleri vardır. Onlarla yüzleşme dönemi, bazen

Android Android Aksiyon
5 ( 475 puan )
Fiyat: $0
İsim Sword Play
Yapımcı CASUAL AZUR GAMES
Tür Aksiyon
Boyut 66M
Versiyon 6.6.3
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Sword Play is the most famous version in the Sword Play series of publisher CASUAL AZUR GAMES
Mod Version 6.6.3
Total installs 10,000,000+

İndir (66M)

Sword Play, oyuncuların güzel bir 3B yolda diğer düşmanlarla savaşmak için farklı kılıç türlerini kullanmalarına olanak tanır. Karşınıza çıkanların her zaman hareket etmek ve silah kullanmak için özel formülleri vardır. Onlarla yüzleşme dönemi, bazen bombalar, oklar gibi ani meydan okumalar size doğrudan saplanacak. İşte o zaman yetenek ortaya çıkar; Bir kılıç ustası için öngörülen beceriler doğrudan oyunda uygulanacaktır.

Kılıç Oyunu! Ninja Dilim Koşucusu Kılıç Oyunu! Ninja Dilim Koşucusu

Tehlikeli düşmanlarla yüzleşmek zorunda kalacaksın

Sword Play oyuncuları, kendilerine meydan okuma yolculuğunda düşmanlarla zorlu görevlerle yüzleşmek zorunda kalacaklar. Tehlikeli shinobi stick insanlarıyla beklenmedik karşılaşmalar yaşayacaksınız ve en güçlü saldırıları elde etmek için sinerjilerini yoğunlaştıracaklar. Sonsuz mühimmatlı silahlarla donatılacaklar; onları kesemediğinizde, ilkel ve basit bir kılıçla karşı karşıya kalmakta hala birçok zorluk yaşayacaksınız.

Daha özel maçlar için, oyuncuların güçlü patronlarla karşılaşma riski mükemmeldir. Olağanüstü çatışmalar sizi temkinli yapar. Konu silahlar olduğunda patronlar en iyi becerilere sahiptir ve kılıç saldırılarından kaçınabilir. Sizinle başa çıkmak için daha gelişmiş silahları desteklemek veya oluşturmak için birçok küçük orduyu kullandıklarında seviye daha zor olacaktır. Gereksinim, daha önemli hasara sahip daha güçlü bir kılıçtır.

Gücünüzü eşleştiren bir kılıç seçin

Sword Play, oyuncuların silah talebini karşılamak için doğrudan geniş bir kılıç koleksiyonu yarattı. Her şekil ve renkte birçok kılıç raflarda sergileniyor ve oyuncular için yeni kılıçlarla ilgili yeni seçenekler yayınlandı. Sahip olma ve kazanma süreci de oldukça basittir; sadece onları mağazadan satın almak için yeterli para ödemeniz gerekiyor. Sonraki kullanımlar ücretsiz kullanım ile kredilendirilecektir. Sadece parmağınızı kullanın ve rakibinizin hareketi yönünde ileri geri kaydırın; kılıcını hareket ettirebilirsin.

Sistem, sahip olduğunuz özel kılıçları güçlendirmek için olağanüstü dönüşümler gerçekleştirmenize olanak tanır. Oyuncu, kılıcın savaş istatistiklerini yükseltmek için jeton turları gerçekleştirir. Bu adımdan daha fazlasını elde edersiniz. Maç bittiğinde veya seviye atladığınızda verilen ödüller, kılıç veya oyuncu maksimum seviyeye ulaştığında çarpılacaktır.

Savunmayı diğer silahlarla güçlendirin

Profesyonel ninja olarak oyuncular Sword Play tarafından düzenlenen savaşta ninja tarzı saldırılar gerçekleştirebilecekler. Bu beceriler, bu kampanyaya dahil olan herkes için temel derslerdir. Yaklaşan savaşlar, yeni silah ve teknik kombinasyonlarını kırmalı ve uygulamalıdır. Ayrıca bomba veya ok gibi önemli hasara sahip ağır silahlar da kullanılabilir. Gerektiğinde bunları maçınıza uygulayın.

Yüzleşme sadece çöp adam ve ninjanın iki gücü değil, aynı zamanda masalardaki gücü sıralamak için bir rekabet. Yalnızca silahların seviyeleri ve güç istatistikleri yükseltildiğinde, karakter gerçekten bir kılıç ustası olacak. Güçlü kılıçlar, yaklaşan heyecan verici turnuva serisinde sıçrama yapmanıza yardımcı olacak mı? Tarzınızı değiştirin ve yeni şeyler deneyerek daha cesur olun; sistem sizi yönlendirecektir.

Kılıç Oyunu! Ninja Dilim Koşucusu Kılıç Oyunu! Ninja Dilim Koşucusu

SİSTEMDEN ÖZEL ZORLUKLARI ALIN

Sword Play, oyuncuların kılıç becerilerini sergilemelerine olanak tanıyan daha taze, daha yaratıcı bir alan sunar. En güçlü düşmanlarla karşı karşıya kalırken bazı yeteneklerle karşılaşacaksınız ama endişelenmeyin ve sistem size bazı ilginç ipuçları verecek. Yüzleşmeyi kolaylaştırmak için kılıç dışındaki araçlar desteklenecektir. Maç bittikten sonra birçok değerli ödül verilir ve patronla savaşta daha fazlasını elde edersiniz.

ANA ÖZELLİKLER

  • Uzun yollarda koşarken gerçekçi ve heyecan verici bir his veren basit 3D grafik tekniği. Kader karşılaşmaları bu aynı alanda gerçekleşecek.
  • Çöp Adam’ı yok etme, birçok yönden düşmanlarla savaşma ve diğer güçlerin saldırılarını engelleme kampanyasındaki görevleri tamamlayarak benzersiz ödüller kazanın.
  • Bir kılıç alacaksınız ve onları kontrol etmek için en basit adımları atacaksınız; patronlar dahil en tehlikeli düşmanlar bu açık alanda toplanır.
  • Güçlü kılıç koleksiyonu daha fazla stil başlatacak; yükseltme boyunca ilerledikçe seviyeleri ve hasar seviyeleri de değişir.
  • Savunma için birden fazla kılıç kullanın, diğer silahlarla savunmanızı güçlendirin ve düşmanlarınıza daha fazla sürpriz vuruş yapın.


İndir (66M)

Artık indirmeye hazırsınız Sword Play ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCASUAL AZUR GAMES

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir