Sword Art Online Alicization Rising Steel
Sword Art Online Alicization Rising Steel

Sword Art Online (SAO) APK v2.0.1 (Sınırsız Elmas) indir 2022


Dünyaca ünlü Anime Sword Art Online - SAO'nun büyük bir hayranı mısınız? Bir gün bu Anime'nin kendinizi en sevdiğiniz karakterlere kaptırmak için bir oyuna uyarlanmasını mı bekliyorsunuz? O gün bugün, Sword Art Online (SAO): Alicization Rising Steel,

Android Android Oyun
5 ( 515 puan )
Fiyat: $0
İsim Sword Art Online Alicization Rising Steel
Yapımcı BANDAI NAMCO Entertainment Inc.
Tür Oyun
Boyut 820MB
Versiyon 2.0.1
MOD Sınırsız Elmas
Orjinal Google Play
Sword Art Online Alicization Rising Steel is the most famous version in the Sword Art Online Alicization Rising Steel series of publisher BANDAI NAMCO Entertainment Inc.
Mod Version 2.0.1

İndir (820MB)

Dünyaca ünlü Anime Sword Art Online – SAO’nun büyük bir hayranı mısınız? Bir gün bu Anime’nin kendinizi en sevdiğiniz karakterlere kaptırmak için bir oyuna uyarlanmasını mı bekliyorsunuz? O gün bugün, Sword Art Online (SAO): Alicization Rising Steel, Bandai Namco Entertainment tarafından piyasaya sürüldü. Bu, dünyanın dört bir yanındaki hayranları memnun etmeyi vaat eden mobil bir platformda bir RPG oyunu olacak. Bandai Namco Entertainment, dünya çapında son derece popüler bir yayıncıdır. Dünya oyun köyünün ikonik lansmanını “Pac Man” başlattı. Ayrıca Ace Combat 7: Unknown Skies, Dragon Ball FighterZ gibi daha birçok ünlü oyun var… Hepsi dünya çapında ünlü oyunlar ve çok sayıda oyuncu destekçisi alıyor. Oyun, SAO’nun en son Sword Art Online: Alicization adlı ünlü filminden esinlenmiştir.

İYİ HİKAYE

Sword Art Online’dan ilham alan oyun: Alicization, Kirito “Project Alicization” adlı bir projede yer alacak. Bu projeye katılırken teknik bir hata oluştu ve oyundan çıkış yapamadı. Oyunda uyandığında gerçek hayattaki tüm anıları gitmişti, geriye kalan tek şey zihninde kalan parçalanmış anıların parçalarıydı. Zarif arkadaşları Alice ve Eugeo ile birlikteyken uyandı. Ama sonra bir gün 3’ü dağdaki bir mağaraya gitmeye karar verdi. Sonuç olarak, yoldan çıktılar ve savaşan Dürüstlük Şövalyelerine rastladılar. Alice, tabuyu ihlal eden çizgiyi tökezledi. Ertesi gün Alice tutuklandı ve idam edildi. Kirito ve Eugeo arkadaşlarını kaybetmiş gibiydiler. Ancak yıllar sonra akademiye devam ederken eski arkadaşları Alice’e rastlarlar. Artık Alice kim olduğunu hatırlayamadığı için, Alice adında bir İntegral Şövalyesi olmuştu. Peki Kirito ve Eugeo, arkadaşlarını uyandırmak ve bu dünyanın gizemini çözmek için ne yapmak zorunda kalacaktı? Hemen öğrenmek için Sword Art Online Alicization Rising Steel APK’ya gelin.

OYNANIŞ

Bu, devasa oyun pazarı için üretilmiş tipik bir RPG oyunudur. Oyuncular, oyunda dünyayı keşfetmek için Kirito veya Asuna gibi en sevdikleri karakterleri oynayacaklar. Oyuncular, karakterleri istedikleri gibi hareket ettirebilir veya karakterin çalışması için otomatik modun çalışmasına izin verebilir. Beceriler, oyuncu ekranın altında gösterilen becerileri seçtiğinde kullanılır. Her beceri kullanımı belirli bir MP’ye mal olacak. Savaş sistemi dönüşümlüdür, bu nedenle oyuncuların becerilerin kullanımı konusunda makul kararlar vermesi gerekir.

GRAFİK

Live 2D olarak da bilinen 2.5D tarzında üretilmiştir. Oyundaki sahne animeden esinlenilmiştir, bu yüzden sahne biraz benzer olacaktır. Gökdelenler, rengarenk çiçek bahçeleri ve çevreleyen kule binaları ile eski ormanlar uzundur.

ETKİLER VE SESLER

Karakter tarafından kullanıldığında oyunun beceri efektleri, son derece harika ve keskin. Oyuncular oyun oynamaktan ziyade bir film izlemek gibi hissedecekler. Karakterin sesini ve becerilerini kullanma sesi tamamen Anime’den alınmıştır, bu yüzden oyundaki ses çok canlı ve doğrudur.

SAO hayranıysanız, oyunu hemen indirmemeniz için hiçbir neden yok. Bu ünlü diziyi bilmiyorsanız, yine de harika efekt grafikleri ve benzersiz oynanışı nedeniyle “Sword Art Online Alicization Rising Steel APK hemen indirmelisiniz. Ayrıca, oyun tüm dünyadaki oyuncuların çoğu için çalışıyor.


İndir (820MB)

Artık indirmeye hazırsınız Sword Art Online Alicization Rising Steel ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir