Swift Minimal For Samsung
Swift Minimal For Samsung

Swift Minimal for Samsung v320 APK (Yamalı) indir 2022


Swift Minimal for Samsung – Substratum Theme, telefonunuzu kullanmayı hiç olmadığı kadar keyifli hale getirecek. Şu anda üretici Samsung'dan bir telefon mu kullanıyorsunuz, ancak telefonun birincil arayüzünden sıkıldınız mı? Bu, halihazırda yerleşik

Android Android Araçlar
5 ( 257 puan )
Fiyat: $0
İsim Swift Minimal for Samsung
Yapımcı Nishith Khanna
Tür Araçlar
Boyut 3M
Versiyon 320
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
Swift Minimal for Samsung is the most famous version in the Swift Minimal for Samsung series of publisher Nishith Khanna
Mod Version 320
Total installs 10,000

İndir (3M)

Swift Minimal for Samsung – Substratum Theme, telefonunuzu kullanmayı hiç olmadığı kadar keyifli hale getirecek. Şu anda üretici Samsung’dan bir telefon mu kullanıyorsunuz, ancak telefonun birincil arayüzünden sıkıldınız mı? Bu, halihazırda yerleşik heyecan verici özelliklere sahip telefonunuz için kurtarıcı bir uygulama olacaktır. Uygulamaya geldiğinizde telefon savaşınızın tamamen değişeceğini hissedeceksiniz.

Samsung için Swift Minimal – Substratum Teması Samsung için Swift Minimal – Substratum Teması

BENZERSİZ ARAYÜZ EDİTÖRÜ

Telefonunuzu daha keyifli hale getirmenin yollarından biri de kesinlikle ana arayüzü değiştirmek olacaktır. Telefonunuzu açtığınızda, ana ekrana döndüğünüzde hatta özellikleri kullandığınızda da telefonun arayüzü ile karşılaşacaksınız. Bu nedenle, tamamen yeni bir arayüz, telefonunuzla olan sıkıntınızı hızla iyileştirecektir.

Swift Minimal for Samsung ile kullanıcılar, sizin için yaklaşık 200 farklı katman içeren Substratum Theme içeren bir uygulamaya sahip olacaklar. Ve bu bindirmelerin her biri için kullanıcılar koyu veya siyah bir seçenek arasında seçim yapabilecekler. Bu uygulama ile benzersiz olan şey, uygulamanın üretici Samsung’un çoğu telefon cihazını en iyi şekilde desteklemesi olacaktır. Birçok farklı uygulamada, bu arabirimi kullanmanıza izin vermek için entegre uygulama renk katmanları bulunur.

Samsung için Swift Minimal – Substratum Teması Samsung için Swift Minimal – Substratum Teması Samsung için Swift Minimal – Substratum Teması

ANINDA KULLANIM İÇİN KURULUM

Bu uygulamanın telefonunuza getirebileceği özelliklerden ve kullanıcı deneyiminden memnunsanız, yapmanız gereken tek şey yüklemek. Öncelikle, uygulamayla birlikte kullanıldığında cihazınızın karşılayabileceği koşulları sağlamanız gerekir. Cihazınız uygulamayı destekleyebiliyorsa, uygulamayı hızlı bir şekilde yükleyin ve hemen erişin.

Uygulamayı açar açmaz içindeki temaları görebilecek ve kullanabileceksiniz. İçerideki temaya erişin ve kullanmak istediğiniz duvar kağıdını sağ üstte bulunan menü çubuğunda seçin. Bununla birlikte temayı seçmek istediğiniz diğer fonksiyonlar da size basit bir şekilde seçebilmeniz için sunulacaktır. Şimdi uygulamanın çalışması için biraz bekleyin ve cihazı yeniden başlatın, ardından yeni bir arayüze sahip olacaksınız.

Bir telefon cihazının arayüzünü özelleştirebilmek, çoğu kullanıcı için, özellikle de Samsung telefonları kullananlar için oldukça sorunludur. Kullanıcıların ihtiyaçlarını anlayan uygulama üreticisi, karşılaştığınız sorunları çözmenize yardımcı olmak için Samsung için Swift Minimal’i yayınladı. Uygulama ile sadece birkaç basit, kullanımı kolay işlemle telefonunuzun görünümünü değiştirebileceksiniz.


İndir (3M)

Artık indirmeye hazırsınız Swift Minimal for Samsung ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanNishith Khanna

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir