Swift Black Substratum Theme
Swift Black Substratum Theme

Swift Black Substratum Theme v320 APK (Yamalı) indir 2022

Swift Black Substratum Theme +Oreo & Samsung teması, masaüstü OLED resminizde çok güzel görünmesini sağlayan simsiyah bir duvar kağıdıyla birleştirilmiş 200'den fazla ustalıkla el yapımı kaplamaya sahip yeni ve modern bir uygulamadır. Ayrıca, kul

Android Android Araçlar
4 ( 170 puan )
Fiyat: $0
İsim Swift Black Substratum Theme
Yapımcı Nishith Khanna
Tür Araçlar
Boyut 3M
Versiyon 320
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
Swift Black Substratum Theme is the most famous version in the Swift Black Substratum Theme series of publisher Nishith Khanna
Mod Version 320
Total installs 100,000

Swift Black Substratum Theme +Oreo & Samsung teması, masaüstü OLED resminizde çok güzel görünmesini sağlayan simsiyah bir duvar kağıdıyla birleştirilmiş 200’den fazla ustalıkla el yapımı kaplamaya sahip yeni ve modern bir uygulamadır. Ayrıca, kullanıcıların önemli miktarda pil tasarrufu yapmasına da yardımcı olur. Ayrıca, yalnızca Android 10, Pie, Oreo ve Nougat OMS’ye sahip cihazları destekler. İndirmeyi denemekten ve eğlenceli bir şekilde deneyimlemekten çekinmeyin.

Swift Black Substratum Theme +Oreo ve Samsung teması Swift Black Substratum Theme +Oreo ve Samsung teması

SUBSTRATUM TEMA ARAÇLARI UYGULAMASINI İNDİRİN

Bu yeni ve benzersiz uygulama, kullanıcılara tema motoru uygulamasını en kolay ve en hızlı şekilde indirme hakkı verir. Küçücük bir hareketle dileğinizi yaptınız ve gerçekleştirdiniz. İndirdikten sonra, Substratum içindeki temayı son derece basit ve kullanışlı bulacaksınız. Okuma materyallerinin yanı sıra beğendiğiniz önemli içerikleri indirme hakkına sahipsiniz.

SUBSTRATUM UYGULAMASINDA TEMASI AÇIN

Bu uygulama, tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olacak birçok benzersiz ve akıllı işlev sağlayacaktır. Dikkat çekici olan şey, bu uygulamanın içindeki konuları özgürce ve özgürce açabilir, ayarlayabilir ve düzenleyebilir, klasörlerinizi istediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz. Menüden sisteminizi seçin ve herhangi bir tema yapmak istiyorsanız bilgi ve ayarları girin.

Swift Black Substratum Theme +Oreo ve Samsung teması Swift Black Substratum Theme +Oreo ve Samsung teması

BU UYGULAMAYI KULLANIRKEN ALACAĞINIZ FAYDALAR

Bu yardımcı uygulama sayesinde, istediğiniz zaman daha hızlı ve basit bir şekilde verdiğiniz belirli gereksinimleri veya koşulları yerine getirmenize izin verilir. Burada bulunan her özellik, Substratum temaları oluşturmak için araçlar olacaktır. Ayrıca, Oreo veya Pie kullanıyorsanız, bunları kurmak ve başlatmak için kapsamlı talimatları okumalı ve bunları dikkatle izlemelisiniz.

BİLMENİZ GEREKEN BAZI NOTLAR

Kullanım sürecinde anlamadığınız veya herhangi bir sorunuz varsa, yardımımıza ihtiyacınız varsa, sorularınızı hemen yanıtlayabilmemiz ve sunduğu cazip avantajlardan yararlanmanıza yardımcı olabilmemiz için lütfen bizimle e-posta yoluyla iletişime geçin. Ayrıca uygulamayı satın aldıysanız ancak sorun yaşıyorsanız ve kullanamıyorsanız, Google Play mağazasından en kısa sürede para iadesi alma şansınız var.


İndir (3M)

Artık indirmeye hazırsınız Swift Black Substratum Theme ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanNishith Khanna

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir