Sweet Dance
Sweet Dance

Sweet Dance v12.3 MOD APK (Otomatik Danslar, Hareket Hızı) indir 2022

Sweet Dance, evrensel dans hareketleriyle tutkunuzu şımartabileceğiniz bir yer olacak. Bu oyunun hareketli müziğiyle maceraya atıl ve arkadaşlarınla ​​aşk dansları yap.

Android Android Müzik
5 ( 835 puan )
Fiyat: $0
İsim Sweet Dance
Yapımcı AU Dance Studio
Tür Müzik
Boyut 73M
Versiyon 12.3
MOD Otomatik Danslar, Hareket Hızı
Orjinal Google Play
Sweet Dance is the most famous version in the Sweet Dance series of publisher AU Dance Studio
Mod Version 12.3
Total installs 1,000,000+
Mod Menüsü:
  • Çoğu İçeriği Otomatik Dans Eder; Taiko'da Neredeyse Her Zaman Mükemmel
  • Hareket Hızı Çarpanı
  • Daha fazla bilgi için mod menüsünü kontrol edin.

Dans müziği oyun türünü daha önce duymuş ve öğrenmişseniz, bu oyunu kesinlikle görmezden gelemezsiniz. Sadece romantik müzik alanını deneyimlemekle kalmaz, aynı zamanda dans etme yeteneğinizi de gösterebilir ve kendinizi tatlı hikayelere kaptırabilirsiniz.

tatlı dans

KARAKTERİNİZİN KIYAFETİNİ ÖZELLEŞTİRİN VE DANS HAREKETLERİNİ ÖĞRENİN

Tatlı Dans, tatlı ama bir o kadar da heyecan verici bir oyun arayanlar için mükemmel bir seçim olacaktır. Oyun, karakteriniz için en iyi stili seçebilmeniz için size zengin bir kostüm sistemi sağlayacaktır. Ayrıca gardıropta kıyafetlerden takı aksesuarlarına kadar pek çok ürün yer alacak ve sizin yapmanız gereken tek şey doğru ürünü bulmak. Eşsiz bir kıyafet giymek, podyuma çıkmak için size daha fazla enerji ve güven verecektir. Ayrıca donatıldıktan sonra parıldayan ışıklar sizi bekliyor olacak.

tatlı dans

KENDİNİZİ İLGİLENDİRİCİ MÜZİK TUNALARINA BIRAKIN

Oyun, dans seansları boyunca size son derece canlı vuruşlar getirecek. Oyun, oyuna ve kontrollere hızlı bir şekilde alışmak için çekici bir oyun ve basit bir oyun ile inşa edilmiştir. Oyuncular için canlı bir müzik alanı yaratmak için yapımcı, her kişinin müzik zevkine bağlı olarak pop, rock, caz ve daha fazlası gibi popüler müzik türlerini ekledi. Bu oyunda sen süper bir idolsün, bu yüzden dans pistindeki ritimlerle kendini ifade etmekten çekinme.

tatlı dans

ARKADAŞLARINIZLA BİRÇOK MAÇA KATILIN

İlk bölümler geçmeniz için çok zor olmayacak ancak sonraki bölümler için daha iyi performans göstermeniz gerekiyor. Ayrıca, atlamaları fethetme yolculuğunda size eşlik edecek küçük evcil hayvanlar da sağlanacaktır. Arkadaş edinerek ve onları dansa davet ederek arkadaşlarınızla gerçek hayatta da deneyler yapabilirsiniz. Ayrıca bir dans grubu oluşturmak da daha fazla deneyim kazanmak ve büyük yarışmalarda yarışmak için harika bir fikir.

tatlı dans

ANA ÖZELLİKLER

  • Heyecan verici oyun deneyimine katılın, sadece performans yeteneğinizi gösterebileceğiniz oyunda çekici dans pistlerine katılabileceksiniz.
  • Oyun, size uygun stili özgürce seçebilmeniz için size muazzam bir kostüm sistemi sunacak; bu da sahnede parlamanıza yardımcı olan bir faktör.
  • Deneyim sırasında konunuza eşlik edecek, kendi tatlı aşk hikayenizin tadını çıkaracak ve müziğin ritmini yakalayacaksınız.
  • Pop, caz, rock gibi farklı müzik türleriyle özgürce keşfedin ve verilen oyun görevlerini tamamlarken tatlı melodilerle uzaya dalın
  • Sweet Dance, dans pistini fethetme yolunda size eşlik edecek küçük evcil hayvanları getirecek, ayrıca arkadaşlarınızla yarışmalara katılabilirsiniz.


İndir (73M)

Artık indirmeye hazırsınız Sweet Dance ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir