Sweat
Sweat

Sweat: Fitness App For Women v6.37 APK indir (Pro Kilidi Açık) 2022


İzlemenize yardımcı olacak ve her gün bir koç gibi egzersiz yapmanızı her zaman hatırlatacak bir uygulamaya ihtiyacınız varsa, o zaman Sweat: Kadınlar İçin Fitness Uygulaması sizin için doğru seçimdir. Burası her zaman sağlık ve fiziksel güzelliğe il

Android Android Fitness
5 ( 973 puan )
Fiyat: $0
İsim Sweat
Yapımcı Sweat
Tür Fitness
Boyut 55MB
Versiyon 6.37
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Sweat is the most famous version in the Sweat series of publisher Sweat
Mod Version 6.37
Total installs 5,000,000+

İndir (55MB)

İzlemenize yardımcı olacak ve her gün bir koç gibi egzersiz yapmanızı her zaman hatırlatacak bir uygulamaya ihtiyacınız varsa, o zaman Sweat: Kadınlar İçin Fitness Uygulaması sizin için doğru seçimdir. Burası her zaman sağlık ve fiziksel güzelliğe ilgi duyan en çalışkan kadınları ortak bir sese sahip bir topluluk oluşturmak için bir araya getiriyor. Bu dünyada farklı kas grupları için birçok farklı egzersiz seçeneği var.

Ter: Kadınlar İçin Fitness Uygulaması Ter: Kadınlar İçin Fitness Uygulaması

TÜM EGZERSİZLER

Bize geldiğinizde, hemen bir dizi farklı türde alıştırmalar alacaksınız. Bunlardan biri, özel video eğitimleri ile Pilates’in yanında yoga görünümüdür. Sadece bu değil, vücut yağını azaltmak için kardiyo egzersizleri her tür kişiye uyacak şekilde tasarlanmıştır. Orada durmamakla birlikte, Kuvvet antrenmanı yoluyla yapılan kuvvet antrenmanı egzersizleri, vücudunuzun her zamankinden daha esnek olmasına yardımcı olur.

ZAMAN VE ETKİYLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ EKLEYİN

Egzersizin stilini ve yönünü belirledikten sonra kullanıcı kendisine uygun olduğunu düşündüğü herhangi bir egzersizi seçebilir. Her videoda, her zaman gerekli yan bilgileri içeririz. Özellikle, tekrar sayısı ile büyük egzersizin içindeki küçük egzersizlerle birlikte tamamlayacağınız süre miktarı. Bunun etrafında hangi kas grubunun etkileyeceği egzersizin etkisi; karın kasları, pazı ve hatta tüm vücut olabilir.

Ter: Kadınlar İçin Fitness Uygulaması Ter: Kadınlar İçin Fitness Uygulaması

BAŞLANGIÇLARDAN UZMANLARA YÖNELİK TAM SEVİYELER

Bununla da kalmaz, Sweat ayrıca tüm kullanıcılar için uygun olarak derecelendirilmiştir. Başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye kadar farklı seviyelerle tanışma fırsatı bulacaksınız. Bu nedenle, yeni başlayan biri olmanız veya evde veya spor salonunda düzenli olarak pratik yapmış olmanız önemli değil. Sadece bu değil, her egzersizden sonra, istikrarlı bir süre sonra tanışmanız için daha yüksek seviyede daha fazla video önermeye devam edeceğiz.

KILAVUZUN KILAVUZUNU ALIN.

Sweat’den videolar aracılığıyla pratik yaparken hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Kullanıcılar, mobil cihaz ekranından pratik yapmalarına rağmen, kendilerini doğrudan eğitilmiş gibi hissedecek ve koçlarından coşkulu rehberlik alacaklardır. Tüm bunlar, kendini işine adamış eğitmenlerin seslerinin gerçekçi açıklamaları ve gerçekçi sesleri sayesindedir.

Ayrıca Sweat, size spor salonunun dışında gibi deneyimler yaşatmak için en iyi fitness uygulaması olarak kabul edilir. Bu, egzersizin başladığını ve bitiş zamanını bildiren saatin sesi sayesindedir. Sadece bu da değil, aynı zamanda çok yorgun olduğunuz için egzersizi bırakmak istediğinizde sizi motive edecek kolay hataların hatırlatıcıları ve cesaret verici sözlerle birlikte mola zillerimiz de var.

Ter: Kadınlar İçin Fitness Uygulaması Ter: Kadınlar İçin Fitness Uygulaması

HAFTALIK ANTRENMAN PLANLAMA YETENEĞİ

Sweat dünyasında, kullanıcılara egzersizlerini kısa veya uzun bir süre için ayrıntılı olarak planlama özgürlüğü verilir. Sıklığınızı ve ilerlemenizi izlemek ve faaliyetlerinizi hafta hafta değerlendirmek için görev başında olacağız. Sadece bu değil, her gün hemen uygulamaya başlamanızı hatırlatan bildirimler alacaksınız. Ayrıca, oyuncuların coşkulu antrenman fotoğraflarını toplulukla paylaşmaları ve faydalı yorumlar almaları için bir fırsattır.

  • Bu, kullanıcıların videolar aracılığıyla günlük egzersiz yapmalarını destekleyen bir uygulamadır.
  • Derslerde en profesyonel koç ile deneyimin tadını çıkarma fırsatına sahip olacaksınız.
  • İster yoga ister Kardiyo yapın, başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye kadar sizin için bir şeyimiz var.
  • Bu özellik, kullanıcıların haftalık programlarını planlamalarına ve anında ilerleme incelemeleri almalarına olanak tanır.
  • Düşüncelerinizi ve unutulmaz fotoğraflarınızı genel toplulukla paylaşmanıza olanak tanır.


İndir (55MB)

Artık indirmeye hazırsınız Sweat ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir