Swapper
Swapper

Swapper – ROOT v1.3.0 APK (En Son Sürüm) indir 2022

Swapper – ROOT, kullanıcıların cihaz bellek depolamasını en uygun şekilde optimize etmesine yardımcı olabilecek bir uygulamadır. Birçok farklı özellik ile birleştiğinde uygulamaya kullanışlılık kazandıracaktır.

Android Android Araçlar
5 ( 643 puan )
Fiyat: $0
İsim Swapper
Yapımcı AllaKore LTDA
Tür Araçlar
Boyut 3.4M
Versiyon 1.3.0
MOD En Son Sürüm
Orjinal Google Play
Swapper is the most famous version in the Swapper series of publisher AllaKore LTDA
Mod Version 1.3.0
Total installs 500,000+

Swapper – ROOT, kullanıcılara mobil cihazlarını son derece optimal bir şekilde kullanma deneyimini verebilen bir uygulamadır. Cihazınızda depolama sorunları yaşıyorsanız ve bunları nasıl çözeceğinizi bilmiyorsanız, bu sizin için çözüm olacaktır. Bu uygulamaya gelince, kullanıcı deneyimini sizin için arttırmak için özel teknolojilerle entegre edilmiş araç kitlerini kullanabileceksiniz.

Değiştirici – KÖK

CİHAZLAR İÇİN KAPASİTE ARTIRILMASI

Uygulamaya genel bir bakış olarak, bu, cihazlarında depolama sorunu yaşayanlar için kullanışlı bir araç olacaktır. Üreticinin belirlediği her telefon veya tablette genellikle sabit bir bellek miktarı olacaktır. Artık cihazınızın alanını hızla artırabileceğiniz Swapper – ROOT sayesinde bu sorunu tamamen çözebileceksiniz.

CİHAZ İÇİN BÜYÜK PERFORMANS İYİLEŞTİRME

Uygulamanın, cihazınızın kapasitesini artırmak için size getirebileceği ana kullanımın yanı sıra, başka özel avantajlar da olacaktır. Bahsedilebilecek ilk şey kesinlikle cihaz kapasitesini artırmanın cihazınızın performansını da artıracağı olacaktır. Ayrıca uygulama hafızanızda çok az yer kaplayacak ve uygulama deneyimini son derece iyi hale getirecektir.

Değiştirici – KÖK

KULLANICI DOSTU ARAYÜZ

Uygulamanın kullanıcının kullanabilmesini istediği özelliklere ek olarak, üreticinin en büyük endişesi kullanıcı arayüzüdür. Uygulamanın tasarımcıları, bir kullanıcı arayüzü oluşturmak için özellikle en uygun yolları arıyorlar. Bu nedenle, bu uygulamayı kullanmaya başladığınızda, arayüzden samimiyeti, sadeliği ve kullanım kolaylığını en iyi hissedebileceksiniz.

KULLANILABİLMEK İÇİN NOT

Son olarak Swapper – ROOT’u en iyi şekilde kullanmanız için kritik bir not kesinlikle cihazınızı rootlamak olacaktır. Android cihazlarınızın köklenmesini tamamladıktan sonra, uygulama görevlerini son derece hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirebilecek. Artık cihazınızda bulunan bellek miktarı konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Değiştirici – KÖK

ANA ÖZELLİKLER

  • Cihazınızın depolama alanını cihazınıza göre en uygun şekilde artırın.
  • Uygulama indirirken fazla yer kaplamayacak şekilde en optimal şekilde tasarlanmıştır.
  • Uygulamayı kullanırken telefonunuzun performansı da daha iyi optimize edilecektir.
  • Bu uygulamayı kullanırken oluşturulan dosyalar da kullanıcı tarafından iyi yönetilecektir.
  • Arayüz iyi tasarlanmış, arkadaş canlısı, yeni kullanıcılar için alışması kolay.


İndir (3.4M)

Artık indirmeye hazırsınız Swapper ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAllaKore LTDA

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir