Suspects
Suspects

Suspects: Mystery Mansion v1.21.0 APK MOD (Menü/Kolay Oyun) indir 2022


Suspects: Mystery Mansion, her turu kazanmak için oyuncular arasında doğrudan etkileşim gerektiren sıradan ve sosyal bir oyundur. Bu oyunda heyecan verici olan şey, bariz yalanlardır ve oyuncunun her durumda sırları veya önemli ipuçlarını bulması ger

Android Android Aksiyon
4 ( 602 puan )
Fiyat: $0
İsim Suspects
Yapımcı Wildlife Studios
Tür Aksiyon
Boyut 148MB
Versiyon 1.21.0
MOD Menü/Kolay Oyun
Orjinal Google Play
Suspects is the most famous version in the Suspects series of publisher Wildlife Studios
Mod Version 1.21.0
Total installs 10,000,000+
 • MENÜ MODU
 • Kolay oyun
NOT: Herhangi bir görevi anında tamamlayabilirsiniz!
->Oyuncu Menüsü
 • İmp Göster // Yeni (Ad , Canlı mı? , Mevcut Oda , Katil?) // Hatırlayın %90 Doğru Tahmin Ediyor
 • Maksimum Işıklar
 • Spam Asansörü (Sürekli İnip Çıkaracak) // Yeni
 • Sahte Gösteriyi Sıfırla (Bunu Her Toplantıdan Sonra Yapın)
 • Toplantıyı Ara // Her Yerden (Varsa) // Yeni
-> ESP Menüsü
 • ESP Canlı / Ölü (Yeni) / Sahtekar (Yeni) Hatlar
 • ESP Alive / Dead (Yeni) / Sahtekar (Yeni) Kutuları
 • ESP Gerçek Hesap Adları // Yeni
->Eğlence Menüsü
 • Oyuncu Seç
 • Oyuncu Boyutu
 • Uzaklaştır // Yeni
Axey tarafından modlanmıştır

İndir (148MB)

Suspects: Mystery Mansion, her turu kazanmak için oyuncular arasında doğrudan etkileşim gerektiren sıradan ve sosyal bir oyundur. Bu oyunda heyecan verici olan şey, bariz yalanlardır ve oyuncunun her durumda sırları veya önemli ipuçlarını bulması gerekir. Tüm oyuncuların ihtiyaç duyduğu şey, insanlara liderlik etmek ve insanlarla konuşmak, böylece tüm hedeflere ulaşmak için kötü adamları veya hilecileri ortaya çıkarmaktır.

YALANCILAR İÇİN İLGİNÇ OYUN

Suspects: Mystery Mansion oyununun tamamı veya içeriği, çoğunlukla oyuncunun her toplantıda yalan söyleme yeteneğine odaklanır. Takımdaki rollerine bağlı olarak, yalanların başkalarını aldatmak için ikna edici olması, hatta düşmanla tartışıp onları tuzağa düşürmesi gerekir. Ayrıca, oyuncular tüm lobilerdeki rollerine bakılmaksızın her raundu kazanmak için kendilerine verilen işi yapmak zorundadırlar.

Şüpheliler: Gizemli Köşk

ALINACAK ÇEŞİTLİ ROLLER

Tüm oyuncular, her lobide veya turda Misafir, Dedektif ve Assassin olmak üzere üç ana role ayrılır. Her rolün bir görevi vardır ve kim işini önce bitirirse oyun biter ama bu süre zarfında çok fazla etkileşim ve sürekli hareket olması gerekir. Ayrıca, rollerin çeşitliliği nedeniyle, her oyuncunun şüpheciliği önemli ölçüde artar; güvenilir arkadaşlar bile arkadan bıçaklayabilir.

Şüpheliler: Gizemli Köşk

BASİT VE DOSTU MİNİ OYUNLAR

Suspects: Mystery Mansion’daki mini oyunlar Misafir için normal aktivitelerdir ve grup çalışmasına katkıda bulunmak için bir dizi bireysel mini oyunu tamamlamaları gerekir. Görevler ne kadar hızlı tamamlanırsa, Suikastçıları kandırmak için görev bilgisinden yararlanırken Misafirin kazanma oranı o kadar yüksek olur. Görevlerdeki bazı benzersiz ayrıntılar, oyuncuların kimliklerini korumak için kanıt olarak kullanmak istemeleri durumunda da önemli faktörlerdir.

Şüpheliler: Gizemli Köşk

İNTERAKTİF HARİTALAR VE ÇEVRE

Konuk için görev sisteminin devasa tasarımının yanı sıra, oyuncu insanları hızlı bir şekilde öldürmek için arazi veya çevresel faktörlerden yararlanabilir. Assassin’in bu oyundaki rolü, insanları gizlice öldürmek ve keşfedilmeden önce saklanmaktır, ancak görevi yapamazlar, bu yüzden ihmalkarsa tespit edilmesi kolaydır. Tersine, oyuncu birkaç önemli parçayı yok edebilir, gölgelerde saklanabilir ve birbirine bağlı havalandırma hatlarından geçebilir.

Şüpheliler: Gizemli Köşk

GENİŞ KARAKTER ÖZELLEŞTİRME ARALIĞI

Suspects: Mystery Mansion, oyuncuları çeşitli ve esprili bir karakter özelleştirme sistemi ile daha fazla öne çıkaracak. Çeşitli benzersiz renklerde, şapkalarda, dış görünümlerde, çevre ile fiziksel etkileşimlere özel efektlerde ve hatta dış görünümlere özel animasyonlarda gelir. Elbette oyuncular, ücretsiz oldukları ve zaman içinde sürekli çeşitlendirildikleri için her türlü içeriği özgürce kullanabilirler.

Şüpheliler: Gizemli Köşk

HAREKETLİ VE YENİLİKÇİ SESLİ SOHBET

Bir cesedin rapor edildiği toplantılar veya acil bir toplantı sırasında oyuncular birbirleriyle etkileşim kurmak için sesli sohbeti kullanabilir. Konuşma çalkantılı olabilirken, oyuncuların herhangi bir iftiraya karşı kendilerini savunurken aynı zamanda bakış açıları sağlamaları için önemli bir özelliktir. Aksine, bir oyuncunun yalan söylemek istemesi son derece faydalıdır, böylece tüm şüpheleri diğer oyunculara kaydırır ve onları sürekli olarak ortadan kaldırır.

Suspects: Mystery Mansion, esnek bir dile veya harika sunum becerilerine sahip insanlar için harika bir sosyal oyundur. Dahası, akıllı insanlar potansiyel Suikastçılar, hatta profesyonel dedektifler olabilir, düşmanları açığa çıkarabilir ve her oyunu kazanabilir.


İndir (148MB)

Artık indirmeye hazırsınız Suspects ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanWildlife Studios

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir