Zombie Survival HAZE
Zombie Survival HAZE

Zombie Survival: HAZE v0.23.204 APK + MOD (Ücretsiz Alışveriş) indir 2022


Zombie Survival: HAZE, birçok oyuncunun sevdiği ve zombilerden fikir aldığı bir oyundur. Onları bir zamanlar popüler olan Walking Dead serisi gibi gişe rekorları kıran filmlerde göreceksiniz, ancak bir oyunda göründüğünü hiç gördünüz mü. Belki de art

Android Android Aksiyon
5 ( 617 puan )
Fiyat: $0
İsim Zombie Survival HAZE
Yapımcı ButterflyTeam
Tür Aksiyon
Boyut 117MB
Versiyon 0.23.204
MOD Ücretsiz alışveriş
Orjinal Google Play
Zombie Survival HAZE is the most famous version in the Zombie Survival HAZE series of publisher ButterflyTeam
Mod Version 0.23.204
Total installs 10,000+
  • Tüm skinler açık
  • Engelli reklam ekranı
  • sonsuz para
  • Reklamları izlemeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz
  • Gerçek parayla yapılan ücretsiz satın almalar (başarı mesajları almayacaksınız, ancak ürünler stokta görünecektir).


İndir (117MB)

Zombie Survival: HAZE, birçok oyuncunun sevdiği ve zombilerden fikir aldığı bir oyundur. Onları bir zamanlar popüler olan Walking Dead serisi gibi gişe rekorları kıran filmlerde göreceksiniz, ancak bir oyunda göründüğünü hiç gördünüz mü. Belki de artık tüm dünyayı kasıp kavurmaya başlayan ve hayatta kalanlara saldıran zombilerin görüntüsüne artık aşina değilsiniz. Ardından bu oyuna gelerek zombilerle ilgili bir oyun oynama hissini yaşama fırsatına sahip olacaksınız.

Zombi Hayatta Kalma: HAZE (alfa)

BU DÜNYA SİZİN İÇİN GÜVENLİ DEĞİL

Zombie Survival: HAZE, aksiyon shooter türü ve benzersiz stratejinin mükemmel bir birleşimidir Zombie Survival: HAZE, bu oyuna ilk geldiğiniz andan itibaren sizi aşık edecek. Oyunu tamamen yeni bir alanla deneyimleyecek ve getirdiği RPG unsuruna hayran kalacaksınız. Oyun sahnesi huzurlu bir şehir ve her şey her zamanki gibi hala oluyor, yeni bir şey yok. Bir gece, bir adam yatağından yeni uyanmıştı ve aniden kendisinde bir sorun olduğunu fark etti. Aynen böyle, dışarı adım atarken etraftaki her şey artık eskisi gibi normal değildi.

Sadece o yaşamakla kalmadı, tüm dünya kaosa başladı çünkü garip yaratıklar ortaya çıktı veya bir zombi salgını salgını olarak adlandırılabilir. Herkes kaçtı ama zombilerin peşinden kaçamadı ve böylece her şey ölüme gitti. Artık herkes kana susamış bir zombiye dönüşmüş ve dünya kıyametin yeni bir sayfasına dönmüştür. O korkunç olaydan sonra hayatta kalan tek adamı ve aynı zamanda tek kişiyi oynayacaksınız. Senin işin saklanacak bir yere gitmek ve zombilerle savaşmayı planlamaya başlamak.

Zombi Hayatta Kalma: HAZE (alfa) Zombi Hayatta Kalma: HAZE (alfa)

FARKLI SİLAHLAR YARATIN

Elbette bazı gerekli eşyalar olmadan hayatta kalamazsınız, bu yüzden oyun size içme suyu, el feneri ve hatta kan gibi bazı ekipman ve silahlar sağlamıştır. Saklandığın yerden ayrılman ve oradaki dünyayı keşfetmek için bir yolculuğa çıkman gerekecek. Bazen sizin için bazı yararlı şeyler bulacaksınız ve hepsini kullanmak için alacaksınız.

Ancak bu bir hayatta kalma oyunudur ve dışarıdaki vahşi zombilere karşı savaşmak zorundadır. Beyinleri olmamasına rağmen çok hızlı koşarlar ve özellikle son derece işitirler, bu yüzden varlığınızı çok çabuk fark edebilirler. Bu yüzden onlarla tek başına savaşabilmek için, bazı yüksek hasarlı silahlar gibi daha modern silahlar yaratmanız gerekiyor.

Zombi Hayatta Kalma: HAZE (alfa) Zombi Hayatta Kalma: HAZE (alfa)

HAYATTA KALMAK İÇİN HER YOLU BUL

Yiyecek ve su miktarı sınırlı olduğundan ve zombilerle her savaştan sonra onları şarj edebilmek için her zaman ihtiyaç duyduğunuzdan, giderek tükenirler. Bu nedenle oyun, balık tutmak veya ağaç kesmek gibi yiyecek ve su kaynaklarını bulmak için her şeyi yapmanızı sağlar. Her şey tükenirse, aynı zamanda açlıktan ve susuzluktan yavaş yavaş öleceğiniz anlamına gelir.

Ayrıca üssünüzün önünde, içinde başka bir adamın oturduğu ve sizin tarafınızdan gerekli eşyaları satan büyük bir kamyon olacak. Burada bir çeşit fast food veya bazen savaşacak silahlar ve gücü artırmak için zırh gibi her şeyi bulabilirsiniz. Ancak, onları satın alabilmek için keşif sırasında her bir madeni parayı aramanız gerekecek.

Zombie Survival: HAZE, bir iş gününden sonra kendinizi yorgun hissettiğiniz zamanlarda zihninizi rahatlatmak için kesinlikle deneyimlemeye ve eğlenmeye değer bir oyun olacaktır. Heyecan verici hayatta kalma aksiyon oyunu ve zombilerle savaşma ile heyecanlı hissedecek ve gözlerinizi ekrandan alamayacaksınız. Tüm o korkunç zombileri yok etmeye ve dünyaya barış getirmeye hazır mısın?


İndir (117MB)

Artık indirmeye hazırsınız Zombie Survival HAZE ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir