Survivalist: Invasion
Survivalist: Invasion

Survivalist: invasion APK indir v0.0.606 (Sınırsız Para) 2022


Survivalist: Invasion APK basit bir arsa ile anlatı tarzı oyunların geliştirilmesinde oldukça iyi bilinen bir stüdyo olan Megaloot şirketi tarafından geliştirilen bir aksiyon rol yapma oyunudur. Ancak bu oyun, aksiyon, rol yapma hayatta kalma tarzınd

Android Android Aksiyon
5 ( 954 puan )
Fiyat: $0
İsim Survivalist: invasion
Yapımcı Megaloot LLC
Tür Aksiyon
Boyut 68MB
Versiyon 0.0.606
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Survivalist: invasion is the most famous version in the Survivalist: invasion series of publisher Megaloot LLC
Mod Version 0.0.606
  • MENÜ MODU
  • Tanrı modu (menüde)
  • Ücretsiz zanaat
  • Sınırsız para /enerji
  • Sınırsız araştırma noktası
  • Susuzluk yok, aç yok


İndir (68MB)

Survivalist: Invasion APK basit bir arsa ile anlatı tarzı oyunların geliştirilmesinde oldukça iyi bilinen bir stüdyo olan Megaloot şirketi tarafından geliştirilen bir aksiyon rol yapma oyunudur. Ancak bu oyun, aksiyon, rol yapma hayatta kalma tarzındaki ilk üründür. Oyun, onları deneyimleyenlere yeni deneyimler getirmeyi vaat ediyor.

PROGRAM ADA’NIN GİZEMLİ ÜLKELERİNİ KEŞFET

Bu heyecan verici bir hayatta kalma oyunu. Oyun, bu versiyonda ana karakteri, efsanevi kahramanı zorluklar ve görevlerle geri getiriyor. Bununla birlikte, bu görevleri tamamlaması için onu desteklemeniz ve ona yardım etmeniz gerekecek. Ana karakterle birlikte adanın tüm sırlarını açığa çıkarın ve dünyayı yok etmek isteyen tehlikeli güçlerden kurtarın. Bu ada, dünyadaki en gizemli yer. Farklı bilim adamları bu gizemli toprakları araştırmışlar ve içerideki güçleri bastırmaya çalışmışlar ama pek bir şey başaramamışlardır. Şu anda dünyayı kurtaracak kahraman olmak için oyunda yeni toprakları keşfetmeye başlayın.

BU TEHLİKELİ DÜNYADA HAYATTA KALMAK İÇİN HER YOLU BULUN

Survivalist: Invasion PRO klasik mekanik üzerine geliştirilmiştir ve hayatta kalma ve rol yapma oyunlarında uzun süredir devam eden özelliklere sahiptir. Bu oyunda, kendinize yiyecek kaynakları arayarak vahşi alanları keşfetmeniz gerekecek. Başta silahlar, inşaat ekipmanları olmak üzere hayatta kalmanıza yardımcı olacak temel araçlar oluşturmak için kaynaklardan yararlanın ve üssünüzü düşman istilalarından koruyun. Oyunda üssünüzün etrafında birçok korkunç zombi belirecek ve inanılmaz mutant canavarlar sizi taciz etmeye gelecek. Hayatınız her zaman tehlikede ve hayatta kalmak için her şeyi yapmanız gerekiyor. Tehlike her zaman etrafınızda gizleniyor, bu nedenle sağlam bir temel oluşturmak için bu zorlu yerlerde hayatta kalmak çok önemlidir.

ZORLUKLARDA BAŞARILI OLMAK İÇİN SİLAHLARI VE ZIRHLARI YÜKSELTİN

Rol yapma ve hayatta kalma oyunları için silah bulmak ve zırhınızı yükseltmek vazgeçilmezdir. Kendinizi ne kadar çok silahla donatırsanız, hayatta kalma şansınız o kadar yüksek olur. Oyunda, oyun geliştiricisi tarafından sağlanan silah ve zırh sistemi, titizlikle ve özenle oluşturulmuş hikaye dizisi sayesinde başarılı. Birçok zorlu ortamla karşılaşacaksınız ve zorluk zamanla artacaktır. Survivalist: istila PRO’daki düşmanlara ek olarak, her görevi yerine getirmeniz gereken benzersiz karakterleriniz de var. Bu karakterler, oyunun karmaşık zorluklarının üstesinden gelmeniz için görevleri tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

Silahını eline al ve kendin için gerekli birçok eşyayı yaratmak için kaynakları ve malzemeleri toplamaya başlayalım. Üssünüzü inşa etme sürecinde, her zaman sizi yok etmenin yollarını arayan mutant canavarlarla tanışacaksınız. Survivalist: istila PRO’da farklı gruplarla savaşlara katılabilmek için kendinize zaptedilemez bir üs oluşturun. Her kazandığınızda, çekici ödül sizin olacak. Oyunda uzun, tehlikeli ve zorlu bir yolculuğa hazır olun.


İndir (68MB)

Artık indirmeye hazırsınız Survivalist: invasion ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMegaloot LLC

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir