Survivalist
Survivalist

Survivalist Pro v0.0.605 APK + MOD (Sınırsız Para/Mega Menü) indir 2022

Survivalist: Invasion PRO, dünyaya hükmetmek, tüm insanlığı öldürmek isteyenlere karşı savaşmanız için bir cennet olarak biliniyor. Siz ve efsanevi kahramanlar, sırları ortaya çıkarmak ve onları yenmek için birbirinize yardım edin.

Android Android Aksiyon
5 ( 421 puan )
Fiyat: $0
İsim Survivalist
Yapımcı Megaloot LLC
Tür Aksiyon
Boyut 503MB
Versiyon 0.0.605
MOD Sınırsız Para/Mega Menü
Orjinal Google Play
Survivalist is the most famous version in the Survivalist series of publisher Megaloot LLC
Mod Version 0.0.605
Total installs 500,000+
 • MENÜ MODU
 • Tek atışta öldürmek
 • Tanrı modu
 • ücretsiz zanaat
 • Sınırsız para/enerji
 • Sınırsız araştırma noktası
 • Susuzluk yok, aç yok

Bugün mevcut olan en gelişmiş RPG unsurlarına sahip bir hayatta kalma oyunu bulmakta zorlanıyorsanız, Survivalist: Invasion bu dünyadaki kozlardan biridir. Bu orduya katıldığınızda, kendinizi bir uzaylı takımadasında buluyorsunuz. Karşınızda insanlığı yeryüzünden silmek için sürekli deneysel çalışmalar yapan terör örgütlerisiniz. Bu, kaynakları bulmak, silahları yükseltmek, sorunsuz bir şekilde koordine etmek ve savaşta ustalaşmak için kullanılan motordur.

Survivalist: istila hayatta kalma

GİZEMLİ ALAN ADLI GÖZLEM İSTASYONU

Bu takımadalar üzerinde uzun süredir terk edilmiş olduğu için çok az kişinin dikkat ettiği bir alan var; dışarıdan bakarsanız, insanların meşgul olması için özel bir şey olmayacak. Ancak en son çıkan versiyonu ile sizler için adanın en gizemli yeri olarak adlandırdık. Bahsettiğim yer eski bir gözlem istasyonu.

ESNEK BİR HARİTA SİSTEMİ İLE GÖZLEM YÖNÜNÜN KONTROLÜ

Burada durmadan, Survivalist: istila PRO’da engebeli arazileri her zamankinden daha verimli bir şekilde gözlemleyebilir ve gezinebilirsiniz. Harita sistemi sayesinde oyuncular geçmek üzere oldukları her yeri net bir şekilde görebilirler. İhtiyaçlarınıza ve amaçlarınıza göre, gerektiğinde yakınlaştırılabilir ve uzaklaştırılabilir. Ekranın köşesindeki mini haritaya dokunmanız yeterlidir; gözlemlemeniz ve incelemeniz için otomatik olarak tam ekrana genişleyecektir.

Survivalist: istila hayatta kalma

ENERJİ GERİ KAZANIMI HIZLI ZAMANLA YÜKSELTİN

Profesyonel sürüme yükseltme ile, bunun sizin cennetiniz mi yoksa cehenneminiz mi olacağını bizimle birlikte keşfedelim. Survivalist: Invasion PRO size yeni bir önbellek açar, böylece birçok harika ve faydalı şey saklayabilirsiniz. Orada durmadan, talihsiz bir yaralanmadan sonra enerjiyi geleneksel versiyondan daha hızlı geri kazanabilirsiniz. Burada, insanlığın güvenliğini korumak için kahramanınızın sonraki tüm görevleri tamamlamasına yardım etme görevini yerine getirmeniz gerekecek.

KAYNAK KEŞİF YOLCULUĞU

Bu takımadaların benzersiz bölgelerini keşfedebilmek için Survivalist: istila PRO, oyuncuların kaynak arayışına girmesine izin veriyor. Daha önceki yaşamlar tarafından gömülmüş hazineler veya doğa anadan gelen şeyler olabilir. Hepsi mücadelenize fayda sağlayacak. Bununla kalmayıp, kendi başınıza çeşitli yeni silahlar üreterek gücünüz artabilir.

Survivalist: istila hayatta kalma

TABANLAR VE ZIRH İLE GÜVENLİĞİ YÜKSELTİN

Sağlam üsler inşa etme görevi de sizin için büyük ilgi görüyor, çünkü burası yaralanmalardan kurtulmanız veya silah üretmeniz ve strateji tartışmanız için bir yer haline gelecek. Bu nedenle, bu yer, düşmanın gözünden ve saldırılarından kaçınarak çok güvenli ve sağlam bir şekilde inşa edilmelidir. Ek olarak, zırhınız onlardan gelen saldırılardan kaçınmanıza yardımcı olduğunda kozlardan biri haline gelir.

DÜŞMANLAR DÜNYAYI YOK ETMEK İÇİN PLANLI TERÖRİSTLERDİR.

Survivalist’te karşı karşıyasınız: istila PRO, özel terörist çetesidir. Bu yer, dünya tarihini değiştirme hırsı ile güçlerinin egemenliğine giriyor, insanlığı artık yok ediyor. Spesifik olarak, zombilerin son derece tehlikeli süper güçlere sahip acımasız deneylerle mutasyona uğramış patronlara sonsuz görünümü. Arkalarında fethetmenizi bekleyen gizemli bir gökyüzü var.

Survivalist: istila hayatta kalma

ANA ÖZELLİKLER

 • Terk edilmiş gözlemevinin gizemini ortaya çıkarmak için bir görevde takımadalarda kayboldu.
 • Terör çetelerinin dünyasını yok etme planlarıyla doğrudan yüzleşin.
 • Onları yenmek için silah yapımından ve değerli kaynaklar ararken ekipman hazırlamanız gerekir.
 • Savaş alanını hızlı bir şekilde gözlemlemenize yardımcı olmak için harita sistemi yakınlaştırılabilir.
 • Savaştan sonra kısaltılmış süre ile iyileştirilmiş mana yenileme süresi.


İndir (503MB)

Artık indirmeye hazırsınız Survivalist ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMegaloot LLC

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir