Survival Simulator
Survival Simulator

Survival Simulator v0.2.2 APK MOD (Tanrı Modu) indir 2022

Survival Simulator APK gördüğünüz öğelerle etkileşim kurabileceğiniz açık bir dünyada bir hayatta kalma oyunudur. Oluşturduğunuz öğelerin sayısı tamamen çeşitlidir ve farklı şekillerde toplanan bir malzemeye ihtiyaçları olacaktır. Aynı zamanda, tehli

Android Android Simülasyon
4 ( 922 puan )
Fiyat: $0
İsim Survival Simulator
Yapımcı Catsbit Games
Tür Simülasyon
Boyut 82MB
Versiyon 0.2.2
MOD Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Survival Simulator is the most famous version in the Survival Simulator series of publisher Catsbit Games
Mod Version 0.2.2
Total installs 5,000,000+

Survival Simulator APK gördüğünüz öğelerle etkileşim kurabileceğiniz açık bir dünyada bir hayatta kalma oyunudur. Oluşturduğunuz öğelerin sayısı tamamen çeşitlidir ve farklı şekillerde toplanan bir malzemeye ihtiyaçları olacaktır. Aynı zamanda, tehlikeli bir dünyada, her zaman ilkelden moderne kadar çeşitli silahları büyük hasarla oluşturabilirsiniz.

Hayatta Kalma Simülatörü

BÜYÜK BİR DÜNYADA HAYATTA KALMA ZORLUĞU

Survival Simulator’da, seçebileceğiniz her farklı sunucuya karşılık gelen büyük bir dünyaya taşınacaksınız. Aynı zamanda diğer hayvanlarla ve oyuncularla tanışabileceksiniz ve bazen düşmanınız olacaklar. Diğer ve vahşi hayvanların tehditleriyle tehlikeli bir dünyada yaşamak ve hayatta kalmak için uygun bir yer inşa etmek için bir yer bulmak isteyeceksiniz. Böylece ihtiyacınız olanı toplama sürecine başlayacaksınız.

Oyuncular, karakteri birinci şahıs bakış açısıyla kontrol edecek ve bu oyunda bulacağınız ilk araç taş bir balta. Girdiğiniz dünyada mevcut olan unsurlarla kolayca etkileşime girebilirsiniz; keşfedebileceğiniz farklı etkiler yaratırlar. Spesifik olarak, ilgili kaynakları toplamak için bir kayaya veya ağaca vurabilirsiniz. Böylece önemli olan ve hayatta kalma ihtiyaçlarınızı karşılayan şeyler yaratmaya başlayacaksınız.

Hayatta Kalma Simülatörü

OLUŞTURABİLECEĞİNİZ NESNELERİN LİSTESİ

Survival Simulator bölümüne başladıktan sonra neler yapabileceğinizi keşfetmeye başlayacaksınız. Yapabileceğiniz öğelerin bir listesi ve topladığınız şeyleri saklamak için bir alet çantası gibi birçok şey bulabilirsiniz. Aynı zamanda, boş kutular, oyuncular tarafından her zaman kullanılan ve ekranın alt kısmına yerleştirilen eşyaları gösterir. Bu oyundaki bazı araçlar belirli bir dayanıklılığa sahip olacak ve sizi yeni bir tane oluşturmak için başka şeyler toplamaya teşvik edecek.

Sahip olduğunuz taş çekici, birçok durumda hem kütük toplayabildiğinde hem de kayaları vurmak için kullanabildiğinde tamamen çok yönlüdür. Bu nedenle, erken oyun aşaması, bu aracı değiştirmek için gerekli araçları kademeli olarak oluşturmakla ilgilidir. Ayrıca zamanla kendinize uygun kostümleri giydirebilecek ve gördüğünüz tehlikelere karşı bu dünyada yaşamı sürdürebilmeniz için gerekenleri toplayabileceksiniz.

Hayatta Kalma Simülatörü

HAYATTA KALMAK İÇİN SİLAHLAR OLUŞTUR

Survival Simulator’da vahşi doğada topladığınız hammaddelerin yanı sıra rafine malzemeler de oluşturabilirsiniz. Örneğin bir metal parçası oluşturmak istiyorsanız, hammaddeye ve bir fırına ihtiyacınız var. Her türün farklı rolleri vardır ve düşmanla savaşmanıza yardımcı olan şeylerden biri de silahtır. Modern silahlar gibi güçlü silahlara yay gibi ilkel silahları bulabilirsiniz.

Göreceğiniz ilginç bir nokta, her silah türünün çalışması için karşılık gelen bir tür mühimmat gerektirmesidir. Bu nedenle, toplama ve modlar her zaman sürekli olarak yapılmalıdır ve ayrıca oyunun başlarında hayatta kalmak için önce hangi faktörlere öncelik vermeniz gerektiğini de bilmeniz gerekir.

Hayatta Kalma Simülatörü

Büyük bir dünyada hayatta kalma, oyunculara aşağıdakiler gibi birçok deneyim getiriyor:

  • Dikkat etmeniz gereken kaynakları ve tehlikeli rakipleri toplamak için oyuncuların etkileşime girebileceği şeylerle dolu bir dünya.
  • Birçok farklı işi yapmak ve ihtiyacınız olanı yaratmaya odaklanmak için bir taş çekici ile donatılacaksınız.
  • Her öğenin sınırlı kullanımı vardır ve oyuncuların daha iyi öğeler bulması gerektiğinde zorluklar yaratır.
  • Bazı kaynaklar doğada mevcut değildir, ancak sahip olduğunuz malzemelerden arındırılarak oluşturulmaları gerekir.
  • Zamanla bir ekipman ve silah listesi oluşturulabilir ve oyuncunun hayatta kalma ihtiyaçlarını karşılayabilir.


İndir (82MB)

Artık indirmeye hazırsınız Survival Simulator ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir